Vezba cini majstora

  • 483 Odgovora
  • 220921 Pregleda
*

Van mreže Nataša

  • *****
  • 1570
    • www.tradicionalnaastrologija.com
Re: Vezba cini majstora
« Odgovor #390 poslato: Novembar 16, 2013, 04:54:25 posle podne »
Jeste. Vrlo lako je zatrudnela cim je resila, odnosno, nasla muza.
astrološki tekstovi, izrada horoskopa, škola astrologije
www.tradicionalnaastrologija.com

*

Van mreže Nataša

  • *****
  • 1570
    • www.tradicionalnaastrologija.com
Re: Vezba cini majstora
« Odgovor #391 poslato: Novembar 16, 2013, 04:56:08 posle podne »
Kako ti se cini kazimi SA kome aplicira MA, dispozitor ME i prenosilac svetlosti. MO sledeci aspekt posle ph je sa vladarem 8. pa u kontekstu r, situacije ponavljanja, ja procenila da ce ponovo zatrudneti, ali sa mogucim pobacajem jos jednom. R ME, ponavljanje situacije.
astrološki tekstovi, izrada horoskopa, škola astrologije
www.tradicionalnaastrologija.com

*

Van mreže Tanja

  • *****
  • 310
    • AstroSensa
Re: Vezba cini majstora
« Odgovor #392 poslato: Novembar 17, 2013, 07:34:37 pre podne »
Nekoliko pokazatelja da će trudnoća (ako se desi) imati sličan završetak kao prethodna (retro ME i MA koji prenosi svetlost, uključenost VIII), mada ja nešto mislim da se to ipak neće desiti u skorije vreme i da je baš to dobra stvar na koju ukazuje kazimi SA. MO je ph u znaku koji prethodi njegovom izgonu, što je zapravo povoljnost, dok je njegov vladar JU, koji se negde i prirodno vezuje za potomstvo i decu, a u aspektu sa SA, stacioniran. Dakle, trudnoća ne baš u skorije vreme i preporuka bi i bila da malo sačeka sa njom.
"Ljubav je valjda jedina stvar na svijetu koju ne treba objašnjavati ni tražiti joj razloge." M. Selimović

*

Van mreže Miki

  • *****
  • 587
    • Astrologija.online
Re: Vezba cini majstora
« Odgovor #393 poslato: Novembar 17, 2013, 09:49:18 pre podne »
Ako je kasno rodila prvo, a ovde treba da čeka, ima da je pregazi biološki sat

Kako ti se cini kazimi SA kome aplicira MA, dispozitor ME i prenosilac svetlosti. MO sledeci aspekt posle ph je sa vladarem 8. pa u kontekstu r, situacije ponavljanja, ja procenila da ce ponovo zatrudneti, ali sa mogucim pobacajem jos jednom. R ME, ponavljanje situacije.
čini mi se kao problem, možda nisam dobro definasao, ali ja trudnoću vrednujem samo kao uspešnu, na osnovu svega mislim da ne može da iznese trudnoču do kraja, mada ni za samo začeće nisam sigran da može biti uspešno
i još jedno zapažanje, pitaoci na Rx ME, uvek nešto prećute, jesi li je pitala da li prima hormone za podsticanje fertiliteta?
http://astrologija.online/

Robert Zoller:But in order for that to happen, I had to clear a lot of rubbish out of the way. The rubbish was New-Age astrology, New-Age ideas about magic, New-Age ideas about alchemy, and things of that sort. Which are all cul-de-sa

*

Van mreže Nataša

  • *****
  • 1570
    • www.tradicionalnaastrologija.com
Re: Vezba cini majstora
« Odgovor #394 poslato: Novembar 17, 2013, 10:57:09 pre podne »
Ne prima nista, ginekoloski je vitalna, nema detektovanih problema. Morace da saceka, naravno, imala je prethodni spontani, mora vremena od tada da prodje.
« Poslednja izmena: Novembar 17, 2013, 11:00:48 pre podne od strane Natasa »
astrološki tekstovi, izrada horoskopa, škola astrologije
www.tradicionalnaastrologija.com

*

Van mreže Nataša

  • *****
  • 1570
    • www.tradicionalnaastrologija.com
Re: Vezba cini majstora
« Odgovor #395 poslato: Novembar 25, 2013, 11:23:32 pre podne »
Jedno nedovoljno jasno ljubavno:

"Moje pitanje je vezano za jednog muskarca, jednu vezu, buducnost jedne veze koja je vec zapocela traje i ne traje godinama, ali ne znam kako to da formuliram pa da pitanje bude adekvatno?"

