Astroloski pokazatelji fizickog izgleda i specificnosti

  • 118 Odgovora
  • 83804 Pregleda
*

Van mreže mina

  • *****
  • 192
Re: Astroloski pokazatelji fizickog izgleda i specificnosti
« Odgovor #90 poslato: Februar 16, 2013, 03:03:01 posle podne »
Ma lep si kad si srecan, sijaju ti okice, sav si usplahiren i kad si prirodno ruzan...eto unutrasnje ogledalo spoljna manifestacija :)

*

Van mreže Ile

  • *****
  • 313
    • Beyond The Heaven
Re: Astroloski pokazatelji fizickog izgleda i specificnosti
« Odgovor #91 poslato: Februar 16, 2013, 03:04:46 posle podne »
Ma lep si kad si srecan, sijaju ti okice, sav si usplahiren i kad si prirodno ruzan...eto unutrasnje ogledalo spoljna manifestacija :)

Sta znam, meni ljudi kazu da sam bas simpatican kad se iznerviram. Pusti te New Age manifestacije i kazivanje afirmacija ispred ogledalo: "ja sam lep, ja se osecam dobro". Bulls*it!! :)

*

Van mreže Nataša

  • *****
  • 1570
    • www.tradicionalnaastrologija.com
Re: Astroloski pokazatelji fizickog izgleda i specificnosti
« Odgovor #92 poslato: Februar 16, 2013, 03:05:37 posle podne »
O tome se i radi. Mi ne znamo tacno sta procenjujemo u natalu jer ni natal nije objektivno merilo stvari, kao sto nije ni subjektivno do kraja. Brojne su manifestacije koje mi cesto menjamo za sustinu.
astrološki tekstovi, izrada horoskopa, škola astrologije
www.tradicionalnaastrologija.com

*

Van mreže Ile

  • *****
  • 313
    • Beyond The Heaven
Re: Astroloski pokazatelji fizickog izgleda i specificnosti
« Odgovor #93 poslato: Februar 16, 2013, 03:10:24 posle podne »
O tome se i radi. Mi ne znamo tacno sta procenjujemo u natalu jer ni natal nije objektivno merilo stvari, kao sto nije ni subjektivno do kraja. Brojne su manifestacije koje mi cesto menjamo za sustinu.

Vidi, objektivno merilo stvari je sam zivot. Astrolog subjektivno posmatra natal, i pokusava, koliko je to mozno u njegovom domenu, da da objektivnu sliku realnosti natusovog zivota. To sto osoba ili negira svoju realnost, t.j. pokusava da je ne vidi dok je vidi, ili ne priznaje dok je vidi, je sasvim druga stvar. U ovo "Novo" Doba je izuzetno tesko biti tradicionalni astrolog, jer ljudi pokusavaju realnost prisposobiti svojim pozeljkivanjima a ne svoja pozeljkivanja realnoscu. Previse smo razmazeni.

Druga tema ali apropo subjektivnosti :)

*

Van mreže mina

  • *****
  • 192
Re: Astroloski pokazatelji fizickog izgleda i specificnosti
« Odgovor #94 poslato: Februar 16, 2013, 03:13:04 posle podne »
Citat
Pusti te New Age manifestacije i kazivanje afirmacija ispred ogledalo: "ja sam lep, ja se osecam dobro". Bulls*it!! :)

uopste nisam o tome pricala, vec o sustini, ja licno kada sam zadovoljna i srecna, i kad se pogledam ili kad me drugi vide kazu mi - lepa si, odnosno 'sijas', promenila si se, lice ti se zateglo ili bilo sta...
a kada sam depresivna, kada nisam ni za sta...meni i kosa krece da se slepljuje i izduzi mi lice...bore mi se pojacaju, itd...to je bila poenta...

*

Van mreže Ile

  • *****
  • 313
    • Beyond The Heaven
Re: Astroloski pokazatelji fizickog izgleda i specificnosti
« Odgovor #95 poslato: Februar 16, 2013, 03:19:51 posle podne »
Citat
Pusti te New Age manifestacije i kazivanje afirmacija ispred ogledalo: "ja sam lep, ja se osecam dobro". Bulls*it!! :)

uopste nisam o tome pricala, vec o sustini, ja licno kada sam zadovoljna i srecna, i kad se pogledam ili kad me drugi vide kazu mi - lepa si, odnosno 'sijas', promenila si se, lice ti se zateglo ili bilo sta...
a kada sam depresivna, kada nisam ni za sta...meni i kosa krece da se slepljuje i izduzi mi lice...bore mi se pojacaju, itd...to je bila poenta...

Znam da ti nisi mislila na to, ja sam se nadovezao.
Ta "sustina" o kojoj pricas je upravo sustina Novodobne Metafizike koju ti zelim u start predociti.
Istina je da kad si srecan i kad nemas grize, jednostavno bolje se osecas i to se da videti. Kad si stresan to se poznava i na licu. Ali toliko.

Reakcija mi je bila propracena secanja skorasnog razgovora sa jednom ultra novodobkom, koja me je ubedjivala da je afiramcijama uspela da oslabni 10 kilograma a jela isto kao pre. Strasno se jezim, reagujem, cak i gnevim na ovakve gluposti i sirenje te lazne metafizike.

