Natalna astrologija (primeri)

  • 1425 Odgovora
  • 640867 Pregleda
*

Van mreže Alex

  • ***
  • 41
Re: Natalna astrologija (primeri)
« Odgovor #1275 poslato: Jun 29, 2013, 02:31:12 pre podne »
Da ja cak verujem da tradicionalno moralan covek nije niukakvoj prednosti nad nekim naizgled nemoralnim.Samo bog zna ko je njemu moralan,mislim uglavnom onaj koji se jarko bije za visu istinu svim mogucim sredstvima...na fizickom nivou moralna cistoce je neodrziva....Dobro nemislim naravno na patoloske slucajeve kao homoseksualnost i ostale devijatne prakse...Ali eto ako bog htede da se da Vinci rodi od majke gresnice sta drugo da dodam...

*

Van mreže Alex

  • ***
  • 41
Re: Natalna astrologija (primeri)
« Odgovor #1276 poslato: Jun 29, 2013, 02:41:48 pre podne »
ali se slazem sa tobom da je ideal "mastering of passions"...Sve te strasti impulsi itd koji nas zbilzava sa zivotinjama trebaju da izgore u alhemiskom plamenu,vatri ciscenja covekovog,ali zaista to je krajnji stadijum vatre i oslobodjenje coveka i njegov povratak u raj...To je okej naravno.A dotle je bas "battlefield" na svim nivoima.Pa ko se kako snadje snadje u toj frci. :D

*

Van mreže Alex

  • ***
  • 41
Re: Natalna astrologija (primeri)
« Odgovor #1277 poslato: Jun 29, 2013, 02:53:32 pre podne »
takodje sam primetio da su sva bogatsva na zemlji dostupna u neiscrpnim kolicinama samo takvom bogo coveku koji je sebe prethodno savladao(animalne instikte) i zaista koji nezeli nista ovozemaljsko(bez ikakvih zelja).Tako da je univerzitet i zemaljska deviza "dobices sve kada nebudes vise nista  zeleo".Zemlja je ludara kada malo bolje porazmislis zaista jeste.

*

Van mreže alea

  • *****
  • 160
Re: Natalna astrologija (primeri)
« Odgovor #1278 poslato: Jun 29, 2013, 09:57:59 pre podne »
Dobro, naslucujem, ali ne znam, nemam nikakve informacije u tom pravcu.
Naravno, to svako krije "ko zmija noge", pa čak i od samog sebe. Možda bi došao na ideju o čemu se radi kad bi ga video. Stav, držanje, gestovi u skladu sa fiziognomijom odaju skriveno. Recimo nedavno smo jedan kolega i ja primetili istu stvar, mupku osobu sa cvetom u ruci u specifičnoj pozi koja jednim delom svog ponašanja hoće da izigrava alfa mužjaka a u stvari time prikriva latentni homoseksualizam.

I da, Natasa, dobro si to primetila, ASC Skorpioni, a eto, moj rodjeni brat i ja imamo MO0MO sa orbisom od 2* u Skorpiji! Da li i to nesto govori ili ne, ne znam...
Govori da ste to nasledili. 
Često kad gledam natale porodica vidim ponovljene planete u nekom znaku ili ponovljene aspekte istih planeta. Ništa čudno

Meni svi u prorodici imaju MO u Lavu, eto i mama i tata!

Sin, kcerka i bivsi muz takodje svi imaju MO u Lavu u orbisu od 3-4* i 120SO0ASC moj u Sg.
Sin i ja imamo JU0JU u Aq, dok kcerka i bivsi muz imaju JU0JU u Skorpiji na mom MO, kcerka i ja SO0SO ( rodjena je par sati pre mog rodjendana )...

Meni je to stvarno zanimljivo, jer nisam upoznala osobu, kojoj sam uradila natal, a da ima tako jaku povezanost sa mnom kao sto imaju moji najblizi, valjda je i to sasvim logicno.

Eto, nego Natasa, nije meni ujak pokojni vec njegov najstariji sin, moj brat.
Ujak je hvala bogu ziv, mada i on u poslednje vreme bolesljiv, takodje sa srcem!

