Astro Shaban

  • 75 Odgovora
  • 31639 Pregleda
*

Van mreže Cherry

  • *****
  • 258
Re: Astro Shaban
« Odgovor #60 poslato: Jun 24, 2013, 11:06:44 posle podne »
Miki, leba ti ne mogu se svađati sa tobom, i ovo sad više na silu ti pišem.
Nikad se mi nismo kontali i zato smo slabo i komunicirali ako se sećaš, nekako mi uvek budeš smešan...kao neki simpatični čikica sa TV-a...takvu sliku imam o tebi..
A ne mogu da provalim kakav si u suštini, zato ti neću ništa reći, nekad sumnjam u tvoje motive, ali iskreno ne razumem te dovoljno.


Kada će doći gospodin moderator, administrator ili sveti Petar da mi deaktivira nalog?

« Poslednja izmena: Jun 24, 2013, 11:08:59 posle podne od strane Cherry »

*

Van mreže Miki

  • *****
  • 587
    • Astrologija.online
Re: Astro Shaban
« Odgovor #61 poslato: Jun 24, 2013, 11:08:42 posle podne »
Miki, leba ti ne mogu se svađati sa tobom, i ovo sad više na silu ti pišem.
Nikad se mi nismo kontali i zato smo slabo i komunicirali ako se sećaš, nekako mi uvek budeš smešan...kao neki simpatični čikica sa TV-a...takvu sliku imam o tebi..
A ne mogu da provalim kakav si u suštini, zato ti neću ništa reći, nekad sumnjam u tvoje motive, ali iskreno ne razumem te dovoljno.
objasniće ti sve tvoji mentori, samo ih pitaj
http://astrologija.online/

Robert Zoller:But in order for that to happen, I had to clear a lot of rubbish out of the way. The rubbish was New-Age astrology, New-Age ideas about magic, New-Age ideas about alchemy, and things of that sort. Which are all cul-de-sa

*

Van mreže Cherry

  • *****
  • 258
Re: Astro Shaban
« Odgovor #62 poslato: Jun 24, 2013, 11:22:44 posle podne »
Ne razumem zašto mi ne deaktiviraš nalog, znamo da je moderator tvoj suprug i da možeš da ga pozoveš iz druge sobe da dođe i obavi to, ali očito želiš da mi pre toga Miki očita bukvicu. :)

Zanima me šta je mislio pod onim za Vileniju ali dobro ostaće nerazjašnjeno..

Kada odem priča se završava, želim vam svu sreću i više se ne poznajemo.

*

Van mreže Miki

  • *****
  • 587
    • Astrologija.online
Re: Astro Shaban
« Odgovor #63 poslato: Jun 24, 2013, 11:26:44 posle podne »
Kada odem priča se završava, želim vam svu sreću i više se ne poznajemo.
Idi već jednom, odlaziš ceo dan, ajd više
http://astrologija.online/

Robert Zoller:But in order for that to happen, I had to clear a lot of rubbish out of the way. The rubbish was New-Age astrology, New-Age ideas about magic, New-Age ideas about alchemy, and things of that sort. Which are all cul-de-sa

