Mundani ciklusi

  • 362 Odgovora
  • 155718 Pregleda
*

Van mreže Miki

  • *****
  • 587
    • Astrologija.online
Re: Mundani ciklusi
« Odgovor #180 poslato: Mart 14, 2013, 11:22:27 pre podne »
Kako da ne pratim, pa ovo je jednom u vremenu, izbor poslednjeg, u 19:05 krenuo beli dim
"Smoke on the Vatican
a fire in the world"
da iskarikiram jedan hit >:D




http://astrologija.online/

Robert Zoller:But in order for that to happen, I had to clear a lot of rubbish out of the way. The rubbish was New-Age astrology, New-Age ideas about magic, New-Age ideas about alchemy, and things of that sort. Which are all cul-de-sa

*

Van mreže Nataša

  • *****
  • 1570
    • www.tradicionalnaastrologija.com
Re: Mundani ciklusi
« Odgovor #181 poslato: Mart 14, 2013, 11:54:07 pre podne »
Vladar asc u tripu, mundano slab i spaljen. Ta spaljenost bi mogla da simbolizuje opsednutost idejama o zrtvi (6. kuca). Ovo je slika proletera :D 6. kuca slabih i siromasnih, VE tamo egzaltirana uz SO iz 11. solarne kuce. On Crkvu vidi kroz afirmaciju Duha Svetoga preko ponizenih (6.kuca). MA na dsc, veliki sukobi, velika borba, njegovi protivnici iz Crkve i izvan nje su veoma radikalni i militantni ili ce njegovo papovanje izazvati velike turbulencije i promene. Mnogo toga je u znaku nekih promena, kardinalni uglovi, MA na pocetku svih pocetaka (start Ar). Ipak, MO bez aspekata u sirokom praznom hodu i 7. ukazuje na "nedesavanja" pa mi ovo nije jasno, kako da uklopim u izrazito kardinalnu osnovu. Sta god da se o njemu prica, ovo jeste slika vernika punog srca (egzaltirana VEoSO) u znaku koji prema misticnim neoplatonistickim konceptima pripada coveku kao izabranom stvorenom bicu koje za zadatak ima da iskupi celokupnu palu prirodu i vrati je objedinjenu Tvorcu. Kad smo vec otvorili temu o lunarnim kucama, ova u kojoj se nalazi ova VE i ovo SO se naziva "onaj koji objedinjuje". Mislim da ce mu i to misija biti, da povezuje crkve, integrise cvrsce hriscanstvo i to preko ideje o fokusiranju na najslabije, najsiromasnije, obespravljene. Dispozitor konjunkcije i vladara horoskopa je JU na Aldebaranu u 9. u promenljivom znaku. Aldebaran nije zvezda kraja, vec pocetka, neceg novog, revolucionarnog i u vezi sa Crkvom ili njenom doktrinom. Ge je povezni znak pa ponovo imamo simboliku sinteze i ukrupnjavanja. Ovo je vrlo ozbiljan teolog jer 6 od 7 planeta pada u duhovno najprominentniji sektor Zodijaka, a to je deo prolecne cetvrtine i poslednjeg znaka poslednje, zimske cetvrtine, tj. Pi. Sta god govorili, ispada da je vrlo duhovan covek u pitanju. Njemu sam dodelila asc jer je on predmet dogadjaja. U ingresu bih isla na 9. Jedino me ovaj strastveni MO u praznom hodu buni. Treba pogledati prediktivne cikluse i odokativno za 4 do 5 godina imamo dsc na MA primarnom rotacijom i SO na VE. 2017. startuje podfirdarski period almutenskog MA na dsc, a 2015. asc ulazi u ME termin. ME je inicijalno r i dispozituje dispozitora vladara horoskopa u 9. Ovo je vreme aktuelizacije povratka necega ili nekoga (r ME). 6. kuca je vrlo losa, vrlo konspirativna i mutna. Karta nosi mnogo kolera i almuten je MA na dsc pa ce njegovi ciklusi biti najrelevantniji. 2015. MA ce profekcijom doci na JU. To su neke godine na prvu loptu izvucene kao znacajne za njegovo duhovno stolovanje i dogadjaje bitne po Vatikan ili neka doktrinarna pitanja.

