Natalna astrologija (primeri)

  • 1425 Odgovora
  • 641074 Pregleda
Re: Natalna astrologija (primeri)
« Odgovor #1050 poslato: Mart 04, 2013, 12:43:22 posle podne »
Kod arhitekte obavezno Saturn biva upleten, znam jer ih imam nekoliko karti sa ovim zanimanjem. I znak Bika ili Vage se nekako preplete sa tim Saturnom. Mada pitanje je sta se nakon zavrsetka fakulteta stvarno radi. Recimo moja sestra koja je arhitekta ne radi kreativan posao, takva joj je trenutna pozicija ( zadnjih 8 godina ). Radi u drzavnoj sluzbi u katastru za dobijanje dozvola. Ima Veneru u Jarcu na Mc-u u kvadratu sa Ju0Sa u Vagi.

Da, eto ja imam Sa. u 5oj u bliskom aspektu sa Asc i vl. Asc i jesam arhitekta , mada ja se bavim i modnim dizajnom, planiram i grafickim da krenem i tako.

edit: E sada, posto je Ju0Sa gde je Jupiter stacionaran a Saturn retrogradan i pritom su kadentni ( 6. mundana kuca ) mozda bas zato radi tako neki sluzbenicki posao.
« Poslednja izmena: Mart 04, 2013, 12:45:19 posle podne od strane LadyInRed »

Re: Natalna astrologija (primeri)
« Odgovor #1051 poslato: Mart 04, 2013, 12:53:10 posle podne »
Evo ja bas imam tu poziciju vl. Ac u V sa Saturnom sve u vagi, Ve u Me znaku i jesam kreativna ali potpuno neprecizna i neprakticna kreativnost
Dok sam uvjezbala povlaciti ravnu liniju proslo je vremena i vremena.

*

Van mreže Nataša

  • *****
  • 1570
    • www.tradicionalnaastrologija.com
Re: Natalna astrologija (primeri)
« Odgovor #1052 poslato: Mart 04, 2013, 12:57:30 posle podne »
Nije kreativac da ne mislite da kontriram sa SA. Kad' smo vec kod SA.

1.4.1972. 15h, Beograd. Sta je po struci, cime se profesionalno bavi ova zena? Asc 8. Vi.
astrološki tekstovi, izrada horoskopa, škola astrologije
www.tradicionalnaastrologija.com

Re: Natalna astrologija (primeri)
« Odgovor #1053 poslato: Mart 04, 2013, 01:00:03 posle podne »
Je l' moze neko da postavi kartu? :-[
Ja sam na poslu a rado bih da ucestvujem ...

*

Van mreže Nataša

  • *****
  • 1570
    • www.tradicionalnaastrologija.com
Re: Natalna astrologija (primeri)
« Odgovor #1054 poslato: Mart 04, 2013, 01:03:54 posle podne »
Ja ne mogu, radim sa androida, nisam kod kuce. Miki ce kada procita ovo.
astrološki tekstovi, izrada horoskopa, škola astrologije
www.tradicionalnaastrologija.com

*

Van mreže Miki

  • *****
  • 587
    • Astrologija.online
Re: Natalna astrologija (primeri)
« Odgovor #1055 poslato: Mart 04, 2013, 01:05:40 posle podne »
Androidišeš se. Lepo, jesil  zapalila u kafić?



http://astrologija.online/

Robert Zoller:But in order for that to happen, I had to clear a lot of rubbish out of the way. The rubbish was New-Age astrology, New-Age ideas about magic, New-Age ideas about alchemy, and things of that sort. Which are all cul-de-sa

*

Van mreže Miki

  • *****
  • 587
    • Astrologija.online
Re: Natalna astrologija (primeri)
« Odgovor #1056 poslato: Mart 04, 2013, 01:07:04 posle podne »
Ova bre il je grobar il sudija
http://astrologija.online/

Robert Zoller:But in order for that to happen, I had to clear a lot of rubbish out of the way. The rubbish was New-Age astrology, New-Age ideas about magic, New-Age ideas about alchemy, and things of that sort. Which are all cul-de-sa

*

Van mreže Nataša

  • *****
  • 1570
    • www.tradicionalnaastrologija.com
Re: Natalna astrologija (primeri)
« Odgovor #1057 poslato: Mart 04, 2013, 01:12:11 posle podne »
Nista tako glamurozno. Dobar si sa asocijacijama. Razumem ih, ali nije.
astrološki tekstovi, izrada horoskopa, škola astrologije
www.tradicionalnaastrologija.com

*

Van mreže Nataša

  • *****
  • 1570
    • www.tradicionalnaastrologija.com
Re: Natalna astrologija (primeri)
« Odgovor #1058 poslato: Mart 04, 2013, 01:15:10 posle podne »
Androidišeš se. Lepo, jesil  zapalila u kafić?