*

Van mreže Nataša

  • *****
  • 1570
    • www.tradicionalnaastrologija.com
Re: Astro Shaban
« Odgovor #64 poslato: Jun 24, 2013, 11:32:00 posle podne »
Valja podsetiti na kljucnu stvar, da ne izmakne u ovolikom pisanju. Zamena teza je problematicna, insistiranje na nevinosti, naivnosti i ulozi zrtve devojke koja je rekla to sto je rekla i prebacivanje tezista na moju reakciju. Taj obrt je najsumnjiviji, a ne cinjenica da li se neko do kraja slaze sa tim sto sam stvar javno iznela. Ponavljam, iznela sam je jer ne mogu znati u kojoj se meri kleveta siri. Da znam pouzdano da se to prica izmedju dve ili tri osobe, ne bih ni pomenula stvar, ali ispalo je drugacije. Moja sujeta i moje ego nisu tema ovde. Nisu ni uvrede prema meni, vec kleveta ponavljam. Razlikujte te stvari. Situacija koja teziste prebacuje sa neposrednog povoda na sekundarne utiske su vrlo simptomaticni za poremecaje licnosti ili lose namere koje se kamufliraju, svesno ili nesveno, u osecanje nekakve nepravde koja se dalje uzdize na nivo glavne teme. Ovo se lako otkriva i kroz mejl te osobe koja, umesto da prica o temi da ja tudje analize prodajem i novac prisvajam za sebe, kompulsivno i u afektu prica o tome sta ona i jos neki misle o meni. Zrela i integrisana osoba ne reaguje na ovaj nacin. Sta ko misli o meni, nije tema ovde.
astrološki tekstovi, izrada horoskopa, škola astrologije
www.tradicionalnaastrologija.com

*

Van mreže Cherry

  • *****
  • 258
Re: Astro Shaban
« Odgovor #65 poslato: Jun 24, 2013, 11:33:30 posle podne »
Pa jeste Miki to sam i ja sad pomislila :)) hahahah
Nego stalno iskrsne nešto novo, te objasni Vileniji, te objasni tebi...:D
Dolazila sam jer me zanimalo šta se dešava sa nalogom i šta ćete pričati protiv mene da bih mogla to sa skupim i arhiviram zlu ne trebalo.

Pošto je pitanje kada će se taj nalog biti arhiviran, idem zvanično.  8)

*

Van mreže Nataša

  • *****
  • 1570
    • www.tradicionalnaastrologija.com
Re: Astro Shaban
« Odgovor #66 poslato: Jun 24, 2013, 11:33:57 posle podne »
Verovala ili ne, ja ne umem to da uradim, a on nije kod kuce. Zato sam ti privatno rekla da ce stvar tek sutra moguce biti resena. Uostalom, ne moras da pises, niko te ne klepa po glavi da to cinis. Nalog ne pise umesto tebe.
astrološki tekstovi, izrada horoskopa, škola astrologije
www.tradicionalnaastrologija.com

*

Van mreže Miki

  • *****
  • 587
    • Astrologija.online
Re: Astro Shaban
« Odgovor #67 poslato: Jun 24, 2013, 11:40:07 posle podne »
Sta ko misli o meni, nije tema ovde.

Grešiš, sve je počelo od toga što "jedan čovek" i neki iz njegovog krda misle o drugima, uhode ih i nadziru ih šta pišu. To je deo njihove nečiste savesti jer nakon krađe tekstova treba se avansno oprati da se "vlasi ne dosete"
Videla si kako je za par minuta od objave udice, astroshaban-ka histerično reagovala, a odmah se i njena advokatica aktivirala, pa se i došlo do suštne, a suština je "jedan čovek" koji kad pokrade tekst treba da to prikrije. Uostalom videla si screen shat-ove uhođenja, videla je i Vilenija.......
Dolazila sam jer me zanimalo šta se dešava sa nalogom i šta ćete pričati protiv mene da bih mogla to sa skupim i arhiviram zlu ne trebalo.
Ko si ti? što ni o tako nečem pričali, ne zanimaš nas
http://astrologija.online/

Robert Zoller:But in order for that to happen, I had to clear a lot of rubbish out of the way. The rubbish was New-Age astrology, New-Age ideas about magic, New-Age ideas about alchemy, and things of that sort. Which are all cul-de-sa

*

Van mreže Cherry

  • *****
  • 258
Re: Astro Shaban
« Odgovor #68 poslato: Jun 24, 2013, 11:42:29 posle podne »
Da znam pouzdano da se to prica izmedju dve ili tri osobe, ne bih ni pomenula stvar, ali ispalo je drugacije. Moja sujeta i moje ego nisu tema ovde. Nisu ni uvrede prema meni, vec kleveta ponavljam. Razlikujte te stvari. Situacija koja teziste prebacuje sa neposrednog povoda na sekundarne utiske su vrlo simptomaticni za poremecaje licnosti ili lose namere koje se kamufliraju, svesno ili nesveno, u osecanje nekakve nepravde koja se dalje uzdize na nivo glavne teme. Ovo se lako otkriva i kroz mejl te osobe koja, umesto da prica o temi da ja tudje analize prodajem i novac prisvajam za sebe, kompulsivno i u afektu prica o tome sta ona i jos neki misle o meni. Zrela i integrisana osoba ne reaguje na ovaj nacin. Sta ko misli o meni, nije tema ovde.

