Astro Shaban

  • 75 Odgovora
  • 31654 Pregleda
*

Van mreže Nataša

  • *****
  • 1570
    • www.tradicionalnaastrologija.com
Astro Shaban
« poslato: Jun 23, 2013, 08:30:29 posle podne »
Kako bih oslobodila topik o horarnim primerima teme o kleveti, ovde cu postirati mejl koji sam upravo dobila od doticne osobe kako bih pokazala da sam, ipak, ja zariste i prvi motiv pomenute rasprave. Nikakve reakcije od vas ne ocekujem, iznosim ovo jer su na indirektan nacin svi koji pisu i saradjuju sa mnom na forumu obuhvaceni i jer osecam duznost da vas o prepisci obavestim obzirom da je stvar javno izneta i naceta. Neka se javno i okonca.

"Pošto očito žudiš da ti odgovorim evo odgovora:


pre svega, nisi prozvana javno. I najgora reklama je reklama, ne nameravam da te ikad igde javno pomenem i uradim ono što je Miki svojevremeno godinama radio Perićki - pljuvao je gde god je stigao i mogao, pa je, htela-ne htela, postala poznatija nego Zdravko Čolić. Tako da znaš - ne "širim" ništa, time bih ti samo pravila reklamu, a to je poslednje što želim. Mogu da odgovorim jedino ako me neko direktno i lično pita i to nikako na javnom delu nekog foruma; umesto tebe, preporučuću nekog ko će za daleko manje pare dobiti kvalitetnije i obimnije tumačenje, iz svake ex republike (izuzev Slovenije) znam bar po jednog solidnog tradicionalistu
što se tiče klevete, koliko je ta ista Perićka mogla da namlati para da je tužila Mikija za pljuvački svaki post koji je napisao o njoj LOL i baš da vidim kako ćeš da dokažeš klevetu kad te nigde javno nisam pomenula. Izvoli, nađi post u kom sam te javno pomenula i prosledi mi link, molim te
je l' ovo sa "znam ko si i gde živiš" neka pretnja? Šta ćeš sad, poslaćeš Mikija da me bije?
smatram da ovca za šišanje nije samo on, već svi članovi svih foruma na kojima postavljaš "primere". I ovo nije samo moje mišljenje ;) ako te baš interesuje, otvori horarac (po principu "istina ili ne") "Da li je ovom astro-šabanu neko nekad rekao da smatra da Nataša K. podmeće po forumu pitanja svojih klijenata, a onda ih dotera i prosledi klijentima njhove odgovore?". Ili pitaj Mikija da zamoli neku od vračara sa kojima je zajedno na televiziji bacao pasulj da pogleda, sigurno je bar sa nekom ostao u kontaktu. Ovo je mišljenje bar još četvoro ljudi - troje mi je reklo direktno (i to bez da sam ih išta pitala), a jedna od te 3 osobe mi je pomenula još jednu koja ima isto mišljenje. Btw, jaka ti ovca za šišanje koja na svom "astrološkom fakultetu" predaje "tradicionalne tehnike" poput ekvidistanci, orbisnih lukova, ezoterne astrologije, kompozitnih horoskopa... o njegovom glavnom saradniku da ne pričam, potraži na google-u šta je sve pisao o transsaturnima, posebno o Plutonu, za "renomirane časopisa" poput "Trećeg oka". Da li si svesna koliko tebe čovek blamira i tebe i sve one koji ga brane i zastupaju tradicionalnu (bilo iskreno, bilo zbog toga da izmuzu kakvo-takvo tumačenje)? :D
neki tvoji klijenti se obraćaju "šabanima" po "kojekakvim forumima" da pitaju šta znači to što si im napisala i na šta su zapravo dali trećinu svoje mizerne plate. Meni se obratio bar dvocifren broj ljudi, a čula sam od još mnogih da su imali isto iskustvo :) Imala sam prilike da čitam tvoja nazovi tumačenja... kad se odbace 'stručni' izrazi (koje je napamet mogla da nauči i moja baba, pa da ih random ubacuje u prostoproširene rečenice,pa  makar one bile i o rasađivanju paradajza ili kuvanju pekmeza od šljiva to bi zvučalo "stručno") i ostane čista sadržina, mogu ti reći da te i ova šačica članova koje imaš na forumu uveliko sustiže sa znanjem i da bi istu takvu analizu mogli dati i oni (i horarne i natalne karte, i gotovo svih prediktivnih tehnika), a da ne pričam o onima koji su "bez reči" napustili forum ili se na njega uopšte nisu ni registrovali - za njih si đak prvak u tradicionalnoj, ma koliko ti tekstovi bili nakićeni stručnim izrazima; jedini je problem što ne mogu da ti pariraju u uobraženosti i samohvalisanju pa, bar za sada, nemaju toliko klijenata (mada je pitanje i koliko ih ti zaista imaš). I njih ću uvek i u svakoj prilici preporučivati kad neko pita za preporuku za dobrog astrologa :)
verujem da je tvoj najveći problem to što su odjednom širokim narodnim masama postale dostupne knjige i tekstovi za koje si mislila da nad njima imaš monopol, a neke čak i prisvajala. Kad sam čitala Frolijeve knjige imala sam déjà vu i onda shvatila da si neke rečenice, čak i cele pasuse, iz njegovih kniga doslovno prepisala (razume se, nigde nisi pomenula da si koristila njegove knjige i tekstove, već si tekstove elegantno predstavila kao svoje). Da mu javim da tuži on tebe za kršenje autorskih prava? :) Da se vratim na temu - prezahvalna sam na tome što ti ljudi tekstove čine dostupnim svima koji su zainteresovani za učenje. Da nisi možda besna zbog toga, pa sam sad zapravo ja kolateralna šteta jer nemaš na kome da se istreseš? Da nisu tebi, imenom i prezimenom, svi helenistički, arapski i srednjovekovni astrolozi ostavili testamentom svoja dela i izričito naglasili da niko drugi ne sme da ih čita i koristi tehnike koje su oni tamo opisali? Čini mi se da si i sama počela da shvataš da ti je samonametnuta kruna "balkanske kraljice tradicionalne astrologije" odavno pala s glave, pa odatle bes i prpa - ako si u deficitu sa klijentima i novcem, pa gledaš da putem tužbe za klevetu nadoknadiš manjak, odmah da ti kažem da se od mene nećeš preterano ovajditi (mada ne sumnjam da su te tvoji ažurni obaveštajci već informisali i o mom imovinskom stanju)


