Planetarna radovanja

  • 16 Odgovora
  • 12877 Pregleda
*

Van mreže Tanja

  • *****
  • 310
    • AstroSensa
Re: Planetarna radovanja
« Odgovor #15 poslato: Maj 31, 2013, 10:53:03 pre podne »
Pa nije baš da se nisu pokazale planete...
Rođena si na drugoj hemisferi, menjala države (bar 3 koliko znam) što je prilično opisano JU i MO u VII. Što reče Nataša, MO u VII nomadska priča. Sličnu simboliku su doživela i tvoja partnerstva. Jedan brak sa strancem i bar jedna duga i ozbiljna veza (a mislim da ih je bilo više) opet ide u skladu sa MO u VII. ME na Asc lepo opisuje profesiju kojom se baviš i dosta tvoj psihološki profil. Dakle, pokazale su se te planete u velikoj meri. Njihova esencijalna debilitacija je sasvim druga priča koja govori o kvalitetu događaja.
"Ljubav je valjda jedina stvar na svijetu koju ne treba objašnjavati ni tražiti joj razloge." M. Selimović

*

Van mreže mina

  • *****
  • 192
Re: Planetarna radovanja
« Odgovor #16 poslato: Maj 31, 2013, 11:50:45 pre podne »
Obzirom da se rano manifestovalo, a 7p mu dođe "starost" ostaje mi da se nadam da će se stvari izdogađati u mojim tzv. poznim godinama...jer te selidbe po stranim zemljama su bile vezane za mladost i nikako ne moj direktan upliv, znači detinjstvo, a brak sa Grkom je druga priča, ukupni suživot sa njim nije trajao sa njim ni godinu i po u Grčkoj...i opet sve pre Sa ciklusa...pa ko velim...možda mi se posreći... :thumbsup: