Natalna astrologija (primeri)

  • 1425 Odgovora
  • 641916 Pregleda
Re: Natalna astrologija (primeri)
« Odgovor #1065 poslato: Mart 04, 2013, 01:42:19 posle podne »
Vozac kamiona, autobusa :)

*

Van mreže Nataša

  • *****
  • 1570
    • www.tradicionalnaastrologija.com
Re: Natalna astrologija (primeri)
« Odgovor #1066 poslato: Mart 04, 2013, 01:50:59 posle podne »
Ne, ali SA ima svaku vezu sa njenim formalnim obrazovanjem I poslovima koje je nekada radila. Osetio si ME dobro preko hronike, ali nije crno no javno, transparentno. Sta je 10. u prvoj signifikaciji, najopstijoj? Sta je ME?
astrološki tekstovi, izrada horoskopa, škola astrologije
www.tradicionalnaastrologija.com

Re: Natalna astrologija (primeri)
« Odgovor #1067 poslato: Mart 04, 2013, 01:51:15 posle podne »
Rekla je Natasa ranije da nije kreativan .... da nije RTG tehnicar

*

Van mreže Miki

  • *****
  • 587
    • Astrologija.online
Re: Natalna astrologija (primeri)
« Odgovor #1068 poslato: Mart 04, 2013, 01:55:07 posle podne »
novinarstvo?
http://astrologija.online/

Robert Zoller:But in order for that to happen, I had to clear a lot of rubbish out of the way. The rubbish was New-Age astrology, New-Age ideas about magic, New-Age ideas about alchemy, and things of that sort. Which are all cul-de-sa

*

Van mreže Nataša

  • *****
  • 1570
    • www.tradicionalnaastrologija.com
Re: Natalna astrologija (primeri)
« Odgovor #1069 poslato: Mart 04, 2013, 02:00:09 posle podne »
Uklapa se logika. Ispravno razmisljate, ali nije ta finesa. Radi u Sluzbenom glasniku Republike. To je izdavacka kuca za sve javne propise drzavnih organa. Formalno istoricar, radila I kao nastavnik pa u Arhivu Beograda I najduze I najuspesnije u Glasniku gde je I napredovala.
« Poslednja izmena: Mart 04, 2013, 02:02:17 posle podne od strane Natasa »
astrološki tekstovi, izrada horoskopa, škola astrologije
www.tradicionalnaastrologija.com

Re: Natalna astrologija (primeri)
« Odgovor #1070 poslato: Mart 04, 2013, 02:01:12 posle podne »
a ja sada htjedoh napisati da je postar  :-[

*

Van mreže Miki

  • *****
  • 587
    • Astrologija.online
Re: Natalna astrologija (primeri)
« Odgovor #1071 poslato: Mart 04, 2013, 02:02:48 posle podne »
jbg, jeste i ME, a jeste i MA/SA u Ge, polunovinarstvo, a kakva joj je emotivna varijanta, jel udata, razvedena, partner u problemu?
http://astrologija.online/

Robert Zoller:But in order for that to happen, I had to clear a lot of rubbish out of the way. The rubbish was New-Age astrology, New-Age ideas about magic, New-Age ideas about alchemy, and things of that sort. Which are all cul-de-sa

*

Van mreže Nataša

  • *****
  • 1570
    • www.tradicionalnaastrologija.com
Re: Natalna astrologija (primeri)
« Odgovor #1072 poslato: Mart 04, 2013, 02:03:43 posle podne »
Ajde, kazi ti. Ima li decu, muza...
astrološki tekstovi, izrada horoskopa, škola astrologije
www.tradicionalnaastrologija.com

Re: Natalna astrologija (primeri)
« Odgovor #1073 poslato: Mart 04, 2013, 02:15:07 posle podne »
Ja bih rekla da se udavala, samo nisa sigurna koliko je to stabilna zajednica, pre svega zbog nje, mada ni on nije mnogo bolji, mozda se i razvela. Elem so se dece tice isto su mi nekako slabi pokazatelji, jedino ovaj mesec u sco, tako da moze jedno dete i to verovatno musko.

Mozda se udala nesto rano i to zbog trudnoce. Jupiter vl. desc u 5oj u kvadratu sa vl.asc. I moguce je da je ta trudnoca propala i ona cak zavrsila nesto na nekoj operaciji zbog toga.
« Poslednja izmena: Mart 04, 2013, 02:17:10 posle podne od strane LadyInRed »