Budi srećna što ovo nije postovano javno. To nisam uradila ne zato što se plašim nekakve tužbe, nego zato što neću ni da se trudim da se registrujem i logujem na tvoj vrlo posećeni forum :D
Osnova za klevetu nemaš ni po jednom osnovu :P i ne možeš mi ništa, osim da eventualno preko Mikijevih starih "poslovnih veza" sa lokalnih televizija nađeš neku vlašku vračaru (sigurno je ostao u kontaktu bar sa nekom), pa da baciš crnu magiju na mene :D ili da ga pošalješ da me bije (pošto mi već, je'te, znaš adresu), ali pošto ni ja nisam baš toliko mutava, i on bi popio debele batine: a) od mene i meni bliskih ljudi; b) u CZ-u i tu bi dobio mnogo više od batina.
 
A ti makar prema sebi budi iskrena, obavi jedan razgovor sa samom sobom i zapitaj se koliko si ljudi namagarčila i izmuzla, što članova foruma, što klijenata... sve se vrati, sve se plati i na svakog dođe red ;) Bog sve vidi, a ti razmisli koliko si se ogrešila i o koga (tvoje klevete i uvrede bolje da ne pominjem)."

astrološki tekstovi, izrada horoskopa, škola astrologije
www.tradicionalnaastrologija.com

*

Van mreže Nataša

  • *****
  • 1570
    • www.tradicionalnaastrologija.com
Re: Astro Shaban
« Odgovor #1 poslato: Jun 23, 2013, 08:31:56 posle podne »
I moj odgovor istoj:

"Postovana (ime),
 
Uopste nisam zudela za tvojim odgovorom. Previse objasnjavanja za nekoga ko me nije klevetao i ko ne zeli da se bavi sa mnom. Tvoje je pravo da mislis o meni sta god zelis, moje je pravo da trazim da me vise ne prozivas iznoseci ogavne neistine o meni i mom astroloskom radu. Ja se astrologijom bavim duze nego sto ti imas godina zivota i znam koliko znam i koliko vredim. Tvoji nespretni pokusaji da me omalovazis i uvredis me ne mogu razuveriti. I dalje cu se baviti tradicionalnom astrologijom, bez problema da svojim imenom stanem iza svega sto pisem i radim.  Ti nisi prva koja se na ovaj nacin ponasa prema meni. Tokom godina javnog bavljenja astrologijom vise puta sam trpela ne samo lazi i uvrede, nego i pretnje, kradje tekstova i nacina na koji se bavim astrologijom. To je cena koju svako ko je kvalitetan i istrajan u onome sto radi ovde mora da plati.
 