Pa glavni je obrt izgleda u tome što je tebi prenešeno da je to bilo javno a ne privatno jedan na jedan.
Loše se ona tu ponela ali ona je mlada osoba i prosto je reagovala na iznošenje te adrese zbog nekih ovako stvari je to uznemirilo, i meni je tada u startu bilo jasno gde će priča odvesti.
Meni je obrt tvoja reakcija na to šta sam ja rekla..
Drugi je obrt to što postoje neka klađenja ko će prvi da pukne..još dramatičniji od prvog koji i nije obrt nego slučajno ili namerno prenošenje nekih informacija pogrešno.

Pa prestanite vi da pišete pa ću i ja, najbolje da ću da vas ostavim da me ofirate a ja da sedim.

*

Van mreže Miki

  • *****
  • 587
    • Astrologija.online
Re: Astro Shaban
« Odgovor #69 poslato: Jun 24, 2013, 11:46:41 posle podne »
Pa prestanite vi da pišete pa ću i ja, najbolje da ću da vas ostavim da me ofirate a ja da sedim.
što misliš da si ti nama bitna? sam se trtiš ovde i izigravaš drvenog advokata
niko te nije zvao ni pitao za mišljenje
od početka se petljaš nepozvana
ajde se skloni a mi će mo reći tvojim mentorima da si se mamunisala na visini zadatka, pa će ti valjda dati bananu
http://astrologija.online/

Robert Zoller:But in order for that to happen, I had to clear a lot of rubbish out of the way. The rubbish was New-Age astrology, New-Age ideas about magic, New-Age ideas about alchemy, and things of that sort. Which are all cul-de-sa

*

Van mreže Nataša

  • *****
  • 1570
    • www.tradicionalnaastrologija.com
Re: Astro Shaban
« Odgovor #70 poslato: Jun 25, 2013, 12:01:13 pre podne »
Ajde jos jednom, mozda shvatis. Da, osoba je mlada, i ne, nema veze sto je stvar isla privatnom porukom, nisam na to mislila, vec na tvrdnju da se tako misli kod veceg broja ljudi (procitajte mejl). Ako se misli, znaci da se i prica i siri. Ponovicu svoj pretposlednji post i ovde. Kritika moje reakcije moze biti samo posledica prethodnog misljenja o meni. Ovo se pobiti ne moze i nemoj ni pokusavati to da ucinis jer ovde niko nije priglup.

Valja podsetiti na kljucnu stvar, da ne izmakne u ovolikom pisanju. Zamena teza je problematicna, insistiranje na nevinosti, naivnosti i ulozi zrtve devojke koja je rekla to sto je rekla i prebacivanje tezista na moju reakciju. Taj obrt je najsumnjiviji, a ne cinjenica da li se neko do kraja slaze sa tim sto sam stvar javno iznela. Ponavljam, iznela sam je jer ne mogu znati u kojoj se meri kleveta siri. Da znam pouzdano da se to prica izmedju dve ili tri osobe, ne bih ni pomenula stvar, ali ispalo je drugacije. Moja sujeta i moje ego nisu tema ovde. Nisu ni uvrede prema meni, vec kleveta ponavljam. Razlikujte te stvari. Situacija koja teziste prebacuje sa neposrednog povoda na sekundarne utiske su vrlo simptomaticne za poremecaje licnosti ili lose namere koje se kamufliraju, svesno ili nesveno, u osecanje nekakve nepravde koja se dalje uzdize na nivo glavne teme. Ovo se lako otkriva i kroz mejl te osobe koja, umesto da prica o temi da ja tudje analize prodajem i novac prisvajam za sebe, kompulsivno i u afektu prica o tome sta ona i jos neki misle o meni. Zrela i integrisana osoba ne reaguje na ovaj nacin. Sta ko misli o meni, nije tema ovde.
« Poslednja izmena: Jun 25, 2013, 02:27:06 pre podne od strane Natasa »
astrološki tekstovi, izrada horoskopa, škola astrologije
www.tradicionalnaastrologija.com