*

Van mreže Nataša

  • *****
  • 1570
    • www.tradicionalnaastrologija.com
Re: Natalna astrologija (primeri)
« Odgovor #1074 poslato: Mart 04, 2013, 02:27:22 posle podne »
Savrseno precizno Lady. Ne zna se da li se brze udala za momka kojeg je poznavala tek tri meseca ili od njega brze pobegla. Udala se 99. na dan onog avgustovskog cuvenog pomracenja, secate se, za momka iz komsiluka sa kojim se zblizila u ratnim okolnostima, u vreme NATO silovanja i zlostavljanja svih nas kolektivno. Tu je simboliku prenela i u brak (ko se normalan na eklipsu vencava) i odmah shvatila da se radi o siledziji, nasilniku sa problematicnom psihologijom. Mlatio ju je, bacao preko terase, svasta nesto. Radja decaka brzo posle pocetka braka, odmah je zatrudnela i bezi, vraca se svojima. On joj preti, zadrzava bebu (pobegla glavom bez obzira nakon neke scene sa njim), u strahu dugo zivela, bori se za dete, nekom pravnom precicom sud mu nalaze predaju deteta, jer ono gotovo uvek pripada majci, narocito kada je novorodjence u pitanju. Posle se sve sleglo, on se ponovo ozenio, dobio decu sa tom, a ona jos uvek bez veze. Problem je delimicno i u njoj jer je ona od onih zena koja je vrlo zavisna od muske paznje, da ne kazem nesto konkretnije, razumemo se. Sklona flertu, provokativnom nastupu, imidzu. Udala se za vrlo netolerantnog i sa kratkim fitiljem, a kojeg nije poznavala. Bio je i na njene ginekologe ljubomoran, morala da ga menja za zenu lekara i sl. SO je u Ar u 8. ocigledna slika impulsivne violentnosti. MA je uz SA na vrhu, njen vladar asc je r iz konjunkcije sa signifikatorom muskarca. Ona bezi glavom bez obzira od njega i ostaje bez veze, sama. R vladar asc, bukvalna slika udaljavanja od muskarca.
« Poslednja izmena: Mart 04, 2013, 02:43:34 posle podne od strane Natasa »
astrološki tekstovi, izrada horoskopa, škola astrologije
www.tradicionalnaastrologija.com

Re: Natalna astrologija (primeri)
« Odgovor #1075 poslato: Mart 04, 2013, 03:01:58 posle podne »
Razmisljam o tom odvajanjod Sunca ... jer Merkur se odvaja od Sunca ali ide prema ovom losem Jupiteru. Mozda je imala nekog kvalitetnijeg muskarca u zivotu ali se osecala sputano na neki nacin i onda otisla ka ovom Jupiteru.

*

Van mreže Nataša

  • *****
  • 1570
    • www.tradicionalnaastrologija.com
Re: Natalna astrologija (primeri)
« Odgovor #1076 poslato: Mart 04, 2013, 03:03:30 posle podne »
Nije imala sigurno.
astrološki tekstovi, izrada horoskopa, škola astrologije
www.tradicionalnaastrologija.com

Re: Natalna astrologija (primeri)
« Odgovor #1077 poslato: Mart 04, 2013, 03:32:56 posle podne »
Zanimljivo je i da Sunce nema aplikacija. Ako gledamo ono da su broj brakova i bracni partneri kod zena prikazani Suncevim a kod muskaraca Mesecevim aplikacijama.

*

Van mreže Miki

  • *****
  • 587
    • Astrologija.online
Re: Natalna astrologija (primeri)
« Odgovor #1078 poslato: Mart 04, 2013, 03:55:25 posle podne »
Problem je delimicno i u njoj jer je ona od onih zena koja je vrlo zavisna od muske paznje, da ne kazem nesto konkretnije, razumemo se. Sklona flertu, provokativnom nastupu, imidzu. Udala se za vrlo netolerantnog i sa kratkim fitiljem, a kojeg nije poznavala. Bio je i na njene ginekologe ljubomoran, morala da ga menja za zenu lekara i sl. SO je u Ar u 8. ocigledna slika impulsivne violentnosti. MA je uz SA na vrhu, njen vladar asc je r iz konjunkcije sa signifikatorom muskarca. Ona bezi glavom bez obzira od njega i ostaje bez veze, sama. R vladar asc, bukvalna slika udaljavanja od muskarca.
Sve ste rekle a zbog ovog sam te pitao. Dodaću još i da je zbog derivacija sklona da nalazi sadiste koji su produkt maltretiranja svoje primarne porodice spremni da prenesu u brak. Sreća da se sad samo švaleriše sa ovim proćelavim, ali čim nađe full vezu eto i full problema.
http://astrologija.online/

Robert Zoller:But in order for that to happen, I had to clear a lot of rubbish out of the way. The rubbish was New-Age astrology, New-Age ideas about magic, New-Age ideas about alchemy, and things of that sort. Which are all cul-de-sa

Re: Natalna astrologija (primeri)
« Odgovor #1079 poslato: Mart 04, 2013, 03:59:59 posle podne »
Sadisti zbog Sunca u Ar ili zbog povezanosti tog Sunca sa Marsom i Saturnom. Ovo me jako zanima jer imam slicnu postavku i sve mi se cini da se za mene lepe tako neki malo problematicni, pogotovu u poslednje vreme. S tim da se ja verovatno lakse branim od nje jer ona ima Merkur vl. Asc u Ar. Pod njihovom je vlascu, ne moze ona nikako tu da dovede stvari kako ona zeli i kako bi njoj prijalo.

E sada, zanimljivo je da ako planeta koja te prima u svoj znak tebi ne bi trebalo da naudi, njoj eto taj muskarac itekako nanosi stetu. Dobro ovde je problematika utoliko veca jer se konjukcija odigrava u 8. kuci.
« Poslednja izmena: Mart 04, 2013, 04:03:20 posle podne od strane LadyInRed »