Asc u 5. VE nebu, VE simbol Duha Svetoga i ponovo se tu vracamo na 6. kucu bolesti, povreda, tajnih neprijatelja, ali i potlacenih.
« Poslednja izmena: Mart 14, 2013, 11:59:33 pre podne od strane Natasa »
astrološki tekstovi, izrada horoskopa, škola astrologije
www.tradicionalnaastrologija.com

*

Van mreže Miki

  • *****
  • 587
    • Astrologija.online
Re: Mundani ciklusi
« Odgovor #182 poslato: Mart 14, 2013, 01:11:19 posle podne »
 
Vladar asc u tripu, mundano slab i spaljen. Ta spaljenost bi mogla da simbolizuje 
Crnog papu, ili je Nostradamus mislio zagorelog :)) O0
šalu na stranu zbog ove sedmice i MO u praznom hodu, zapitah se hoće li doživeti da stane na papski tron
http://astrologija.online/

Robert Zoller:But in order for that to happen, I had to clear a lot of rubbish out of the way. The rubbish was New-Age astrology, New-Age ideas about magic, New-Age ideas about alchemy, and things of that sort. Which are all cul-de-sa

*

Van mreže Nataša

  • *****
  • 1570
    • www.tradicionalnaastrologija.com
Re: Mundani ciklusi
« Odgovor #183 poslato: Mart 14, 2013, 01:14:03 posle podne »
E, ovaj je vrlo bledunjav i arijevski generisan.
astrološki tekstovi, izrada horoskopa, škola astrologije
www.tradicionalnaastrologija.com

*

Van mreže Miki

  • *****
  • 587
    • Astrologija.online
Re: Mundani ciklusi
« Odgovor #184 poslato: Mart 14, 2013, 01:26:48 posle podne »
Al ga Mišel ipak ubo; jezuit-crni papa, a i Malahija
http://astrologija.online/

Robert Zoller:But in order for that to happen, I had to clear a lot of rubbish out of the way. The rubbish was New-Age astrology, New-Age ideas about magic, New-Age ideas about alchemy, and things of that sort. Which are all cul-de-sa

*

Van mreže Nataša

  • *****
  • 1570
    • www.tradicionalnaastrologija.com
Re: Mundani ciklusi
« Odgovor #185 poslato: Mart 14, 2013, 01:37:13 posle podne »
To cemo tek da vidimo. Ja nista od toga nisam citala, znam da su Isusovci kao neki militanti, ali i to je samo jedna istorijska prica. Ova karta dogadjaja nosi potencijal promena, ali nema pouzdano svedocanstvo o kraju Crkve. MA je uglu, sukobi da, JU na Aldebaranu, nesto novo, novi pocetak, ali bih ipak ocekivala ili Algol, ili Antares, eventualno Fomalhaut, istaknute na neki nacin. SA, takodje, a SA je ovde sukcedentan u razdvajanju od vladara asc. Strogo da se drzimo pravila, ova karta ne podrzava to prorocanstvo. Mogli bi da damo sugestiju kako bi pre karta nekog ingresa, sizigijuma pre ingresa ili sizigijuma pre velike konjunkcije morala da bude relevantnija, ali to bas i nije hermeticko pravilo prema kome ovako intenzivan i blizak vremenski trenutak samom dogadjaju moze da bude tek tako anuliran vecim. Jednostavno, morali bi se poklopiti po signifikaciji i zato sam rekla da je katarhe vrlo legitimna osnova. Kako vama deluje ova slika neba? Za kraj Crkve valjalo bi potegnuti prvi ingres godine koja je najrelevantnija za njeno formiranje, a mene prilicno mrzi da selektiram istorijske dogadjaje i na iste se fokusiram. taj davni ingres, ingres iz prosle godine i Co ingres bi trebalo ukrstiti sa ovom kartom kao i pocetak velike JU-SA konjunkcije pre tog prvog istorijskog ingresa, sa JU-SA aktuelnim ciklusom. Prilicno mnogo posla.
astrološki tekstovi, izrada horoskopa, škola astrologije
www.tradicionalnaastrologija.com