Re: Astro Shaban
« Odgovor #71 poslato: Jun 25, 2013, 12:11:52 pre podne »
Da vam ne remetim pisanije samo da kazem hvala Natasi za pojasnjenje jer sam se malo izgubila u tim mnozinama i komentarima i nisam znala kakvo misljenje ima o meni a nisam zelela da smetam. Cisto da se zna ja ne stajem ni na ciju stranu jer smatram da moje misljenje o toj prici ili tome ko je kakav uopste nije bitno za ono zbog cega sam ja ovde, tako da cu ja i dalje da budem aktivna jer mozda ne budem kasnije mogla kada krenem da radim , pa maksimalno sada da iskoristim.

Vidimo se na nekim astroloskim temama :)

*

Van mreže Cherry

  • *****
  • 258
Re: Astro Shaban
« Odgovor #72 poslato: Jun 25, 2013, 12:38:10 pre podne »
Pitanje je koliko je toga ona rekla u afektu, zbog te adrese, sigurno bar polovinu posta. Znam kako ona reaguje kada je napadnuta i takva je prema svakom drugom..razumem je zašto je to napisala. Jer je ona bila u sukobu sa Mikijem a onda se odjednom ti javljaš i pretiš joj..

Kako ne shvataš da sam ti ja zato i rekla da sam ja sve te stvari sve vreme koliko sam bila tamo nisam čula. Jer da je to pričalo 30 osoba sigurno bi došlo do mene, nisam tamo bila stalno i nisam bila neki bitan član, ali sam bila stalni član koji je sa dosta ljudi kontaktirao i sigurno bi neko bi pokušao da mi ispere mozak. Znam za neke komentare drugog tipa, da su te analize bile nejasne nekim ljudima i to je to..pa sam ja sama tražila od tih ljudi da vidim i procenim, niko me nije vukao za rukav.  Imali su problem sa stručnim izrazima i eto vlada to mišljenje da si skupa jer dosta napišeš a malo kažeš a ljudi se obrate sa nekim drugim očekivanjima..

Čak mislim da ti "nezadovoljni" ljudi tražeći drugog astrologa su se prebacili na Gorana pre nego na nekog drugog astrologa..jer su to sve bili oni koji su želeli baš kod zakletog tradicionaliste..dakle poslovno nisu ostali  imali korist od tih priča..
Ako misliš zbog krađe tekstova, nisam čitala ali teško je u TA biti originalan, skoro nemoguće, to je sve izmišljnje tople vode, stil kojim ljudi pišu ih negde razlikuje..o tome neću jer ne znam konkretno šta je napisano.

I ne znam možda se njoj obratilo više ljudi sa tim pričama pa ti je to rekla..kao u fazonu kada me već napadaš i ja ću tebe onim što ja znam..i onim što ja mislim.

Al da je vladao neki duh u tom pravcu protiv tebe, to nije bilo tako, zato si krenula u pravcu da praviš i sebi medveđu uslugu time što pominješ to...a i pričaš o nekom nešto što nije tako...meni bilo glupo da ne kažem ništa kada sam već upućena u sve.

Odoh da gledam seriju. Danas sam obavila još masu stvari dok sam stalkovala šta se dešava ovde :), al za seriju mi treba puna pažnja.