Lady, skroz si u pravu! Najzesce je kada mama zove mog brata telefonom, koji by the way ima 33 godine, i pita ga gde je i kada ce doci kuci iz grada, a on sa devojkom negde... 8)

*

Van mreže Nataša

  • *****
  • 1570
    • www.tradicionalnaastrologija.com
Re: Natalna astrologija (primeri)
« Odgovor #1279 poslato: Jun 29, 2013, 01:21:08 posle podne »
Boze me oprosti, izvini. Pisanje se oteglo pa ja isla prirodnim sledom da stariji ide prvi. Zaboravila sam cinjenicu o muskom detetu. Eto kako mozak radi i logicira.
astrološki tekstovi, izrada horoskopa, škola astrologije
www.tradicionalnaastrologija.com

*

Van mreže Nataša

  • *****
  • 1570
    • www.tradicionalnaastrologija.com
Re: Natalna astrologija (primeri)
« Odgovor #1280 poslato: Jul 16, 2013, 11:02:55 posle podne »
Sta se desilo ovoj zeni krajem prethodne godine? Sta vidite iz godisnjih ciklusa za jesen i kraj 2012. Mozete i treba da gledate godisnje cikluse, zapravo.

Rodjena je 1.6.1970. u 6h ujutro u Pozegi, asc 8. Ca
astrološki tekstovi, izrada horoskopa, škola astrologije
www.tradicionalnaastrologija.com

*

Van mreže Miki

  • *****
  • 587
    • Astrologija.online
Re: Natalna astrologija (primeri)
« Odgovor #1281 poslato: Jul 17, 2013, 06:28:10 posle podne »
Nešto mi liči na emotivnu ujdurmu... :confused:

Btw evo karta

 
« Poslednja izmena: Jul 17, 2013, 06:32:07 posle podne od strane Miki »
http://astrologija.online/

Robert Zoller:But in order for that to happen, I had to clear a lot of rubbish out of the way. The rubbish was New-Age astrology, New-Age ideas about magic, New-Age ideas about alchemy, and things of that sort. Which are all cul-de-sa

*

Van mreže zmaj

  • ***
  • 26
Re: Natalna astrologija (primeri)
« Odgovor #1282 poslato: Jul 17, 2013, 07:29:14 posle podne »
Sta se desilo ovoj zeni krajem prethodne godine? Sta vidite iz godisnjih ciklusa za jesen i kraj 2012. Mozete i treba da gledate godisnje cikluse, zapravo.

Rodjena je 1.6.1970. u 6h ujutro u Pozegi, asc 8. Ca

Sta li joj je sa ovim marsonjom na 29 blizanaca mozda ju je upozorio na nesto lici na neku zanimljivu manipulaciju ali valjda se iskobeljala.

*

Van mreže Tanja

  • *****
  • 310
    • AstroSensa
Re: Natalna astrologija (primeri)
« Odgovor #1283 poslato: Jul 17, 2013, 11:55:11 posle podne »
Meni nešto koncentracija i nije na nekom nivou.
Što misliš, Miki, da su ljubavni jadi? Firdar SA? Podperiod JU koji je u IV, a vladar MC-a, možda vezano za prinovu?
« Poslednja izmena: Jul 17, 2013, 11:59:22 posle podne od strane Tanja »
"Ljubav je valjda jedina stvar na svijetu koju ne treba objašnjavati ni tražiti joj razloge." M. Selimović

*

Van mreže Miki

  • *****
  • 587
    • Astrologija.online
Re: Natalna astrologija (primeri)
« Odgovor #1284 poslato: Jul 18, 2013, 09:47:33 pre podne »
U emotivne probleme ne svrstavam samo ljubavne jade, to bi bilo mnogo banalno. Natalni odnos MO-SA nju porilično definiše kao emotivno ugroženu osobu, pa onda da dodamo dalje....tu se negde mešaju i arapske tačke, imaš ih u kvadratu sa desne strane karte
« Poslednja izmena: Jul 18, 2013, 09:49:21 pre podne od strane Miki »
http://astrologija.online/

