Natalna astrologija (primeri)

  • 1425 Odgovora
  • 640860 Pregleda
Re: Natalna astrologija (primeri)
« Odgovor #1305 poslato: Avgust 08, 2013, 11:18:25 posle podne »
da, bas sam mislila da su u pitanju ginekoloske tegobe jer joj 6om vlada Sa u Sco, a Sa/Ma joj vlada firdarskim periodom sa 14 godina kada se obicno desava i prvi mjesecni ciklus.

sada mi pade na pamet, obzirom da se sve pubertetske promjene desavaju pod uticajem hipofize i to aktivacijom od 8e godine da nije to?

*

Van mreže Abyss

  • ***
  • 33
    • Abyss
Re: Natalna astrologija (primeri)
« Odgovor #1306 poslato: Avgust 09, 2013, 05:34:03 pre podne »
Možda pesak/kamen u bešici ili bubrezima, možda ešerihija.

Možda arteroskleroza, ili neki srčani problemi.

U svakom slučaju tipujem ili na urinarni trakt ili na srce i krvne sudove. Eventualno i kičmu.

*

Van mreže Miki

  • *****
  • 587
    • Astrologija.online
Re: Natalna astrologija (primeri)
« Odgovor #1307 poslato: Avgust 09, 2013, 06:45:59 posle podne »
Ništa od toga, obratite pažnju da su oba svetla u 6.p.
http://astrologija.online/

Robert Zoller:But in order for that to happen, I had to clear a lot of rubbish out of the way. The rubbish was New-Age astrology, New-Age ideas about magic, New-Age ideas about alchemy, and things of that sort. Which are all cul-de-sa

Re: Natalna astrologija (primeri)
« Odgovor #1308 poslato: Avgust 09, 2013, 07:22:32 posle podne »
Kako su oba u 6oj kada je Mesec tacno na desc? Ja bih ga svakako gledala kao da je u 7oj. Jedino sto krece da zalazi ali s obzirom da Mesec pripada nocnoj sekti to nije lose. Mislim da nije problem u oba svetla vec u Suncu koje je vl. Asc a u 6oj je kuci. Sama ova pozicija moze da naznaci probleme sa zdravljem ili pak da se osoba bavim negovanjem i bolestima drugih. Mislim da je problem u aspektima svetala sa Saturnom pritom Sunce aplicira i ovom ugaonom izgnanom Marsu. Problemi mogu biti razni ali moze biti stvarno nesto vezano za reproduktivne organe ( ili ce se tek pojaviti ) a i za bubrege/mokracne kanale. Ja nisam popamtila bas koji znak cime vlada ali Saturn moze da da i problem sa hemoroidima, sa kozom ... i da sve to bude hronicno dok Mars daje neke akutne  upale. Mislim da je problem vezan za dominaciju melanholije odnosno vezan sa hladno i suvo.
« Poslednja izmena: Avgust 09, 2013, 07:31:58 posle podne od strane LadyInRed »

*

Van mreže Miki

  • *****
  • 587
    • Astrologija.online
Re: Natalna astrologija (primeri)
« Odgovor #1309 poslato: Avgust 09, 2013, 08:13:51 posle podne »
Kako su oba u 6oj kada je Mesec tacno na desc? Ja bih ga svakako gledala kao da je u 7oj. 
Ja ne bi, ima još 10' do 7.polja.
Ajde uprosti stvar na osnovnu siboliku bez pokušaja postavljanja dijagnoze(što i nije cilj astrologiji)
http://astrologija.online/

Robert Zoller:But in order for that to happen, I had to clear a lot of rubbish out of the way. The rubbish was New-Age astrology, New-Age ideas about magic, New-Age ideas about alchemy, and things of that sort. Which are all cul-de-sa

*

Van mreže Abyss

  • ***
  • 33
    • Abyss
Re: Natalna astrologija (primeri)
« Odgovor #1310 poslato: Avgust 12, 2013, 09:30:13 posle podne »
I šta ispada na kraju?

Oči? Glava? Lice?

*

Van mreže Miki

  • *****
  • 587
    • Astrologija.online
Re: Natalna astrologija (primeri)
« Odgovor #1311 poslato: Avgust 13, 2013, 08:44:17 pre podne »
Oči?
A šta bi drugo sa oba svetla u 6.polju-tačnije mišići koji pokreću oči, i taj problem prati natus od početka.
Svi ostali problemi koji su pomenuti su bili manje ili više prisutni, ali je ovaj kontinuirani.
Što se "astrološke dijagnostike" tiče, ne treba se po uzoru na moderniste truditi da se daju dijagnoze, već da se locira deo tela koji je napadnut.
http://astrologija.online/

Robert Zoller:But in order for that to happen, I had to clear a lot of rubbish out of the way. The rubbish was New-Age astrology, New-Age ideas about magic, New-Age ideas about alchemy, and things of that sort. Which are all cul-de-sa

Re: Natalna astrologija (primeri)
« Odgovor #1312 poslato: Avgust 13, 2013, 04:30:53 posle podne »
Meni nije palo na pamet da su oci, mada Mesec i dalje ne gledam kao da je problematican :) . Ali dobro, Sunce kao oci u 6oj bez pogleda na Asc moze da ukaze na problem sa ocima izmedju ostalog. Ima jos ljudi sa ovom pozicijom pa nemaju problem sa ocima, mislim simbolika je siroka.

