Horarna astrologija (ovo nije tema za postavljanje licnih pitanja)

  • 26 Odgovora
  • 24849 Pregleda
*

Van mreže Miki

  • *****
  • 587
    • Astrologija.online
Re: Horarna astrologija (ovo nije tema za postavljanje licnih pitanja)
« Odgovor #15 poslato: Novembar 28, 2013, 08:28:14 posle podne »
Interesantno je to sa neradikalnošću karte, jesi li proverio sa pitaocem da li je pitanje uopšte imalo osnova? Posebno kad gledam momenat postavljanja pitanja MO na 2° od ASC-a.
http://astrologija.online/

Robert Zoller:But in order for that to happen, I had to clear a lot of rubbish out of the way. The rubbish was New-Age astrology, New-Age ideas about magic, New-Age ideas about alchemy, and things of that sort. Which are all cul-de-sa

*

Van mreže Abyss

  • ***
  • 33
    • Abyss
Re: Horarna astrologija (ovo nije tema za postavljanje licnih pitanja)
« Odgovor #16 poslato: Novembar 28, 2013, 10:13:26 posle podne »
U momentu razgovora, dečko još uvek nije pronađen, a do sada nije bilo nikakvih novosti ili ih pitačica nije javila. Generalno mislim da njoj u principu i nije posebno stalo da se dečko pronađe (mislim bitno joj koliko bi svako od nas voleo da nestale osobe budu pronađene) pa otuda i neradikalnost.

*

Van mreže Miki

  • *****
  • 587
    • Astrologija.online
Re: Horarna astrologija (ovo nije tema za postavljanje licnih pitanja)
« Odgovor #17 poslato: Novembar 29, 2013, 02:21:46 posle podne »
Generalno mislim da njoj u principu i nije posebno stalo da se dečko pronađe (mislim bitno joj koliko bi svako od nas voleo da nestale osobe budu pronađene) pa otuda i neradikalnost.
Može biti, pa ajde da krenemo onda od momenta postavljanja pitanja, momenta kad je pušteno u etar da je on nestao, i da ga gledamo kao horar, mada...


Ni jedan preterano loš aspekt, a MO spor, inetesantno, gde li je "zaglavio", nego u kom su oni odnosu kako da ga significiramo i kosignificirano, mimo MO
« Poslednja izmena: Novembar 29, 2013, 02:24:28 posle podne od strane Miki »
http://astrologija.online/

Robert Zoller:But in order for that to happen, I had to clear a lot of rubbish out of the way. The rubbish was New-Age astrology, New-Age ideas about magic, New-Age ideas about alchemy, and things of that sort. Which are all cul-de-sa

*

Van mreže Nataša

  • *****
  • 1570
    • www.tradicionalnaastrologija.com
Re: Horarna astrologija (ovo nije tema za postavljanje licnih pitanja)
« Odgovor #18 poslato: Novembar 29, 2013, 02:47:06 posle podne »
On je negde gde je vlazno, hladno, kod vode, u vodi, blizu vodenog izvora. Posto ne znam ko je pitao, da li je ovo momenat saznavanja vesti, da li je pitac ujedno i inicijalni tumac, gledam kao katarhai. MO na asc je dobar simbol jer ovde aplicira ka dispozitoru i vladaru asc i benefiku u isto vreme, spaja se sa ME0SA i potom sa VE. MO naredni aspekt je sa orjentalnim planetama sto je, takodje, dobro. Jos jedno pravilo se zadovoljava, a to je MO aplikacija ka fortuni na vrhu horoskopa. Sve ovo imamo kod Doroteja. MO je uvek najvazniji u svim kartama, pogotovu u kartama izgubljenih lica i stvari. Poslednji MO aspket je sa SO u 4, a vladarem 12. Ne znam, ovo sad lici na padanje, upadnje, gubitak svesti (12. kuca). Konjunkciju ME i SA vrlo tesko mogu da pretocim u konkretno jer SA vlada 5. i 6. kucom. Sesta ne valja nikako, ali kako ovde nemamo vezu sa vladarem 8. bez ometanja, mislim da ce se covek pojaviti za oko 9 vremenskih jedinica od 25.11.2013. Mogu biti dani, verovatnije nedelje. On ne bi trebalo da je daleko jer su i MO i ME na uglovima kao i ME dispozitor. Mozda je negde blizu neke bolnice jer SA vlada i 6. Nadjite jos sta je sve 6. Moze biti i negde gde se odlazu stare stvari, neko stovariste, smetliste, a blizu vodenog izvora. Ukoliko je ovo uopste relvantna karta (opravdano sumnjam da jeste), ne deluje kao da nije ziv i ispada da ce biti pronadjen. Severno od pozicije poslednjeg vidjanja ili severno od njegove kuce/stana.
« Poslednja izmena: Novembar 29, 2013, 02:49:02 posle podne od strane Natasa »
astrološki tekstovi, izrada horoskopa, škola astrologije
www.tradicionalnaastrologija.com

