Astro Shaban

  • 75 Odgovora
  • 31655 Pregleda
*

Van mreže Cherry

  • *****
  • 258
Re: Astro Shaban
« Odgovor #45 poslato: Jun 24, 2013, 10:05:09 posle podne »
Opa, a šta sam ja to Vileniji rekla? :)
Da se nije neko izlanuo slučajno možda....hmmm..
Ili Vilenija šalje odmah svima vama ono šta joj ja napišem....ccccc..neverovatne se stvari dešavaju..

Slažem se nije trebalo da spominje Natašu, to stoji, ali kao da ste to jedva dočekali. Pa pustite devojku na miru..

Ja sam izgubila jedno popodne, ali sam dobila čiste odnose sa samom sobom, sad znam i ko je kakav i jasno mi je da tu ne pripadam. Zato sam mnogo dobila.

*

Van mreže Miki

  • *****
  • 587
    • Astrologija.online
Re: Astro Shaban
« Odgovor #46 poslato: Jun 24, 2013, 10:11:09 posle podne »
..ccccc..neverovatne se stvari dešavaju..

Ne, dešavaju se stvari koje sam predvideo, na način kako sam predvideo i u periodu koji sam predvideo.
Predvidljiva si i ti i tvoje društvance.
Na tebe smo i tipovali da ćeš da se ofiraš prva, mada to i nije neka mudrost, nabeđena praznoglavka sa visokim mišljenjem o sebi uvek prva izleti, to proceniti je stvar iskustva
« Poslednja izmena: Jun 24, 2013, 10:14:39 posle podne od strane Miki »
http://astrologija.online/

Robert Zoller:But in order for that to happen, I had to clear a lot of rubbish out of the way. The rubbish was New-Age astrology, New-Age ideas about magic, New-Age ideas about alchemy, and things of that sort. Which are all cul-de-sa

*

Van mreže Cherry

  • *****
  • 258
Re: Astro Shaban
« Odgovor #47 poslato: Jun 24, 2013, 10:17:27 posle podne »
Nisi mi odgovorio, šta ti je Tanja poslala?
Mene samo blam sada da se pojavim na tom forumu opet.. Zato mi je jedino žao..jer mi je sada ugođaj tamo pokvaren..ne znam kako da se postavim prema njima, jer nisam ni na kakvoj strani i neću ni da me oni gledaju tako.

Kako ne kapiraš, previše sam nabeđena da bih imala nekog vođu, to ste i ovde pokušali ali ne ide, eksplodiram ja.
Jednostavno mi je ispod časti da se priklanjam nekim klanovima, i da imam grupno mišljenje, ne svoje..ne kažem da je to uvek dobro.

Ne znam zašto potencirate to da ako niste u pravu, mora odmah da bude neka teorija zavere iza toga. Možda jednostavno grešite.
I ja koja sam tako nabeđena pa se zamislim..bitno mi je da postupam pravilno i fer prema svakom..

I nije lepo što ste na taj način promatrali ostale članove foruma..nije nije..ne znam kakvu to sad sliku daje. Ko je tu još bio u igri da se otkrije..ako ste tipovali na mene.

Lepe su ti prognoze, drago mi je da su se ostvarile, preporučiću te nekom kao dobrog astrologa.

Date dinar da udjete a dva da izađete, evo ja sad hoću napolje a ne puštaju me.  8) (malo humora opet, gde je taj moderator više)
« Poslednja izmena: Jun 24, 2013, 10:31:15 posle podne od strane Cherry »

Re: Astro Shaban
« Odgovor #48 poslato: Jun 24, 2013, 10:28:54 posle podne »
Mnogo je losih stvari izreceno, mnogo.

Ja sada zelim iskreno da pitam posto se svasta pisalo, u koju kategoriju ja spadam. Mislim jel da uopste pisem na dalje svoje misljenje ( analize ) ili ne jer vise ne znam na koga se sta odnosi posto se pisalo dosta u mnozini. Ako je forum zamisljen kao elitisticki i sa namerom da ucestvuju samo iskusni astrolozi/profesionalci ja svakako onda tu ne pripadam i ne zelim da pisem bilo sta ako to nije pozljeno. Ovo najiskrenije pitam jer stvarno ne zelim da remetim koncepciju, povucicu se bez problema.

*

Van mreže Cherry

  • *****
  • 258
Re: Astro Shaban
« Odgovor #49 poslato: Jun 24, 2013, 10:32:06 posle podne »
Bolje begaj.  8)

*

Van mreže Miki

  • *****
  • 587
    • Astrologija.online
Re: Astro Shaban
« Odgovor #50 poslato: Jun 24, 2013, 10:32:27 posle podne »
Nisi mi odgovorio, šta ti je Tanja poslala?
Šta te briga

Mene samo blam sada da se pojavim na tom forumu opet.. Zato mi je jedino žao..jer mi je sada ugođaj tamo pokvaren..ne znam kako da se postavim prema njima, jer nisam ni na kakvoj strani i neću ni da me oni gledaju tako.
Ne ljigavi, spletkarila si na obe strane......

Kako ne kapiraš, previše sam nabeđena da bih imala nekog vođu, to ste i ovde pokušali ali ne ide, eksplodiram ja.
Ti samo prducneš, loš si kombinator, ne sedi se jenim dupetom na dve stolice ako nisi u stanju ....

Mnogo je losih stvari izreceno, mnogo.
Ja sada zelim iskreno da pitam posto se svasta pisalo, u koju kategoriju ja spadam. Mislim jel da uopste pisem na dalje svoje misljenje ( analize ) ili ne jer vise ne znam na koga se sta odnosi posto se pisalo dosta u mnozini. Ako je forum zamisljen kao elitisticki i sa namerom da ucestvuju samo iskusni astrolozi/profesionalci ja svakako onda tu ne pripadam i ne zelim da pisem bilo sta ako to nije pozljeno. Ovo najiskrenije pitam jer stvarno ne zelim da remetim koncepciju, povucicu se bez problema.
Nisi ti videla ni 10/ti deo izrečenog
Na tebe se nije odnosilo pa piši šta hoćeš, niko ti ne brani
« Poslednja izmena: Jun 24, 2013, 10:40:50 posle podne od strane Miki »
http://astrologija.online/

Robert Zoller:But in order for that to happen, I had to clear a lot of rubbish out of the way. The rubbish was New-Age astrology, New-Age ideas about magic, New-Age ideas about alchemy, and things of that sort. Which are all cul-de-sa

*

Van mreže Miki

  • *****
  • 587
    • Astrologija.online
Re: Astro Shaban
« Odgovor #51 poslato: Jun 24, 2013, 10:33:15 posle podne »
  8)

Simbol tvog budućeg zanimanja :applause:
http://astrologija.online/

Robert Zoller:But in order for that to happen, I had to clear a lot of rubbish out of the way. The rubbish was New-Age astrology, New-Age ideas about magic, New-Age ideas about alchemy, and things of that sort. Which are all cul-de-sa

*

Van mreže Cherry

  • *****
  • 258
Re: Astro Shaban
« Odgovor #52 poslato: Jun 24, 2013, 10:37:29 posle podne »
Pa amam Miki ja sam na početku rekla ja ne mogu da sedim na tim stolicama, neću da se opredelim. