Natalna astrologija (primeri)

  • 1425 Odgovora
  • 640179 Pregleda
*

Van mreže alea

  • *****
  • 160
Re: Natalna astrologija (primeri)
« Odgovor #1395 poslato: Mart 30, 2014, 11:33:19 pre podne »
Ja sam isto pomislila da je ona sestra koja ima MA u 9. blizu MC, nekako mi je taj MA najvise, i pokretljiv znak na ASC delovao kao neko ko putuje ali me Lady sa tim ME0IC pokolebala, pa nisam htela da lupam, osim toga ja sam sama duplo pokretljivi znak sa vladarom 9. na ASC pa opet prvu trecinu zivota nisam skoro nigde putovala. A i nisam bas neki znalac. Takodje mi je logicno ono sto je Lady rekla  :smiley: , ali eto sta je mene povuklo na tu sestru, najvise MA.  :applause:

Inace imam prijatelja, koji je rodjen ovde, a od svoje 18. godine, pobegao od rata, zivi sam u inostranstvu, takodje ima MA u 9. JU0MC, a Bik je na ASC. Tumacili su mu ga na razne nacine, ali eto sada taj MA meni skroz ima smisla.  :smiley:




« Poslednja izmena: Mart 30, 2014, 12:00:23 posle podne od strane alea »

*

Van mreže Nataša

  • *****
  • 1570
    • www.tradicionalnaastrologija.com
Re: Natalna astrologija (primeri)
« Odgovor #1396 poslato: Mart 30, 2014, 12:35:13 posle podne »
Daleko je od zivota u Srbiji teze prilagodjavanje i ispunjvanje uslova za odlazak iz nje. Teski aspekti sa melficima simbolizuju njenu borbu da se tamo daleko i ostane. Bilo je tu svacega.
astrološki tekstovi, izrada horoskopa, škola astrologije
www.tradicionalnaastrologija.com

*

Van mreže Nataša

  • *****
  • 1570
    • www.tradicionalnaastrologija.com
Re: Natalna astrologija (primeri)
« Odgovor #1397 poslato: Mart 30, 2014, 01:11:59 posle podne »
A sta mislite sta je njena profesija? I kod ove mladje takodje?
astrološki tekstovi, izrada horoskopa, škola astrologije
www.tradicionalnaastrologija.com

*

Van mreže alea

  • *****
  • 160
Re: Natalna astrologija (primeri)
« Odgovor #1398 poslato: Mart 30, 2014, 01:58:54 posle podne »
Meni kroz glavu prolazi Lily, pa bih ja njoj uzela ovog MA kao signifikatora profesije.

MA je obicno vezan za neke teze, fizicke poslove, mozda i masine, fabriku...
Zbog vazdusne Vodolije, mozda je neki inzenjer, IT ili masinski ili tako nesto slicno?

Nadam se da se nisam nalupala...:D

Re: Natalna astrologija (primeri)
« Odgovor #1399 poslato: Mart 31, 2014, 11:34:42 pre podne »
Ja mislim da starija obavlja neke usluzne delatnosti u vezi ugostiteljstva (recepcija SO i Mo po dom. i egzal.), restoran, hotel, gde cirkulise dosta ljudi  (SA i Ma u vazdusnim znacima). Mladju bih definisala kao vaspitacicu ili medicinsku sestru odnosno rad sa decom (MO u GE, JU u LE).

Re: Natalna astrologija (primeri)
« Odgovor #1400 poslato: Mart 31, 2014, 04:05:10 posle podne »
Meni je za stariju proslo kroz glavu da radi u nekom prevoznom sredstvu ili ga i sama vozi, tipa avion :).

*

Van mreže Nataša

  • *****
  • 1570
    • www.tradicionalnaastrologija.com
Re: Natalna astrologija (primeri)
« Odgovor #1401 poslato: April 01, 2014, 09:02:30 pre podne »
Obe su u medicinskoj struci. MA na uglu. Kod starije isti dolazi iz 6. kuce bolesti. Ona je medicinska sestra. Mladja je zubni tehnicar. MA u Ar, znaku zubara.
astrološki tekstovi, izrada horoskopa, škola astrologije
www.tradicionalnaastrologija.com

Re: Natalna astrologija (primeri)
« Odgovor #1402 poslato: April 01, 2014, 10:44:37 pre podne »
Jedno pitanje, kako bi se videlo da osoba radi u zdravstvu ali nije zdravstveni radnik? Imam kartu osobe koja ima ugaoni Mars i radi u zdravstvu ali u vezi racunara.