Ne znam odakle ti ideja da zelim da ti fizicki naudim!? Nikada to nisam rekla, niti uradila nekom u svom zivotu. Jedino sto je tacno jeste da cu biti prinudjena da te tuzim ukoliko budes nastavila da iznosis notorne neistine o meni i mom astroloskom radu. Znaci, civilizovano, kako zakon nalaze, sa dokazima i advokatom, uz zahtev da odredjeni iznos uplatis za neku od humanitarnih svrha pa da bar neko ima koristi od naseg iznudjenog poznanstva i komunikacije. Nadam se, ipak, da do toga nece doci, da nisi izgubila moralnu vertikalu i da ces, kada te prodje afekat, shvatiti koliko je pogresno ovo sto radis.
 
U tvojoj poruci je bilo i nesto lepo - opaska da su me ljudi koji se druze sa mnom na internetu prevazisli u znanju. Znam da mi neces verovati, ali veoma sam zadovoljna, ukoliko ljudi sa kojima godinama delim svoje znanje danas znaju vise od mene. Tako i treba da bude. To je bio jedan od razloga zasto se javno bavim astrologijom.
 
Na kraju, zelim da ti pokazem koliko se ne plasim ni tudjeg misljenja o meni, ni smislenih kritika, ali ni klevetanja i uvreda u obliku raznih besmislica i lazi pa cu sadrzaj tvog email-a objaviti na mom forumu, uz, naravno, postovanje privatnosti tvog identiteta.
 
Srdacan pozdrav,
Natasa Karalic Koprivica"
astrološki tekstovi, izrada horoskopa, škola astrologije
www.tradicionalnaastrologija.com

*

Van mreže Miki

  • *****
  • 587
    • Astrologija.online
Re: Astro Shaban
« Odgovor #2 poslato: Jun 23, 2013, 10:52:34 posle podne »
Mejlovi ove glupačice, prvi u kome pljuje po tebi, drugi u kome pokušava da poliže, i lupetanje o stvarima koje lično ne zna i događajima u kojima nije lično učestvovala, pokazuju samo jedno, da je ta budala nekome od nadrinovotradicionalista samo lepo poslužila da obavi ono što on(a) ili oni neće kako bi u javnosti ispali fini i duhovno uzdignuti :D :D :D
Edit: i u privatnoj prepisci mišljenje-uvrede iznete na račun trećeg lica su javno izrečena kleveta
« Poslednja izmena: Jun 23, 2013, 10:58:03 posle podne od strane Miki »
http://astrologija.online/

Robert Zoller:But in order for that to happen, I had to clear a lot of rubbish out of the way. The rubbish was New-Age astrology, New-Age ideas about magic, New-Age ideas about alchemy, and things of that sort. Which are all cul-de-sa

*

Van mreže Nataša

  • *****
  • 1570
    • www.tradicionalnaastrologija.com
Re: Astro Shaban
« Odgovor #3 poslato: Jun 23, 2013, 11:07:56 posle podne »
Ljudi su naivni i pakosni. Mogu me mrzeti i ne uplitati se u ovo.

"Krivicno pravo-posebni deo" dr. Ljubisa Lazarevic

"Kleveta se sastoji u iznosenju ili prenosenju za drugoga neceg neistinitog sto moze skoditi njegovoj casti i ugledu"

Radnja dela se sastoji u iznosenju ili prenosenju neistinite cinjenice i ostvaruje se upoznavanjem druge osobe sa takvom sadrzinom. Ako se saopstava kao sopstveno uverenje onda je rec o iznosenju, a ako se saopstava uverenje neke druge osobe, onda imamo pronosenje. Na razlicite nacine se moze uciniti:usmeno, pismeno ili postupcima kojima se saopstava svoje ili tudje uverenje. Broj osoba kojima je preneto je irelevantan jer delo postoji i kada se stvar iznosi u svom domu. Kada se koriste sredstva javnog informisanja ili na javnom skupu, postoji tezi oblik ovog krivicnog dela.