Nisam. Izmedju zadatak ovih mojih (m)ucenika se sa vama prepisujem. Jos malo pa cu u kafic, podrazumeva se. Dok mama i danas cuva malu da iskoristim ;D Hoces i ti?
astrološki tekstovi, izrada horoskopa, škola astrologije
www.tradicionalnaastrologija.com

*

Van mreže Miki

  • *****
  • 587
    • Astrologija.online
Re: Natalna astrologija (primeri)
« Odgovor #1059 poslato: Mart 04, 2013, 01:16:50 posle podne »
Ja odo na električnu stolicu, još ovu nedelju
http://astrologija.online/

Robert Zoller:But in order for that to happen, I had to clear a lot of rubbish out of the way. The rubbish was New-Age astrology, New-Age ideas about magic, New-Age ideas about alchemy, and things of that sort. Which are all cul-de-sa

Re: Natalna astrologija (primeri)
« Odgovor #1060 poslato: Mart 04, 2013, 01:17:31 posle podne »
Evo ja bas imam tu poziciju vl. Ac u V sa Saturnom sve u vagi, Ve u Me znaku i jesam kreativna ali potpuno neprecizna i neprakticna kreativnost
Dok sam uvjezbala povlaciti ravnu liniju proslo je vremena i vremena.

E, ni ja nisam nesto dobra u crtanju bila, ali to se uci. Bitne odnosno najbitnije su ideje, sada se sve radi ionako na racunarima tako da nemoj da te to sputava. Kod mene je valjda povezanost Saturna sa Merkurom koji predstavlja racunare dovela do toga da ja dobro kombinujem svoju kreativnost sa tom spravicom i generalno sam tip koji ce nekoga drugog da uposli da odradi tu njegovu ideju. Ja sam idejni tvorac a ostalo mogu i da prepustim drugima, bitno je da se sve odradi pod mojom palicom :)

Miki, jel mozes da ubacis i 12ine na karti da se vide ?

Pokusavam da mu povezem Jupiter u 5. kuci sa ovom privom o kreativnosti. Ne deluje mi da ima veze sa lepim crtanjem jer mu Merkur i Venera nisu povezani ali moguce je da on rukama ( Merkur ) radi nesto vezano za Jupiter u Jarcu. E sada ne znam sta bi moglo biti. Nesto brzo, eksplozivno ( Merkur u Ovnu ) dok je Jupiter u Jarcu, mozda neki kamen obradjuje nekim ostrim predmetom. Kamenorezac ili pa neki umetnik ako je visi tip koji obradjuje kamen, mermer, glinu? Isto to bi moglo i kroz Saturn0Mars na Mc-u da se vidi ?!?
« Poslednja izmena: Mart 04, 2013, 01:19:03 posle podne od strane LadyInRed »

*

Van mreže Miki

  • *****
  • 587
    • Astrologija.online
Re: Natalna astrologija (primeri)
« Odgovor #1061 poslato: Mart 04, 2013, 01:21:22 posle podne »
Ne mogu sad. karta je u bmp.-u ne može da se edituje. računaj malo iz glave, prijaće ti više od gotovog računa ;)
Nema ovde kreativnosti, sa ME u 8.p. kakva finansiska operativa. Mada bi bila dobar izvršitelj u Sudu
http://astrologija.online/

Robert Zoller:But in order for that to happen, I had to clear a lot of rubbish out of the way. The rubbish was New-Age astrology, New-Age ideas about magic, New-Age ideas about alchemy, and things of that sort. Which are all cul-de-sa

*

Van mreže Tanja

  • *****
  • 310
    • AstroSensa
Re: Natalna astrologija (primeri)
« Odgovor #1062 poslato: Mart 04, 2013, 01:31:36 posle podne »
Nema ovde kreativnosti, sa ME u 8.p. kakva finansiska operativa. Mada bi bila dobar izvršitelj u Sudu

Prinudna naplata, poreska uprava ili neko bankarstvo... zbog ovog SA0MA na Mc-u  :D

Ajd ja da zakeram oko karte. Miki ubuduće potamni malo ovo SO, ne vidi se na kojem je stepenu....
"Ljubav je valjda jedina stvar na svijetu koju ne treba objašnjavati ni tražiti joj razloge." M. Selimović

*

Van mreže Nataša

  • *****
  • 1570
    • www.tradicionalnaastrologija.com
Re: Natalna astrologija (primeri)
« Odgovor #1063 poslato: Mart 04, 2013, 01:32:07 posle podne »
Nije, ali ME igra ulogu i to veoma vaznu. To je planeta sa kojom je MO direktno povezan posle (u trenutku) prenatalne opozicije i isti vlada 10. ali mislim da nema veze sa 8. u kojoj stoji, niti sa MA. Specifican natal, ne mogu da uklopim. Sta je ME u kontekstu 10. mundane. Sta je 10. nezavisno od ME pa u to ukopite ME u najosnovnijoj njegovoj simbolici.
astrološki tekstovi, izrada horoskopa, škola astrologije
www.tradicionalnaastrologija.com

*

Van mreže Miki

  • *****
  • 587
    • Astrologija.online
Re: Natalna astrologija (primeri)
« Odgovor #1064 poslato: Mart 04, 2013, 01:41:29 posle podne »
crna hronika :thumbsup2:
http://astrologija.online/

Robert Zoller:But in order for that to happen, I had to clear a lot of rubbish out of the way. The rubbish was New-Age astrology, New-Age ideas about magic, New-Age ideas about alchemy, and things of that sort. Which are all cul-de-sa