*

Van mreže Miki

  • *****
  • 587
    • Astrologija.online
Re: Horarna astrologija (ovo nije tema za postavljanje licnih pitanja)
« Odgovor #19 poslato: Novembar 29, 2013, 08:29:32 posle podne »
Voda definitivno, ali kad pogledaš planete koje prave aspekte, i kakve prave, trebao je da se saplete, padne u baru i već pojavi. Ako zaglavi 9 jedinica vremena, a definitivno znamo da to nisu sati, jer bi već bilo okončano čekanje, dođemo do problema, da je karta suviše "dobra" za toliko čekanja. Jedino ako se u međuvremenu nije pojavio, a pitaoca zabole da nas obavesti, tj da obavesti tamo gde je Abyss pročitao pitanje.
Spram mog iskustva sa vodom i nestancima(i zadnje pitanje koje sam pre nekog vremena, možda godina-dve ili više imao) trebao bi da je u bunaru, a odatle se ne vadi ako ostane duže od 9 minuta....
http://astrologija.online/

Robert Zoller:But in order for that to happen, I had to clear a lot of rubbish out of the way. The rubbish was New-Age astrology, New-Age ideas about magic, New-Age ideas about alchemy, and things of that sort. Which are all cul-de-sa

*

Van mreže Nataša

  • *****
  • 1570
    • www.tradicionalnaastrologija.com
Re: Horarna astrologija (ovo nije tema za postavljanje licnih pitanja)
« Odgovor #20 poslato: Novembar 29, 2013, 09:43:55 posle podne »
Nije smesno, ali si me zasmejao sa poslednjom recenicom. Cuj, ja sam samo,dosledno uputstva sledila iako znam da nije verovatno. Ogradila sam se na pocetku jer sumnjam u samu kartu, da li je prva, od koje je vrste, jer nije isto tumaciti sliku pitanja i sliku vesti. Ako je pitanje, kome je postavljeno, ako je vest da li je nbs to pravi trenutak...Poucena iskustvom komplikovanja odgovora na ova pitanja u net komunikaciji, moram da se ogradim. Ko zna koja je karta prva kod te devojke koja je pitala i koliko je puta koga pitala. Uostalom, mozda se pojavio, a mi to ne znamo, a mozda ce pocetkom decembra, posle 9 dana. Mozda se pojavio i posle 2 dana, nema informacija. Mozda, mozda...Nema nam drugo do da prelistavamo astroloska uputstva. Ova karta nije najgora moguca, ima jako dobrih momenata koji se ticu svetala na uglu. MA u 1. iz 8. ne valja, ali je nesto dalje, dalji je od svih planeta u MO aplikaciji. Da nije MO na asc i fortune na drugom uglu, ne bih nista ni rekla, ovako...Opet, koja je ovo uopste karta.
astrološki tekstovi, izrada horoskopa, škola astrologije
www.tradicionalnaastrologija.com

*

Van mreže Miki

  • *****
  • 587
    • Astrologija.online
Re: Horarna astrologija (ovo nije tema za postavljanje licnih pitanja)
« Odgovor #21 poslato: Novembar 29, 2013, 10:13:10 posle podne »
Koliko sam shvatio karta je za trenutak kad je devojka postavila pitanje, katarči
Abyss je radio horar ali neradikalan,  njegova pretpostavka je da joj nije previše stalo, moja da je već vukla sve okolo za rukav...........pa sa počeo odavdde
Sledeće i najrealnije bi bilo pozabaviti se natalom
http://astrologija.online/

Robert Zoller:But in order for that to happen, I had to clear a lot of rubbish out of the way. The rubbish was New-Age astrology, New-Age ideas about magic, New-Age ideas about alchemy, and things of that sort. Which are all cul-de-sa