U ovom slucaju imamo laksi oblik i to kroz iznosenje i pronosenje.
astrološki tekstovi, izrada horoskopa, škola astrologije
www.tradicionalnaastrologija.com

*

Van mreže Miki

  • *****
  • 587
    • Astrologija.online
Re: Astro Shaban
« Odgovor #4 poslato: Jun 23, 2013, 11:14:48 posle podne »
šta će primitivka, ona misli da je klevetanje samo kad ima publiku od 10-ak i više njoj sličnih, a ne shvata da je svako klevetanje pa i u privatnom pismu, sms-u, mejlu to isto
http://astrologija.online/

Robert Zoller:But in order for that to happen, I had to clear a lot of rubbish out of the way. The rubbish was New-Age astrology, New-Age ideas about magic, New-Age ideas about alchemy, and things of that sort. Which are all cul-de-sa

*

Van mreže Cherry

  • *****
  • 258
Re: Astro Shaban
« Odgovor #5 poslato: Jun 24, 2013, 02:12:29 posle podne »
Mejlovi ove glupačice, prvi u kome pljuje po tebi, drugi u kome pokušava da poliže, i lupetanje o stvarima koje lično ne zna i događajima u kojima nije lično učestvovala, pokazuju samo jedno, da je ta budala nekome od nadrinovotradicionalista samo lepo poslužila da obavi ono što on(a) ili oni neće kako bi u javnosti ispali fini i duhovno uzdignuti :D :D :D
Edit: i u privatnoj prepisci mišljenje-uvrede iznete na račun trećeg lica su javno izrečena kleveta

Evo, nije da je meni mesto da se mešam ovde, ali ipak ne mogu da prećutim a da ne kažem nešto što znam..pa makar mene mrzeli posle..
Po karakteru ove devojke koji poznajem na osnovu naše komunikacije na forumu, a i kasnije smo nastavila prepisku mailom, ja sam znala kako će se stvari odvijati: da će ona odreagovati grubo na Natašinu opasku da zna njenu adresu. I da te stvari sigurno ne bi napisala da nije bila u afektu..
Ostalo je istorija...ispada negde da ste vi nju izazvali da to sve napiše, jer zaista ima kratak fitilj i onda to lepo iskoristili u svrhe uzvraćanja nekim vašim neistomišljenicima, gde ste njih optužili i ne tako indirektno, da nešto rade protiv vas, a to preko nje.

Ja ne mogu da trvrdim, da li to jeste ili nije tako. Naravno, nemam dovoljno informacija za tako nešto, niti je moje da ja o tome sudim.

Ono što mogu i šta osećam moralnu obavezu da to kažem je sledeće: Dok sam bila na tom forumu, i bila u okruženju tih ljudi, na mene kao na pojednica, (koji se ponaša kao što se i ovde ponaša - dakle ne meša se nešto u te stvari ko je kakav s kim, već je tu prvenstveno zbog astrologije) nije vršen nikakav uticaj, niti se na bilo kakav način pokušavalo ovo na šta ciljate.

Čak i kada je došlo do prozivanja ovde, meni je samo taj čovek rekao šta se piše i citirao mi kako ste nazvali njega i JSV ( mada ja tada nisam ni znala ko je ta žena) i čak ni tada nije rekao ništa, samo nešto tipa "šta da se radi "..

Isto niko iz njegove okoline nije to radio..jeste jedna osoba ali sa ličnim iskustvom (videla sam dokaz, ja sam se javila toj osobi i tražila da mi pošalje, nije ona meni prva poslala), dakle opet se ne može dovesti u vezu sa tim ciljanim agitovanjem protiv nekoga, već sa intimnim doživljajem te osobe i njoj bliske osobe koja je uslugu dobila.

A i vas dvoje nemate meru sa tim što radite. Kažem vam bez loše namere, pravite sebi neku sliku koja vam nije potrebna..npr. nazivate akrepom jednu ženu..(a ne znam dal znate, ja nisam znala ni ko je ona, ali sam nedavno videla slučajno da je ta osoba izgubila dete koje je bilo jedva punoletno, pa se to verovatno odrazilo i na njen fizički izgled zbog koga ste je tako nazvali).

Mislim verovatno sam i ja sad budala što se mešam, jer vi to možda radite ciljano, samo zbog marketinga, ako je tako..nema veze...nastavite ali eto nađite bar neki umereniji način..jer je ovo, meni bar, veoma ružno (pre svega to što Miki veoma često radi, a to je bukvalno vređanje osoba na osnovu fizičkog izgleda ili sl.)