*

Van mreže Nataša

  • *****
  • 1570
    • www.tradicionalnaastrologija.com
Re: Natalna astrologija (primeri)
« Odgovor #1403 poslato: April 01, 2014, 11:58:30 pre podne »
Mozda je zdravstvo u tom kntekstu od sekundarnog znacaja. Bitan je posao, vrsta posla. Teoretski, moze biti u vezi sa 6. kucom na neki nacin ili znakom Vi (ljudsko telo), ali pre ce biti u vezi sa 3. kucom ili ME.
astrološki tekstovi, izrada horoskopa, škola astrologije
www.tradicionalnaastrologija.com

Re: Natalna astrologija (primeri)
« Odgovor #1404 poslato: April 01, 2014, 12:05:20 posle podne »
Tnx. Zanimljivo je da mu je vl. Asc u Vi u 3. kuci doduse ali u 10. kuci ima Me i So u Ovnu opozicija Ma i Sa u Vagi. E sad , pretpostavljam da je mogla i neka druga profesija da bude mada mozda je Me dosao do izrazaja jer je najblizi Mc-u.

*

Van mreže Nataša

  • *****
  • 1570
    • www.tradicionalnaastrologija.com
Re: Natalna astrologija (primeri)
« Odgovor #1405 poslato: April 01, 2014, 12:17:09 posle podne »
Ne mogu bez karte. Moram vizuelno da prepoznam prvog signifikatora profesije. Ako je na mc-u, oko mc-a, svakako ME ima prednost. Znamo i da planete u vezi sa SO simbolizuju profesiju.
astrološki tekstovi, izrada horoskopa, škola astrologije
www.tradicionalnaastrologija.com

Re: Natalna astrologija (primeri)
« Odgovor #1406 poslato: April 01, 2014, 01:33:30 posle podne »
Evo karte . Vl. Asc u 3. znaku i to u Devici i najblize Mc-u pa je valjda zato dosao do izrazaja , mada i ovo planete sa kojima je u aspektu sigurno nesto govore.

*

Van mreže Nataša

  • *****
  • 1570
    • www.tradicionalnaastrologija.com
Re: Natalna astrologija (primeri)
« Odgovor #1407 poslato: April 01, 2014, 02:49:58 posle podne »
ME, da, nema veze sto je spaljen, cesto je takav. U 10. je. Ima i ona Hajatova o prvoj MO aplikaciji posle sizigijuma. Mlad MO, negde na pocetku Ar. Prva aplikacija, ako dobro vidim, je ME koji i dispozituje MA u 10. Fortuna u 6. Novac preko kuce bolesti u bukvalnom prevodu.
astrološki tekstovi, izrada horoskopa, škola astrologije
www.tradicionalnaastrologija.com

Re: Natalna astrologija (primeri)
« Odgovor #1408 poslato: April 01, 2014, 06:14:41 posle podne »
Da da Fortuna u 6.oj , mada i moja je tamo s tim da mi sada pada na pamet posto je ona vezana za mog vl. desc a ne vidi se sa Asc i vl. Asc da li bi to ukazivalo na finansije mog partnera vezan za bolesti pa posredno kao da dodju i do mene ili bi mozda i ja kojim slucajem mogla da zaradjujem na slican nacin ? I jos nesto sad kad vec pitam.  Posto vl. desc u 6. kuci moze da oznaci partnera koji ima veze sa zdravstvom mogao da bude i neko ko nije zdravstveni radnik vec samo radi tamo kao ovaj slucaj?

*

Van mreže Nataša

  • *****
  • 1570
    • www.tradicionalnaastrologija.com
Re: Natalna astrologija (primeri)
« Odgovor #1409 poslato: April 01, 2014, 08:47:03 posle podne »
Znas kako, moja praksa, zakljucujem sada samo na osnovu nje, nije dala definitivnu sifru za to sta ce u vezi sa nekom osobom ili okolnoscu biti stavljeno u prvi plan. U tom smislu moguce je da i tvoja 6. kuca ima veze sa partnerom i zaradom na neki nacin. Moja fortuna je u 2. i ja sam radila u banci, ali kratko. Zarada preko simbolike 2. kuce. Bukvalno. ME je dispozitor moje tacke braka, ali ne vidim da za sada ikakve veze ima sa brakom i partnerom, ali, eto, jeste imala sa jednim poslom.
astrološki tekstovi, izrada horoskopa, škola astrologije
www.tradicionalnaastrologija.com