*

Van mreže Nataša

  • *****
  • 1570
    • www.tradicionalnaastrologija.com
Re: Astro Shaban
« Odgovor #73 poslato: Jun 25, 2013, 01:01:38 pre podne »
Pitanje je koliko je toga ona rekla u afektu, zbog te adrese, sigurno bar polovinu posta. Znam kako ona reaguje kada je napadnuta i takva je prema svakom drugom..razumem je zašto je to napisala. Jer je ona bila u sukobu sa Mikijem a onda se odjednom ti javljaš i pretiš joj..

Kako ne shvataš da sam ti ja zato i rekla da sam ja sve te stvari sve vreme koliko sam bila tamo nisam čula. Jer da je to pričalo 30 osoba sigurno bi došlo do mene, nisam tamo bila stalno i nisam bila neki bitan član, ali sam bila stalni član koji je sa dosta ljudi kontaktirao i sigurno bi neko bi pokušao da mi ispere mozak. Znam za neke komentare drugog tipa, da su te analize bile nejasne nekim ljudima i to je to..pa sam ja sama tražila od tih ljudi da vidim i procenim, niko me nije vukao za rukav.  Imali su problem sa stručnim izrazima i eto vlada to mišljenje da si skupa jer dosta napišeš a malo kažeš a ljudi se obrate sa nekim drugim očekivanjima..

Čak mislim da ti "nezadovoljni" ljudi tražeći drugog astrologa su se prebacili na Gorana pre nego na nekog drugog astrologa..jer su to sve bili oni koji su želeli baš kod zakletog tradicionaliste..dakle poslovno nisu ostali  imali korist od tih priča..
Ako misliš zbog krađe tekstova, nisam čitala ali teško je u TA biti originalan, skoro nemoguće, to je sve izmišljnje tople vode, stil kojim ljudi pišu ih negde razlikuje..o tome neću jer ne znam konkretno šta je napisano.

I ne znam možda se njoj obratilo više ljudi sa tim pričama pa ti je to rekla..kao u fazonu kada me već napadaš i ja ću tebe onim što ja znam..i onim što ja mislim.

Al da je vladao neki duh u tom pravcu protiv tebe, to nije bilo tako, zato si krenula u pravcu da praviš i sebi medveđu uslugu time što pominješ to...a i pričaš o nekom nešto što nije tako...meni bilo glupo da ne kažem ništa kada sam već upućena u sve.

Odoh da gledam seriju. Danas sam obavila još masu stvari dok sam stalkovala šta se dešava ovde :), al za seriju mi treba puna pažnja.

Pa vi pricate sve u sesnaest, a ja za to ni ne znam, niti je to bila tema ove rasprave jer sam ja svoje analize na artu objavljivala kada bi mi bilo dozvoljeno. Ponovicu, o kleveti se radi, a ovo sto sada pricas, takodje, nema veze sa tim i ponovo obrces stvari ne bi li fokus pomerila. O kakvom tacno duhu govoris, iskreno Cherry, nije me briga, ubacujes informacije koje ti nisam trazila i ne znam zasto to uopste cinis (naravno da znam). Sta ste vi tamo pricali, ponesto meni jeste preneto, ali to ne spada u domen klevete, to mozete da radite, svako pravo na to imate. A ovo za originalnost u TA moze biti samo zakljucak osobe koja istu ne uci iz prvih izvora vec iz tumacenja istih i to od strane savremenih interpretatora jer tako vecina radi. Topla voda je odavno zagrejana, novi izvori tek treba da se desifruju, to je proces i nije okoncan. Moji tekstovi su se svojevremeno krali i potpisvali tudjim imenom, danas se razvodnjavaju. Razvodnjavanje autorskog dela je velika i ozbiljna prica iz autorskog prava. Da bi razumeli sta je i na koji nacin uzeto, morate razumeti i mene. Ja ponekad ubacim mamac u svoja pisanja i ko po pravilu se te "greske" posle valjaju po netu. Recimo, kada napisem svoj tekst u prepisci navedem i neke knjige koje sam procitala bez direktne sugestije da se iste uopste ne odnose na zadatu temu. Izvesne osobe posle iste te knjige, istim redosledom, preporucuju svojim pratiocima, a da retka nisu iz njih procitale. Da nisu procitale svedoci i kopiranje naslova, seme i ponavljanje pojedinih mojih recenica bez da se veze ima o cemu se tu radi i odakle sam ja izvukla to o cemu pricam. Ljudi su bahati i cesto ne razumeju stvari. U TA se originalnost prepoznaje kroz autorstvo i samoinicijativu, novo misljenje na staru stvar, resenje logike razmisljanja starih pisaca, a ne u prepisivanju i pukom prevodjenju. Komparativnost, takodje, jeste karakteristika autorstva, ali ne tako sto ce se redom prevesti tema iz jedne i jos dve knjige, vec tako sto ce se ista tumaciti i objasniti veza sa prvom predmetnom filozfijom. Ove "finese" ne primecuje vecina jer ne ume da razmislja na taj nacin. To i nije za vecinu, ali vecina mora, barem na ovim prostorima, da sve svede na prosecnost. Prosecnost nije ni svesna da je to, iskreno ne vidi da je to i poziva se na argumente kakvi su ovde, na ovom topiku, iznoseni. Vrlo je opasno biti autor u coporativnom funkcionisanju.
« Poslednja izmena: Jun 25, 2013, 02:14:14 pre podne od strane Natasa »
astrološki tekstovi, izrada horoskopa, škola astrologije
www.tradicionalnaastrologija.com