*

Van mreže Nataša

  • *****
  • 1570
    • www.tradicionalnaastrologija.com
Re: Astro Shaban
« Odgovor #6 poslato: Jun 24, 2013, 02:24:43 posle podne »
Volela bih tebe da vidim da te neko optuzi da prodajes tudje analize. Jeste li vi normalni ljudi, ti to opravdavas, verovatno jer si i sama ucestvovala u tome. I nemoj da mi se pravdas dalje, sinoc je jos resena stvar. Ti ovde ne moras da budes.

Svako ce od mene dobiti kritiku prema meri, ali ni za koga necu reci da krade i vara. Drzite se astrologije. Ovo je forum za moje prijatelje, tako je i zamisljen, za troje, najvise cetvoro ljudi. Vi da zaista radite u astrologiji znali bi i da se marketing ne pravi na forumima vec domenima i pozicijama na pretrazivacima. Pojma nemate. I ne pridajte znacaj ljudima za koje nikada nisam ni cula. Ne moze se akcija usmeravati protiv nekog za koga se ne zna ni da postoji ko sto sam i za ovu cula tek juce.

To sve sto kazes da sam rekla ja, nisam rekla ja, bolje pogledaj. Miki i ja nismo jedno. Druga je stvar sto Mikija ne opominjem. Nisam ni Ileta, niti Minu u njihovom obracunu dok nisu zavrsili. Svako za sebe govori.

 
« Poslednja izmena: Jun 24, 2013, 02:31:27 posle podne od strane Natasa »
astrološki tekstovi, izrada horoskopa, škola astrologije
www.tradicionalnaastrologija.com

*

Van mreže Cherry

  • *****
  • 258
Re: Astro Shaban
« Odgovor #7 poslato: Jun 24, 2013, 02:53:02 posle podne »
Pa ja neću otići sa foruma dok me ne banuješ ili izbaciš. Ja nisam nikom od vas prijatelj, zna se ko su prijatelji, možemo mi da se poštujemo, možemo da saradjujemo, delimo iskustva, da se simpatišemo, ali prijatelji nismo.
Ja sam ovde zbog astrologije, ne zbog kulta ličnosti.

Niko nije rekao da koristiš tuđe analize, to se sada prvi put pominje. I to je iskustvo te osobe koja je to napisala. Ja sam ti rekla odmah da ne mislim tako. Ta osoba zato nije pisala ništa na forumu, jer je procenila da je tako i nije htela da učestvuje, iako je pratila primere. I zato je dolazila na forum, a ne da te uhodi. :)

Za ovaj drugi deo: Hvala na persiranju, ne znam kako drugačije da iskomentarišem jer je stvarno smešno da napišeš tako nešto. :)

Još jednom se potvrđuje, sujeta je moćna stvar i ko zna kako se hrani tuđa sujeta itekako dobro prolazi.
Jednog dana će ti možda biti jasno ko je odreagovao prijateljski (a pri tome nije morao), a ko ti se predstavljao kao prijatelj a bez kapaciteta da to uopšte bude bilo kome..

*

Van mreže Nataša

  • *****
  • 1570
    • www.tradicionalnaastrologija.com
Re: Astro Shaban
« Odgovor #8 poslato: Jun 24, 2013, 03:00:11 posle podne »
Pa ja neću otići sa foruma dok me ne banuješ ili izbaciš. Ja nisam nikom od vas prijatelj, zna se ko su prijatelji, možemo mi da se poštujemo, možemo da saradjujemo, delimo iskustva, da se simpatišemo, ali prijatelji nismo.
Ja sam ovde zbog astrologije, ne zbog kulta ličnosti.

Niko nije rekao da koristiš tuđe analize, to se sada prvi put pominje. I to je iskustvo te osobe koja je to napisala. Ja sam ti rekla odmah da ne mislim tako. Ta osoba zato nije pisala ništa na forumu, jer je procenila da je tako i nije htela da učestvuje, iako je pratila primere. I zato je dolazila na forum, a ne da te uhodi. :)

Za ovaj drugi deo: Hvala na persiranju, ne znam kako drugačije da iskomentarišem jer je stvarno smešno da napišeš tako nešto. :)

Još jednom se potvrđuje, sujeta je moćna stvar i ko zna kako se hrani tuđa sujeta itekako dobro prolazi.
Jednog dana će ti možda biti jasno ko je odreagovao prijateljski (a pri tome nije morao), a ko ti se predstavljao kao prijatelj a bez kapaciteta da to uopšte bude bilo kome..