17.11.2013. u 22.47. Beograd
astrološki tekstovi, izrada horoskopa, škola astrologije
www.tradicionalnaastrologija.com

*

Van mreže Tanja

  • *****
  • 310
    • AstroSensa
Re: Vezba cini majstora
« Odgovor #396 poslato: Novembar 25, 2013, 02:12:34 posle podne »
Verovatno nešto i prećutkuje jer je vladar sata MO koje se nikako ne uklapa u vatrenu prirodu Asc znaka niti njegovog vladara.
SO je u separaciji sa SA, a takođe i MO koje je trenutno u punom sjaju već počinje da gubi svetlost nagoveštavajući da ono što trenutno imaju lako može početi da nestaje.
"Ljubav je valjda jedina stvar na svijetu koju ne treba objašnjavati ni tražiti joj razloge." M. Selimović

*

Van mreže Miki

  • *****
  • 587
    • Astrologija.online
Re: Vezba cini majstora
« Odgovor #397 poslato: Novembar 25, 2013, 02:20:45 posle podne »
Ovo je neka sponzorska kres varijanta, e je MO u PH, em je spor em na Algolu em pun, e tu nema ljubavi, samo interesa
http://astrologija.online/

Robert Zoller:But in order for that to happen, I had to clear a lot of rubbish out of the way. The rubbish was New-Age astrology, New-Age ideas about magic, New-Age ideas about alchemy, and things of that sort. Which are all cul-de-sa

Re: Vezba cini majstora
« Odgovor #398 poslato: Novembar 25, 2013, 02:59:53 posle podne »
I ja bih rekla da ce se te veza ugasiti. Na neku promenu ukazuju kasni stepeni Asc zatim opozicija Meseca i Sunca gde Mesec separira pa se neko udaljavanje izmedju njih vec desilo dok aplikacija Meseca nakon promene znaka ka Marsu ( doduse treba veci broj stepeni da predje pa mozda ne bude tako brzo ) je po meni definitivan razlaz. Pritom Sunce je u separaciji sa Saturnom gde Saturn u svoj znak prima Veneru koja mu aplicira pa je vrlo moguce da on vec ima neku drugu zensku osobu na umu.

*

Van mreže Nataša

  • *****
  • 1570
    • www.tradicionalnaastrologija.com
Re: Vezba cini majstora
« Odgovor #399 poslato: Novembar 25, 2013, 03:08:33 posle podne »
Da, tako nekako. S tim sto sam ja od ME videla drugu zenu, nebitno. Razlaz definitivno i po mom zakljucku. Bio je zaljubljen (SA je bio spaljen), ali se otreznjava vrlo uvedljivo.
astrološki tekstovi, izrada horoskopa, škola astrologije
www.tradicionalnaastrologija.com

Re: Vezba cini majstora
« Odgovor #400 poslato: Novembar 30, 2013, 01:09:44 pre podne »
Ne znam koliko su vam bitna pitanja o pozivima/porukama,pa ako doprinose vezbanju imam jedan svez horarac :)

Pitanje je bilo da li ce se on javiti? I kada?  25.11.2013  19:05 Pancevo
Naravno on kao partner
« Poslednja izmena: Decembar 01, 2013, 03:04:09 posle podne od strane Ariena »

*

Van mreže Nataša

  • *****
  • 1570
    • www.tradicionalnaastrologija.com
Re: Vezba cini majstora
« Odgovor #401 poslato: Novembar 30, 2013, 06:34:23 posle podne »
Ajmo ovo pre Arieninog. Klijentkinja me je pitala (ovo pitanje necu naplatiti jer joj radim natal za dete tako da mozete ovo da tretirate kao vezbu koju finansijski ne mogu da iskoristim, a i pitanje je takve vrste da se novac za to ne moze traziti) sledece:

""Desilo se sledeće....znam jednog astrologa ovde iz Novog Sada već dosta dugo....pošto i mene zanima astrologija kad se sretnemo, što je retko ali smo dobri i  pricamo o svemu i svacemu....on je prijatelj od mog dobrog druga...pa smo se tako i upoznali sada već davno..
Međutim, ono što me je baš zabrinulo je nesto sto mi je rekao sad poslednji put kad smo se sreli a to je sledeće da će se mom suprugu desiti neke jako loše stvari u narednih godinu i po dana. Odnosno da već od leta 2014 kreće loš period koji ću i ja poceti da osećam a tiće se njegovog zdravlja da bi u toku leta 2015 godine čitava ta loša situacija kulminirala jako lošim ishodom poput njegove iznenadne smrti.. ili da ostane nepokretan.. ili da se raziđemo.... I kaže da je kraj u toku leta 2015 godine neminovan i da nema šanse da do njega ne dodje. Moram priznati uneo mi je  bas velik nemir....i neku tugu..... morala sam sada da vam se obratim i da vas pitam da li i vi vidite tako tu situaciju što se tiče budućnosti mene i mog supruga odnosno sadašnjeg partnera..."
 