*

Van mreže Nataša

  • *****
  • 1570
    • www.tradicionalnaastrologija.com
Re: Mundani ciklusi
« Odgovor #186 poslato: Mart 14, 2013, 01:41:03 posle podne »
Jedino ovo kao simbol neceg sto se okoncava. Vladar asc je u poslednjem zodijackom znaku, ali pretposlednjoj lunarnoj kuci, ako cemo da racunamo i lunarni krug.
astrološki tekstovi, izrada horoskopa, škola astrologije
www.tradicionalnaastrologija.com

*

Van mreže Miki

  • *****
  • 587
    • Astrologija.online
Re: Mundani ciklusi
« Odgovor #187 poslato: Mart 14, 2013, 05:23:47 posle podne »
Ne verujem ni ja u kraj cekve, ali ni Malahije ni proročanstvo iz fatime ne govore o kraju Crkve već o poslednjem Papi. To takođe može biti simbolički kraj jednog ciklusa, a početak novog. Uostalom već je dugo ideja o univerzalnoj religiji prisutna. Ideološki su je isprobali kroz Bahajstvo.
S'druge strane hrišćanstvo opstaje kroz Pravoslavne poglavare, počev od Jerusalimskog, preko Moskovskog do ovih naših, Balkanskih minimalaca. Treće Anglikanska crkva i ostale protenstanske opsataju.
A jaka sedmica u momentu izbora mora najaviti jake protivnike. No vreme će pokazati, ne poznajem njihove običaje ali mora se desiti čin ustoličenja, a to će biti vrlo relevantan chart.
Pa će mo ga onda stvaiti sa JU/SA konjunkciskim za Vatikan Citi, prethodnim i dolazećim, kao i relevantnim godišnjim i sezonskim ingresom, sizigijom i prethodnom i nastupajućom eklipsom.
A verujem da ce i Cor imati nešto još da doda,iz opusa mundane tradicije, ne verujem da će ostati bez komentara u ovako interesantnim događanjima. A i od Ileta očekujem astrološke pikanterije.
« Poslednja izmena: Mart 14, 2013, 05:25:50 posle podne od strane Miki »
http://astrologija.online/

Robert Zoller:But in order for that to happen, I had to clear a lot of rubbish out of the way. The rubbish was New-Age astrology, New-Age ideas about magic, New-Age ideas about alchemy, and things of that sort. Which are all cul-de-sa

*

Van mreže Nataša

  • *****
  • 1570
    • www.tradicionalnaastrologija.com
Re: Mundani ciklusi
« Odgovor #188 poslato: Mart 14, 2013, 05:47:48 posle podne »
A, zar uz prorocanstva o poslednjem papi ne ide i prica o nekoj katastrofi grada Rima ili sveta, tako nesto. Dakle, ovo bi trebalo da bude poslednji papa. Ovo, onda, pretpostavlja, u najmanju ruku, velike reforme same rimokatolicke crkve ili takav kontekst spoljanjih okolnosti koje ce urusiti poredak. Ne znam sta znaci to "poslednji papa", ni izbliza sada to ne mogu da konkretizujem. Mislim da nece biti ni to i da ce i posle Franje doci sledeci.
astrološki tekstovi, izrada horoskopa, škola astrologije
www.tradicionalnaastrologija.com

*

Van mreže mina

  • *****
  • 192
Re: Mundani ciklusi
« Odgovor #189 poslato: Mart 14, 2013, 06:01:29 posle podne »
Po mom skromnom uverenju imamo bar dve opcije:
1. Preovladava ekumenizam samim tim ukida se pontifikat i sam papa...
2. Fizicke katastrofe izazvane kataklizmom u vidu meteora, zemljotresa, dolaska Antihrista u cijim ce rukama biti sam papa tj. sve od para do vazduha....pa zato i prorocanstvo o Sudiji odnosno skorasnjem Hristovom drugom dolasku...

kakogod ovo su, po svim apokalipticarima svih opredeljenja, vera, ubedjenja i nastrojenja, poslednja vremena...jer se od vremena pronalaska atomske bombe, zadiranjem u atom, kao Bozijem hramu od cega je sva vasiona satkana, oskrnavila svetinja odnosno samo postanje te moramo za to i odgovarati, a to ce biti dugmetom i aktiviranjem bombi 'koje ce leteti iznad nasijeg glava'...