*

Van mreže Miki

  • *****
  • 587
    • Astrologija.online
Re: Natalna astrologija (primeri)
« Odgovor #1313 poslato: Avgust 14, 2013, 08:41:42 pre podne »
Meni nije palo na pamet da su oci, mada Mesec i dalje ne gledam kao da je problematican :) . Ali dobro, Sunce kao oci u 6oj bez pogleda na Asc moze da ukaze na problem sa ocima izmedju ostalog. Ima jos ljudi sa ovom pozicijom pa nemaju problem sa ocima, mislim simbolika je siroka.
Svetla nose primarnu simboliku vezanu za oči, na bilo koji način. Jesi li sigurna da svi ljudi koji imaju SO u 6.p. nemaju problem sa očima(bilo koji problem, ne mislim na ovaj jer svaki natal ima specifičnost), jer uvek sam nailazio na probleme vezane za oči kad god je natus imao luminare u 6, 8, ili 12 polju.
http://astrologija.online/

Robert Zoller:But in order for that to happen, I had to clear a lot of rubbish out of the way. The rubbish was New-Age astrology, New-Age ideas about magic, New-Age ideas about alchemy, and things of that sort. Which are all cul-de-sa

Re: Natalna astrologija (primeri)
« Odgovor #1314 poslato: Avgust 14, 2013, 11:49:28 pre podne »
Pa znas sta, moguce je ali nije nesto sto je izrazeno i za sta zna celokupna okolina, tako da ne mogu da tvrdim.

Re: Natalna astrologija (primeri)
« Odgovor #1315 poslato: Avgust 15, 2013, 01:31:48 posle podne »
evo kod mene je Ma u VI polju i nisam sklona toj simbolici, ali u VII znaku pa su prisutne svadje i neslaganja u braku

*

Van mreže alea

  • *****
  • 160
Re: Natalna astrologija (primeri)
« Odgovor #1316 poslato: Avgust 15, 2013, 08:16:23 posle podne »
Ja imam svetla u 12. ali nemam problem sa ocima, iako su me maltretirali da nosim naocare kada sam bila dete, i to lenonke  8)

Dok moj momak ima MO u 12. a SO u 6. i da, nosi sociva i to sa debelom dioptrijom!

*

Van mreže Miki

  • *****
  • 587
    • Astrologija.online
Re: Natalna astrologija (primeri)
« Odgovor #1317 poslato: Avgust 16, 2013, 07:55:22 posle podne »
Ja imam svetla u 12. ali nemam problem sa ocima, iako su me maltretirali da nosim naocare kada sam bila dete, i to lenonke  8)

Dok moj momak ima MO u 12. a SO u 6. i da, nosi sociva i to sa debelom dioptrijom!
Mora da si imala neki problem čim je bilo indicija za naočare.
Suština svetala je princip vida, što ne mora uvek biti kroz dioptriju
taj tvoj nema sreće sa roditeljima
http://astrologija.online/

Robert Zoller:But in order for that to happen, I had to clear a lot of rubbish out of the way. The rubbish was New-Age astrology, New-Age ideas about magic, New-Age ideas about alchemy, and things of that sort. Which are all cul-de-sa

*

Van mreže alea

  • *****
  • 160
Re: Natalna astrologija (primeri)
« Odgovor #1318 poslato: Avgust 17, 2013, 07:44:54 pre podne »
Citat
Mora da si imala neki problem čim je bilo indicija za naočare.
Suština svetala je princip vida, što ne mora uvek biti kroz dioptriju
taj tvoj nema sreće sa roditeljima

Pa, odredili su mi neku dioptriju, jos od 7. godina. Ali, nije bila velika. Sve do srednje skole sam nosila naocare, ali nisam redovno, izbegavala sam ih. Posle se nisam ni kontrolisala, ko zna, mozda bih i sada trebalo da nosim neku dioptriju, ali nisam ni isla na kontrolu, godinama.
Medjutim, ono sto je moja velika boljka, je sto imam problem sa glavoboljama i hronicnom upalom sinusa.

edit: Miki, taj moj nema srece ni sa cim u zivotu, ali ko je tu kriv, to je vec za citav elaborat. Melanholik sa jakom crtom kolerika od tog spaljenog MA i ME.
SA0MO u Devici u 12. ASC Devica, MA0SO0ME u Vodoliji na vrhu 6 p...
« Poslednja izmena: Avgust 17, 2013, 07:47:34 pre podne od strane alea »

Re: Natalna astrologija (primeri)
« Odgovor #1319 poslato: Avgust 17, 2013, 04:45:59 posle podne »
Ne znam kako se to vidi u karti,ali ja imam vecu dioptriju,kratkovida sam,nosim i sociva,planiram da operisem laserski,da se ne daj Boze ne poveca. U 10-oj godini sam prvi put primetila da ne vidim dobro.Moji kazu da je to zato sto sam tv gledala sa metar daljine,jednostavno sam tako volela,iako nisam imala problem.  So mi je na asc u sco,a Mo pravi skoro egz.apl.60 iz Vi sa mc-a