Cherry, nisam te persirala vec grupno oznacila zamenicom i vrlo dobro znas sta to znaci. I jos nesto, ako posle ovoga ostanes da pises na forumu dokazaces samo jednu stvar, a to je da si sociopata. Ja dam sam sujetna ne bih se bavila boranijom i sigurno ne bih pisala sa cetvoro u tradiciju vanserijski upucenih ljudi. Vi, zaista, niste normalni. Tvoj znacaj u mom zivotu je takav da moj ego ne moze biti pomeren zbog toga sto nesto kazes ti ili neko tebi slican. Vrlo mali broj ljudi je u stanju da me na tom nivou dirne. Ajde, pauziraj malo.
astrološki tekstovi, izrada horoskopa, škola astrologije
www.tradicionalnaastrologija.com

*

Van mreže Cherry

  • *****
  • 258
Re: Astro Shaban
« Odgovor #9 poslato: Jun 24, 2013, 03:06:29 posle podne »
A gde su ti tih četvoro u tradiciju vrsno upućenih ljudi? :thumbsup2:

Ma nema to veze sa tim dal sam sociopata ili ne..samo volim astrologiju i ne želim da me sukobi (mada ovo za mene i nije sukob, ali zaista nije) sa nekim ljudima udalje od iste.

Zato kažem možeš da me banuješ, to bi bilo lepo rešenje, ako nisam poželjna.

Znam da mi nisi persirala, nego je to bilo zlobno, pa sam pokušala da okrenem na šalu. Shvataš li da vidiš neprijatelje svuda, niti su ti ti ljudi neprijatelji, niti sam ja povezana sa njima, to je moja poenta.  Razmisli bar o tome.


Otići ću ako obećaš da nećeš brisati ove postove.
Meni je u redu da imam jedan astrološki forum, jer prosto to je moj hobi i volim da pišem o tome. Uvek sam prema svima bila korektna i to je to.  Samo kada sam osetila neku vrstu nepravde sam istupala i govorila ovakve stvari, samo u cilju toga da se situacija pročisti i da se izvuče neka pouka.
« Poslednja izmena: Jun 24, 2013, 03:12:25 posle podne od strane Cherry »

*

Van mreže Nataša

  • *****
  • 1570
    • www.tradicionalnaastrologija.com
Re: Astro Shaban
« Odgovor #10 poslato: Jun 24, 2013, 03:11:10 posle podne »
Sala i zloba zajedno jesu karakteristika sociopate. Ti to jesi i znas da jesi, ali kao i sve sociopate to te ne dodiruje. Nemoj vise pisati ovde.
astrološki tekstovi, izrada horoskopa, škola astrologije
www.tradicionalnaastrologija.com

*

Van mreže Cherry

  • *****
  • 258
Re: Astro Shaban
« Odgovor #11 poslato: Jun 24, 2013, 03:14:59 posle podne »
I tvoje i moje reči govore i o tebi i o meni. Umem biti sarkastična, volim takvu vrstu humora, ne znam dal to povlači još neku dijagnozu možda. :)
Neću pisati, dolaziću povremeno da pročitam nešto. Ako ti to bude smetalo osnuj zatvorenu grupu.

*

Van mreže Nataša

  • *****
  • 1570
    • www.tradicionalnaastrologija.com
Re: Astro Shaban
« Odgovor #12 poslato: Jun 24, 2013, 03:19:16 posle podne »
Da citas mozes.
astrološki tekstovi, izrada horoskopa, škola astrologije
www.tradicionalnaastrologija.com

*

Van mreže Cherry

  • *****
  • 258
Re: Astro Shaban
« Odgovor #13 poslato: Jun 24, 2013, 03:27:12 posle podne »
A jel mogu da te tužim što si rekla da sam sociopata i da sam povezana sa onim klanom koji tebe ne voli? Uvreda časti a imam i dokaze za sve što tvrdim :D ( :) )

Šalu na stranu, ja sam se ipak potrudila da iskoristim malo diplomatije da ti ukažem na neke tvoje potencijalne greške a da te ne uvredim. Što se mene tiče no hard feelings, da se znamo u stvarnosti jako bih se naljutila, ovako zaista ne mogu. I stvarno bih volela da razmisliš o svemu, ne zbog mene, nego zbog svog ličnog integriteta.

*

Van mreže Nataša

  • *****
  • 1570
    • www.tradicionalnaastrologija.com
Re: Astro Shaban
« Odgovor #14 poslato: Jun 24, 2013, 03:30:21 posle podne »
Mozes da me tuzis slobodno za uvredu, ne klevetu.
astrološki tekstovi, izrada horoskopa, škola astrologije
www.tradicionalnaastrologija.com