*

Van mreže Miki

  • *****
  • 587
    • Astrologija.online
Re: Astro Shaban
« Odgovor #74 poslato: Jun 25, 2013, 08:26:19 pre podne »
Pitanje je koliko je toga ona rekla u afektu, zbog te adrese, sigurno bar polovinu posta. 

Jer je ona bila u sukobu sa Mikijem a onda se odjednom ti javljaš i pretiš joj..

Jedna laž povlači drugu. Lažeš cherry, drsko, bezobrazno ali i glupo kakva samo laž može da bude. Par postova gore sam izneo početnu prepisku između mene i te budale.
Ona je meni zamerala za neki komentar i kao svaka šupljoglava budala bez integriteta, pretila njenom bednom moderatorskom funkcijom, a onda na moj odgovor da slobodno briše post jer to je jedino što može da uradi(sigorno ga neće shvatiti, kao što nije u stanju ništa iz astrologije da shvati već pokušava da leči svoje traume) ona je reagovala bujicom uvreda u koje je uključila Natašu.
To može biti samo unapred planirana namera koja čeka najmanji podstrek da ostvari plan.
Nakon toga se glupe laži nastavljaju i ti dolaziš da advokatišeš njoj i "jednomčoveku", mada je diskutabilno jel to čovek uopšte.
Takođe tvoja potreb ada istrajavaš u ovoj besmislenoj raspravi pokazuje ništa drugo do zlu nameru. No to tebi na obraz(ako znaš uopšte šta ovo znači).

Ako misliš zbog krađe tekstova, nisam čitala ali teško je u TA biti originalan, skoro nemoguće, to je sve izmišljnje tople vode, stil kojim ljudi pišu ih negde razlikuje..o
Teško je biti ako ne znaš TA, ako ne znaš kojim pravilima možeš da se služiš i kako da ih kombinuješ, ako si samo poluprevodilac i to loš. Ako stalno posmatraš šta drugi rade pa praviš bedne plagijate toga usput gutajući mamce u vidu namernih grešaka. Ali je zato lako organizovati pljuvaonice i uhvaćen u lopovluku tumačiti tuđi rad, tuđe škole, tuđe emisije.......što je tipično za bednike pune zavisti
http://astrologija.online/

Robert Zoller:But in order for that to happen, I had to clear a lot of rubbish out of the way. The rubbish was New-Age astrology, New-Age ideas about magic, New-Age ideas about alchemy, and things of that sort. Which are all cul-de-sa