Robert Zoller:But in order for that to happen, I had to clear a lot of rubbish out of the way. The rubbish was New-Age astrology, New-Age ideas about magic, New-Age ideas about alchemy, and things of that sort. Which are all cul-de-sa

*

Van mreže Tanja

  • *****
  • 310
    • AstroSensa
Re: Natalna astrologija (primeri)
« Odgovor #1285 poslato: Jul 18, 2013, 01:33:29 posle podne »
SA u kombinaciji sa bilo kojim svetlom često ukazuje na slabiju vitalnost. Ovde je MO i vladar Asc-a, tako da verujem da ima zdrastvenih problema, neku bolest koja je prati i to vrlo lako i naslednu. Ili pak, neku sklonost prema porocima, posebno što mi prema prvoj proceni deluje kao pretežno flegmatična priroda. 
"Ljubav je valjda jedina stvar na svijetu koju ne treba objašnjavati ni tražiti joj razloge." M. Selimović

*

Van mreže Nataša

  • *****
  • 1570
    • www.tradicionalnaastrologija.com
Re: Natalna astrologija (primeri)
« Odgovor #1286 poslato: Jul 18, 2013, 01:42:29 posle podne »
Umrla joj je majka.
astrološki tekstovi, izrada horoskopa, škola astrologije
www.tradicionalnaastrologija.com

*

Van mreže Tanja

  • *****
  • 310
    • AstroSensa
Re: Natalna astrologija (primeri)
« Odgovor #1287 poslato: Jul 18, 2013, 04:03:33 posle podne »
A ono, gubitak roditelja jeste emotivan potres. Miki jednim delom bio u pravu. Je li smrt nastupila posle duge bolesti ili je bila iznenadna. Pitam jer kombinacija SA-MO može onako slikovito da opiše loše zdravlje majke.

Inače, nisam stigla da pogledam godišnje cikluse sem onog što je Miki stavio.
"Ljubav je valjda jedina stvar na svijetu koju ne treba objašnjavati ni tražiti joj razloge." M. Selimović

*

Van mreže Nataša

  • *****
  • 1570
    • www.tradicionalnaastrologija.com
Re: Natalna astrologija (primeri)
« Odgovor #1288 poslato: Jul 19, 2013, 12:31:26 pre podne »
Bez da komplikujemo. Profekcije za 2012. asc pomeraju u 7. znak, a 10. kucu majke, u 4. gde natalno stoji JU u 5. osnovnoj. Ona je rodjena po danu sto znadi da i VE simbolizuje majku pa ona skupa sa asc dolazi na dsc sto znaci da zalazi. Vladar godine, SA iz profekcionog asc, u solaru stoji na tri stepena od natalnog JU, vladara mc-a u 5. sto je 8. od 10. JU je u prvom planu solara, na mc-u i vlada 8. solara. MA povratka tacno na natalnom ic-u. U jesen prethodne godine kada se sve desava, SA ostvaruje taj kvalifikovani tranzit jer novi helijacki ciklus postize tacno na 180 od natalnog MO, a natalnoj 5. sto je 8. od 10.

Majka nije umrla iznenada, ali je bila funkcionalna i samostalna pre kriticne epizode sa hronicno slabim plucima. Odlazi u bolnicu i posle dve nedelje umire od srcanog udara. Pluca su joj bila slaba, a ona u solidnim sedamdesetim.
astrološki tekstovi, izrada horoskopa, škola astrologije
www.tradicionalnaastrologija.com

*

Van mreže Miki

  • *****
  • 587
    • Astrologija.online
Re: Natalna astrologija (primeri)
« Odgovor #1289 poslato: Jul 19, 2013, 01:04:41 posle podne »
Saturnov upliv na mesec, ima li ona nekih emotivnih ispada ili kakve neprilike u životu?
http://astrologija.online/

Robert Zoller:But in order for that to happen, I had to clear a lot of rubbish out of the way. The rubbish was New-Age astrology, New-Age ideas about magic, New-Age ideas about alchemy, and things of that sort. Which are all cul-de-sa