Natalna astrologija (primeri)

  • 1425 Odgovora
  • 640862 Pregleda
*

Van mreže Nataša

  • *****
  • 1570
    • www.tradicionalnaastrologija.com
Re: Natalna astrologija (primeri)
« Odgovor #1290 poslato: Jul 19, 2013, 02:27:45 posle podne »
Nema, deluje mi kao vrlo fina i stabilna osoba. Istina, razvedena, ali sa odraslim detetom. Uobicajeno. Ajde, kada smo je vec naceli, sta mislite sta radi, odnosno, gde bi mogla da radi? Koja planeta opisuje radni ambijent kod nje?
astrološki tekstovi, izrada horoskopa, škola astrologije
www.tradicionalnaastrologija.com

*

Van mreže zmaj

  • ***
  • 26
Re: Natalna astrologija (primeri)
« Odgovor #1291 poslato: Jul 20, 2013, 06:52:56 posle podne »
meni lici na neku socijalu
rad sa zenama u problemu

*

Van mreže Tanja

  • *****
  • 310
    • AstroSensa
Re: Natalna astrologija (primeri)
« Odgovor #1292 poslato: Jul 20, 2013, 09:43:49 posle podne »
Ovde imamo ovu konjunkciju ME-SA orijentalno od SO, a okcidentalno od MO i VE na Asc. Sve te planete mogu biti signifikatori zanimanja. VE obično vuče na neke lepe profesije, čak možda i neku vrstu umetnosti, dok ME-SA više na neka "racionalna", naučna. Palo mi je na pamet da je arhitekta, mada povezivanjem simbolike možemo doći do raznoraznih zanimanja: profesor istorije, biblotekar, neki stari (ženski) zanati, vaspitač, učitelj (neke od asocijacija)...
"Ljubav je valjda jedina stvar na svijetu koju ne treba objašnjavati ni tražiti joj razloge." M. Selimović

*

Van mreže alea

  • *****
  • 160
Re: Natalna astrologija (primeri)
« Odgovor #1293 poslato: Jul 21, 2013, 11:07:05 pre podne »
Zanimljivo je, da je zena rodjena u satu SA i danu MO, koji joj je istovremeno i vladar ASC ali i almuten karte, a uz to je balsamican ( to mi je poznato, uzas blagi je taj MO ). Bas neki osecaj tezine mi daje karta. :confused:

Program kaze da su joj signifikatori profesije MA i VE.

Bdw, Miki koji je ovo program u kome si izradio kartu? Morinus ne racuna temperament i arapske tacke, a bas mi treba takav?
« Poslednja izmena: Jul 21, 2013, 11:13:47 pre podne od strane alea »

*

Van mreže Nataša

  • *****
  • 1570
    • www.tradicionalnaastrologija.com
Re: Natalna astrologija (primeri)
« Odgovor #1294 poslato: Jul 21, 2013, 02:18:04 posle podne »
Ekonomista je, nista zaista posebno, ali vec dugo radi na odgovornoj poziciji u Nestle Srbija. Ta VE ima veze sa slatkisima i cokoladama po kojima je firma poznata.
astrološki tekstovi, izrada horoskopa, škola astrologije
www.tradicionalnaastrologija.com

*

Van mreže Miki

  • *****
  • 587
    • Astrologija.online
Re: Natalna astrologija (primeri)
« Odgovor #1295 poslato: Jul 21, 2013, 08:29:32 posle podne »
Istina, razvedena, ali sa odraslim detetom.
Ja sam pomislio da je bio razvod zbog MO0SA0tačka braka, mrzelo me da obrćem profekcije i ostalo nego sam lupio po natalu, al je izgleda to odmah izvela, nije mnogo čekala :D


Bdw, Miki koji je ovo program u kome si izradio kartu? Morinus ne racuna temperament i arapske tacke, a bas mi treba takav?

Janus 4.3 spremi 150 zelembaća i tvoj je, ili povedi  dva Mr. Frenklina sa sobom :D
https://www.astrology-house.com/secure/ordering.cfm?class=software
« Poslednja izmena: Jul 21, 2013, 08:37:09 posle podne od strane Miki »
http://astrologija.online/

Robert Zoller:But in order for that to happen, I had to clear a lot of rubbish out of the way. The rubbish was New-Age astrology, New-Age ideas about magic, New-Age ideas about alchemy, and things of that sort. Which are all cul-de-sa

*

Van mreže alea

  • *****
  • 160
Re: Natalna astrologija (primeri)
« Odgovor #1296 poslato: Jul 21, 2013, 08:39:12 posle podne »
Istina, razvedena, ali sa odraslim detetom.
Ja sam pomislio da je bio razvod zbog MO0SA0tačka braka, mrzelo me da obrćem profekcije i ostalo nego sam lupio po natalu, al je izgleda to odmah izvela, nije mnogo čekala :D


Bdw, Miki koji je ovo program u kome si izradio kartu? Morinus ne racuna temperament i arapske tacke, a bas mi treba takav?