*

Van mreže Nataša

  • *****
  • 1570
    • www.tradicionalnaastrologija.com
Re: Horarna astrologija (ovo nije tema za postavljanje licnih pitanja)
« Odgovor #22 poslato: Novembar 29, 2013, 10:22:23 posle podne »
Tesko da je katarhai ako je sebi postavila pitanje, ali moze da se koriste i ta pravila. Ako je sebi postavila da li je i tumacila jer ako nije, ako ne ume, onda se to vreme ni ne racuna jer pitanje "nije rodjeno". Astrolosko pitanje se radja kada ga cuje tumac i zato se razlikuje od obicnog pitanja. Opet, ako ona i jeste tumac, ko zna koliko je puta vec pitala i koga je cimala za odgovor. Ta neradikalnost moze i to da znaci jer se vec drugi put pitalo isto. Sve ove komplikacije nam samo sugerisu da masovno ne bi trebalo ovo raditi i da ocigledno ne shvatamo ozbiljno "inicijaciju" u trenutak tumacenja. Vecina radi mehanicki. Uzme uputstvo (procita pravila) i ukljuci masinu na 600 ili 800 obrtaja.
astrološki tekstovi, izrada horoskopa, škola astrologije
www.tradicionalnaastrologija.com

*

Van mreže Miki

  • *****
  • 587
    • Astrologija.online
Re: Horarna astrologija (ovo nije tema za postavljanje licnih pitanja)
« Odgovor #23 poslato: Novembar 29, 2013, 10:27:16 posle podne »
ja sam to gledao kao na trenutak objave da je nestao.....ali slažem se da je neadekvatan početak
posle Abyss-ove neradikalne karte bilo mi je nepotrebno da i ja otvorim još jednu
http://astrologija.online/

Robert Zoller:But in order for that to happen, I had to clear a lot of rubbish out of the way. The rubbish was New-Age astrology, New-Age ideas about magic, New-Age ideas about alchemy, and things of that sort. Which are all cul-de-sa

*

Van mreže Abyss

  • ***
  • 33
    • Abyss
Re: Horarna astrologija (ovo nije tema za postavljanje licnih pitanja)
« Odgovor #24 poslato: Novembar 29, 2013, 11:08:08 posle podne »
Pitačica nije astrolog, držala se onog "pravila" da postavi kartu za momenat kada se pitanje "rodilo" u glavi (mada postoji razmimoilaženje od nekih 15 minuta od vremena kada je pitanje postavljeno do momenta postavljanja na forum, tako da pretpostavljam da je prvo pokušala sama da protumači kartu). Pošto te karte obično ignorišem i otvaram karte za momenat kada sam ja razumeo pitanje, i sada sam tako pokušao ali sam dobio neradikalnu kartu. Moguće da je pitanje postavljeno na nekoliko različitih mesta, to bar u eri interneta nije toliko retka pojava. Na dan postavljanja pitanja već je bilo tri dana kako ga nema. Kao što rekoh, nestali dečko je drug njenog dečka i ona ga lično ne poznaje. Ako se devojka javi preneću vesti, ako ne... Ni prvi ni poslednji put da internet pitači ne jave ishod postavljenog pitanja... Meni bitno da znam da ne moram toliko da se brinem ako vidim vladara osme u prvoj i kada vladari prve i osme jedan drugom pružaju recepciju.

Re: Horarna astrologija (ovo nije tema za postavljanje licnih pitanja)
« Odgovor #25 poslato: Novembar 30, 2013, 10:04:15 pre podne »
Inače, momkov mobitel je pronađen na Krčkom mostu, angažirali su se i ronioci, ali još ništa. Tako da izgleda da ima istine da je nestanak povezan s vodom. A kako je ono rečeno kad vladari prve i osme pružaju uzajamno recepciju: U Božje ruke...

*

Van mreže Miki

  • *****
  • 587
    • Astrologija.online
Re: Horarna astrologija (ovo nije tema za postavljanje licnih pitanja)
« Odgovor #26 poslato: Decembar 01, 2013, 12:49:07 posle podne »
Previše je prošlo za Božiju ruku, bojim se da je za grobarsku.....
http://astrologija.online/

Robert Zoller:But in order for that to happen, I had to clear a lot of rubbish out of the way. The rubbish was New-Age astrology, New-Age ideas about magic, New-Age ideas about alchemy, and things of that sort. Which are all cul-de-sa