*

Van mreže Nataša

  • *****
  • 1570
    • www.tradicionalnaastrologija.com
Re: Mundani ciklusi
« Odgovor #190 poslato: Mart 14, 2013, 06:53:45 posle podne »
Karta dogadjaja mi najvise lici na jacanje ekumenizma jer su kardinalni znaci i faktori prenaglaseni dok se vladar asc nalazi u poveznom (duplom) znaku bas kao i njegov dispozitor u 9. Ovaj MA je prilicno izazovan i ukazuje na vrlo direktne i otvorene protivnike koji ce biti spremni na direktan sukob.
astrološki tekstovi, izrada horoskopa, škola astrologije
www.tradicionalnaastrologija.com

*

Van mreže mina

  • *****
  • 192
Re: Mundani ciklusi
« Odgovor #191 poslato: Mart 14, 2013, 07:14:37 posle podne »
u vreme revolucija bio je papa Pije IX veoma blizak jezuitima, edukovan kod njih,itd...pa mozda ce i ovaj Mars naglasiti bas to...krv...pobunu...silu...

evo konacno

Citat
The Superior General of the Society of Jesus is the official title of the leader of the Society of Jesus—the Roman Catholic religious order, also known as the Jesuits. He is generally addressed as Father General. The position sometimes carries the derogatory nickname of the Black Pope, after his simple black priest's vestments, as contrasted to the white garb of the Pope. The current Superior General is the Reverend Father Adolfo Nicolás.

http://en.wikipedia.org/wiki/Superior_General_of_the_Society_of_Jesus

*

Van mreže Miki

  • *****
  • 587
    • Astrologija.online
Re: Mundani ciklusi
« Odgovor #192 poslato: Mart 14, 2013, 08:26:36 posle podne »
Ide proročanstvo o uništenju Rima. Sve ima početak i kraj. I za Bagdad je rađen elekcioni horoskop, pa ga udesiše Ameri, kad je Konstantin zaoravao temelj Carigrada, zaorao je i brazdu za topove Mehmeda II.
I Rim kad je osnovan, zapisano je i da će pasti. Poneki put ga guske spasu, ali......
http://astrologija.online/

Robert Zoller:But in order for that to happen, I had to clear a lot of rubbish out of the way. The rubbish was New-Age astrology, New-Age ideas about magic, New-Age ideas about alchemy, and things of that sort. Which are all cul-de-sa

*

Van mreže Nataša

  • *****
  • 1570
    • www.tradicionalnaastrologija.com
Re: Mundani ciklusi
« Odgovor #193 poslato: Mart 14, 2013, 08:32:56 posle podne »
Rim je, moguce, alegorija ili simbol, ne bukvalno grad i centar papizma.
astrološki tekstovi, izrada horoskopa, škola astrologije
www.tradicionalnaastrologija.com

*

Van mreže Miki

  • *****
  • 587
    • Astrologija.online
Re: Mundani ciklusi
« Odgovor #194 poslato: Mart 14, 2013, 08:37:00 posle podne »
I to se da izračunati,
pa da krenemo od osnivanja
http://sh.wikipedia.org/wiki/Osnivanje_Rima
21.4.753.pne
http://astrologija.online/

Robert Zoller:But in order for that to happen, I had to clear a lot of rubbish out of the way. The rubbish was New-Age astrology, New-Age ideas about magic, New-Age ideas about alchemy, and things of that sort. Which are all cul-de-sa