28 lunarnih kuca

  • 35 Odgovora
  • 22623 Pregleda
*

Van mreže mina

  • *****
  • 192
Re: 28 lunarnih kuca
« Odgovor #30 poslato: Mart 16, 2013, 12:34:08 posle podne »
ma ja nasla tabele na ovom sajtu

http://www.yeatsvision.com/mansions.html

i rekoh da postavim tabele...al dok ja ukapiram sta i kako...nista brisi onda :)

*

Van mreže Nataša

  • *****
  • 1570
    • www.tradicionalnaastrologija.com
Re: 28 lunarnih kuca
« Odgovor #31 poslato: Mart 16, 2013, 12:45:52 posle podne »
Ostavila sam link koji si nasla za izvor, a tabele obrisala kao i nase komentare jer se slabo vidi, lose ucitava, skrol je prezumiran. Link je ok, ne remeti. Samo cu ponoviti zarad razumevanja da se lunarne kuce mogu interpretirati na vise nacina. Tema je zapoceta prema prici Arabija o misticnom (hermetickom) nivou interpretacije koji se odnosi na duhovni kapacitet individue. Sve ostale se ticu remedijala opstih i medicinskih vrsta. Sama sam na svom blogu jedan kratakt tekst o tome iznela, na temu medicinske kategorije interpretacije.
« Poslednja izmena: Mart 16, 2013, 12:47:43 posle podne od strane Natasa »
astrološki tekstovi, izrada horoskopa, škola astrologije
www.tradicionalnaastrologija.com

*

Van mreže mina

  • *****
  • 192
Re: 28 lunarnih kuca
« Odgovor #32 poslato: Mart 16, 2013, 02:35:32 posle podne »
Jedno tehnicko pitanje, da li se lunarne stanice tumace i u horarnim pitanjima, ne samo elekcijama odnosno natalima?

*

Van mreže Nataša

  • *****
  • 1570
    • www.tradicionalnaastrologija.com
Re: 28 lunarnih kuca
« Odgovor #33 poslato: Mart 16, 2013, 03:21:55 posle podne »
Da, ponegde se moze naici na dekumbiturne manzile, dakle, u medicinskim pitanjima I u elekcijama. Niko ti ne brani izricito za obicna pitanja da ih koristis, ali mislim da je to, najcesce, nepotrebno, osim ako ti se spontano ne nametne ponekad.
astrološki tekstovi, izrada horoskopa, škola astrologije
www.tradicionalnaastrologija.com

*

Van mreže Miki

  • *****
  • 587
    • Astrologija.online
Re: 28 lunarnih kuca
« Odgovor #34 poslato: Mart 16, 2013, 05:45:03 posle podne »
Jedno tehnicko pitanje, da li se lunarne stanice tumace i u horarnim pitanjima, ne samo elekcijama odnosno natalima?
stokinger ih je par puta pominjao i u mundanim stvarima. Nema ograničenja u korišćenju osim držanaja ispravne simbolike.
http://astrologija.online/

Robert Zoller:But in order for that to happen, I had to clear a lot of rubbish out of the way. The rubbish was New-Age astrology, New-Age ideas about magic, New-Age ideas about alchemy, and things of that sort. Which are all cul-de-sa

*

Van mreže Cherry

  • *****
  • 258
Re: 28 lunarnih kuca
« Odgovor #35 poslato: Jun 18, 2013, 02:16:06 pre podne »
Hmm, meni je Asc ili Onaj koji daje formu ili Onaj koji računa
Almuten asc: Očigledan
Vladar asc : Onaj koji zna
Signifikator profesije: Gospodar ili Onaj koji daje formu (pošto mi dolaze u obzir Mars kao prva orijentalna a Merkur bih uključila jer ima aspekt sa  vladarem X i terminski je vladar Mc-a)

Mada ovo Onaj koji daje formu me jako asocira na umetničke sklonosti, koje ja definitivno nemam..tu sam samo konzument..