*

Van mreže Cherry

  • *****
  • 258
Re: Astroloski pokazatelji fizickog izgleda i specificnosti
« Odgovor #96 poslato: Februar 16, 2013, 03:20:41 posle podne »
Kod mene je suprotno, baš u nekim periodima smora sam bolje izgledala..
Čak i u periodima u kojima je Sa bio aktiviran mislim da sam najbolje..
Samo što sam tada energetski na nuli pa ne zračim, ali recimo po slikama baš primetim..

*

Van mreže Nataša

  • *****
  • 1570
    • www.tradicionalnaastrologija.com
Re: Astroloski pokazatelji fizickog izgleda i specificnosti
« Odgovor #97 poslato: Februar 16, 2013, 03:23:37 posle podne »
Ljudi su najlepsi kada su zaljubljeni jer im se nivo polnih hormona dize. Egaktno je dokazano.
astrološki tekstovi, izrada horoskopa, škola astrologije
www.tradicionalnaastrologija.com

*

Van mreže Cor scorpii

  • *****
  • 244
  • ARS LONGA VITA BREVIS
Re: Astroloski pokazatelji fizickog izgleda i specificnosti
« Odgovor #98 poslato: Februar 16, 2013, 03:30:21 posle podne »
Ljudi su najlepsi kada su zaljubljeni jer im se nivo polnih hormona dize. Egaktno je dokazano.

Cist VE princip na djelu  ;D
https://klasicnaastrologija.wordpress.com/
https://7heavenastrology.wordpress.com/
Psalm 14:1  The fool hath said in his heart, there is no God.
Proverbs 9:10 The fear of the LORD is the beginning of wisdom

*

Van mreže Cherry

  • *****
  • 258
Re: Astroloski pokazatelji fizickog izgleda i specificnosti
« Odgovor #99 poslato: Februar 16, 2013, 03:31:40 posle podne »
Ima tu nečega, često primetim da ljudi iz mog okruženja kada su u srećnim vezama nekako se baš prolepšaju. (bar na početku, a kasnije se zapuste :D)
Kod mene recimo nikad nije bilo tako, ja se prolepšam kada izađem iz veze obično. :D

*

Van mreže Nataša

  • *****
  • 1570
    • www.tradicionalnaastrologija.com
Re: Astroloski pokazatelji fizickog izgleda i specificnosti
« Odgovor #100 poslato: Februar 16, 2013, 03:33:24 posle podne »
Provereno najefikasniji kozmeticki i estetski tretman. Zaljubljenu zenu primecuje mnogo vise muskaraca nego u periodu emocionalnog mira.
astrološki tekstovi, izrada horoskopa, škola astrologije
www.tradicionalnaastrologija.com

Re: Astroloski pokazatelji fizickog izgleda i specificnosti
« Odgovor #101 poslato: Februar 16, 2013, 03:35:15 posle podne »
Kad je neko lep on je uvek lep. Ponekad mozda vise sija, ponekad manje ali generalno gledano je lep. Pohadjala sam jedan letnji kurs/skolicu arhitekture pre neko leto i u okviru predavanja je bila tema estetike gde nam je objasnjavao da ljudi ustvari pod pojmom lepo vide simetriju. Odnosno da su ljudi kod kojih je izrazena simetrija svima lepi. Postoji na internetu negde da se to izmeri i znam da sam ja sebi merila . Kod mene je simetrija u jako velikom procentu, ne secam se tacno. Takodje je bitna i proporcija sto znaci da ne moze biti lepo da imas sitne oci a nos kao babura itd. Privlacnost je vec neka druga stvar. Sto se recimo Monike tice ona je meni nekako bas izrazito privlacna dok mi je Ketrin Zita Dzons mnogo lepa ili one Indijke neke , znaci bas bas prelepo. Krupne oci, mali pristojan nos, puna usta, srcasti oblik lica ...
KOd muskaraca se sasvim druge stvari cene. Npr pozeljno je da ima jace konture lica, jacu vilicu recimo, ne tako krupne oci, isto lep nos. Ovo pricam za lepotu, ne za privlacnost. Jer moze i neki ruznjikav covek ovako po crtama da bude privlacan jer je sarmantan, zanimljiv itd. Cak mislim da pre ruzan muskarac moze da bude privlacan nego zena jer muskarci nas zene slabo nesto ocenjuju na osnovu zanimljivosti  :D

*

Van mreže Nataša

  • *****
  • 1570
    • www.tradicionalnaastrologija.com
Re: Astroloski pokazatelji fizickog izgleda i specificnosti
« Odgovor #102 poslato: Februar 16, 2013, 03:37:30 posle podne »
Mislim da se u vezi sa poslednjim veoma varas.
astrološki tekstovi, izrada horoskopa, škola astrologije
www.tradicionalnaastrologija.com

*

Van mreže Cherry

  • *****
  • 258
Re: Astroloski pokazatelji fizickog izgleda i specificnosti
« Odgovor #103 poslato: Februar 16, 2013, 03:48:57 posle podne »
Što se tiče tog poslednjeg, što sam starija sve više mislim da je Lady u pravu.

*

Van mreže Nataša

  • *****
  • 1570
    • www.tradicionalnaastrologija.com
Re: Astroloski pokazatelji fizickog izgleda i specificnosti
« Odgovor #104 poslato: Februar 16, 2013, 03:50:55 posle podne »
Nije to objektivna kategorija uopste.
astrološki tekstovi, izrada horoskopa, škola astrologije
www.tradicionalnaastrologija.com