Janus 4.3 spremi 150 zelembaća i tvoj je, ili povedi  dva Mr. Frenklina sa sobom :D
https://www.astrology-house.com/secure/ordering.cfm?class=software

 :D Ma da, bas sam u debelom kesu za kupovinu Janusa... :D

Hvala, enivej... ;D

*

Van mreže Tanja

  • *****
  • 310
    • AstroSensa
Re: Natalna astrologija (primeri)
« Odgovor #1297 poslato: Jul 21, 2013, 09:17:44 posle podne »
Ekonomista je, nista zaista posebno, ali vec dugo radi na odgovornoj poziciji u Nestle Srbija. Ta VE ima veze sa slatkisima i cokoladama po kojima je firma poznata.

A kad je reč o konkretnom zanimanju izgleda da je prevagnula konjunkcija ME-SA.
"Ljubav je valjda jedina stvar na svijetu koju ne treba objašnjavati ni tražiti joj razloge." M. Selimović

*

Van mreže Nataša

  • *****
  • 1570
    • www.tradicionalnaastrologija.com
Re: Natalna astrologija (primeri)
« Odgovor #1298 poslato: Jul 28, 2013, 01:53:12 posle podne »
Sta biste reklai za ovog decaka, sta ce mu se desavati ove godine?

21.4.2000. 21.10. Cacak, asc 22. Sc.
astrološki tekstovi, izrada horoskopa, škola astrologije
www.tradicionalnaastrologija.com

Re: Natalna astrologija (primeri)
« Odgovor #1299 poslato: Jul 28, 2013, 06:24:14 posle podne »
Aj sad mozda cu totalno da omasim ali mislim da moze da mu se desi nesto ljubavne prirode. Posto je jako mlad verovatno nije brak ali mozda udje u neku znacajniju vezu i mozda ce malo da pati posto se aktivira Venera-Saturn. A aktivira mu se i 8. kuca pa moze biti i neka opasnost po zivot, pritom i Mars u solaru dolazi na Sunce.

*

Van mreže Miki

  • *****
  • 587
    • Astrologija.online
Re: Natalna astrologija (primeri)
« Odgovor #1300 poslato: Jul 28, 2013, 09:38:48 posle podne »
Zdravlje, puna 6. kuća natalno, mlad je on za bilo kakvu emotivnu vezu, pa će VE/SA pre da odradi probleme sa bubrezima i slično nego ljubav. Što se solara tiče i tu je JU u 6. Natalno mi se ne sviđa MA/SA konjunkcija, nimalo. Trenutno je SA fidarija+MA podfidarija, da neće na operaciju?
Pritom je JU alkoden, a njegov prvi krizni perod je oko 12. godine

http://astrologija.online/

Robert Zoller:But in order for that to happen, I had to clear a lot of rubbish out of the way. The rubbish was New-Age astrology, New-Age ideas about magic, New-Age ideas about alchemy, and things of that sort. Which are all cul-de-sa

*

Van mreže Nataša

  • *****
  • 1570
    • www.tradicionalnaastrologija.com
Re: Natalna astrologija (primeri)
« Odgovor #1301 poslato: Jul 30, 2013, 09:55:01 posle podne »
Jeste, zdravlje je u pitanju. Ovo je natal sina mog brata od strica koji ima retko reumatolosko oboljenje hronicne upale karlicnog zgloba, mada je dijagnoza pre neki dan relativizovana i lecenje je odlozeno za posle primene alternativnih terapija u jednoj atomskoj banji i homeopatije. On je u principu dobro, ali ove godine konacno krece u pravcu lecenja jer je tek odnedavno poznata dijagnoza. Dolazi ovde u bolnicu na lecenje, zapravo, vec je u bolnici. Profekcije asc pomeraju u JU znak koji u solaru stoji u 6. kuci. Vladar asc, ujedno i vladar 6. (genetska autoimuna bolest uzrokovana mutacijom na odredjenom genu) pomeren je u Ge profekcionim sledom cime je i vladar natalnog asc zavrsio u solarnoj 6. kuci, kuci bolesti i bolnica.

Sta mislite kako on fizicki izgleda? Ima li sta specificno?
astrološki tekstovi, izrada horoskopa, škola astrologije
www.tradicionalnaastrologija.com

*

Van mreže Miki

  • *****
  • 587
    • Astrologija.online
Re: Natalna astrologija (primeri)
« Odgovor #1302 poslato: Avgust 07, 2013, 07:46:54 pre podne »
Ajmo još jedan primer vezan za zdravlje; sa čime ova osoba ima kontinuiranih problema?

http://astrologija.online/

Robert Zoller:But in order for that to happen, I had to clear a lot of rubbish out of the way. The rubbish was New-Age astrology, New-Age ideas about magic, New-Age ideas about alchemy, and things of that sort. Which are all cul-de-sa

Re: Natalna astrologija (primeri)
« Odgovor #1303 poslato: Avgust 07, 2013, 06:03:52 posle podne »
Je li zensko?

*

Van mreže Miki

  • *****
  • 587
    • Astrologija.online
Re: Natalna astrologija (primeri)
« Odgovor #1304 poslato: Avgust 08, 2013, 08:36:57 pre podne »
Jeste, natus je ženski, ali nisu ginekološki problemi.
http://astrologija.online/

Robert Zoller:But in order for that to happen, I had to clear a lot of rubbish out of the way. The rubbish was New-Age astrology, New-Age ideas about magic, New-Age ideas about alchemy, and things of that sort. Which are all cul-de-sa