Sve i da se vidi nesto (ima ona toga u natalu) ko na ovaj nacin saopstava ovakve stvari i ko uopste moze biti siguran u ishod prediktivne signifikacije. I to samo da bi se "pokazao". Procitala danas 30.111.2013. u 15.18. u Beogradu. Kako biste ovo tretirali, sta vidite?
astrološki tekstovi, izrada horoskopa, škola astrologije
www.tradicionalnaastrologija.com

Re: Vezba cini majstora
« Odgovor #402 poslato: Novembar 30, 2013, 09:22:20 posle podne »
Ja licno namerno nisam ucila kako se vidi duzina zivota i smrt. Mislim da to ne moramo znati. Meni se desilo da mi je jedan astrolog bez da sam ga pitala na jednom forumu bas odavno rekao tacno koliko cu ziveti do u dan. I da ne verujem u to da je on pogodio opet mi ta brojka stoji negde u malom mozgu. Sva sreca nije rekao nesto mnogo malo pa nisam zabrinuta ali opet je po meni to nepotrebna informacija. Drugo sada iz svega ovoga koliko sam ucila/citala mnogo jasnije vidim da su to sustinski krizni periodi koji ne moraju neminovno oznaciti smrt jer je previse faktora u igri a simbolika bezgranicna.
Znam one koji zastupaju teoriju da treba reci istinu pa ma kakva bila a pride su sami morbidni i uvek nekako u svemu vide lose stvari a one dobre im nekako promaknu. Sva sreca pa sam istrajala u svemu ovome ako ne da budem profesionalni astrolog makar da znam koliko da im verujem i sta je nebulozno tvrditi. Ta informacija je ista kao kada su meni govorili da se necu udati. Mislim mladoj osobi koja zeli da se ostvari kroz porodicu tako nesto reci je vrlo bezdusno.
Mislim da neki kodeksi moraju da se postuju a da je jedan od njih kao i u medicini prvo prvailo je da pacijentu ne odmognes . Osnovno je da mu svojom dijagnozom i lekovima ne ugrozis zdravlje. Tako i ovo , ne smes osobi pricati stvari koje ce je tako duboko povrediti i uneti strah i anksioznost u zivot. Moze se reci nailazi losiji neki period trebalo bi da se pripazi. Da pazi na to to i to. Mozda ce biti neka kriza itd. Ne sme se ulepsavati buducnost i da se pricaju neke bajke , nisam ni za to. Treba biti realan ali mora se imati doza ljudskosti i empatije.

A sto se karte tice pa ovaj Merkur kao vladar radikalne 8. jeste na desc i u aplikaciji je sa vl. desc ali s obzirom na povoljan aspekt i recepciju valjda mu ne bi trebao toliko naskoditi. I Saturn je tu blizu, hm pa mozda ima razloga za sumnju da neki losiji period moze da nadije. Mada ja ne znam koje je pitanje bilo :) Da li da ce se njih dvoje razici ili da ce on umreti ?
« Poslednja izmena: Novembar 30, 2013, 09:25:42 posle podne od strane LadyInRed »

*

Van mreže Nataša

  • *****
  • 1570
    • www.tradicionalnaastrologija.com
Re: Vezba cini majstora
« Odgovor #403 poslato: Novembar 30, 2013, 09:47:24 posle podne »
Vise za smrt, neku tragediju, ona sada panici, da Bog sacuva, a pokusala sam da je, kada sam analizirala njen natal, postedim definitivnih predikcija. Onda se nadje "kolega" da sve iskomplikuje.
astrološki tekstovi, izrada horoskopa, škola astrologije
www.tradicionalnaastrologija.com

*

Van mreže Miki

  • *****
  • 587
    • Astrologija.online
Re: Vezba cini majstora
« Odgovor #404 poslato: Decembar 01, 2013, 12:48:14 posle podne »

""Desilo se sledeće....znam jednog astrologa ovde iz Novog Sada već dosta dugo....pošto i mene zanima astrologija kad se sretnemo, što je retko ali smo dobri i  pricamo o svemu i svacemu....on je prijatelj od mog dobrog druga...pa smo se tako i upoznali sada već davno..
Međutim, ono što me je baš zabrinulo je nesto sto mi je rekao sad poslednji put kad smo se sreli a to je sledeće da će se mom suprugu desiti neke jako loše stvari u narednih godinu i po dana. Odnosno da već od leta 2014 ..................
Na neviđeno, znajući Novosadske "astrologe" lupa gluposti, a sad tek krećem na horar
meni ovo više deluje na promenu posla kod mža nego na zdravlje, tim pre što je vreme otvaranja horara na kasnim stepenima, i vrlo bi Bonatija primenio, samo ne da je pitalac budala, već da je pitaoca potpalila budala+mesec via combusta pa ona u panici....

Meni se desilo da mi je jedan astrolog bez da sam ga pitala na jednom forumu bas odavno rekao tacno koliko cu ziveti do u dan. 
Taj mora de je neki genije.....forumska analiza, pa u dan, ajde ne benavi životata ti, ako je on budala ne moraš i ti da nasedaš...jel ti izdao i pismenu garanciju :D :D

http://astrologija.online/

Robert Zoller:But in order for that to happen, I had to clear a lot of rubbish out of the way. The rubbish was New-Age astrology, New-Age ideas about magic, New-Age ideas about alchemy, and things of that sort. Which are all cul-de-sa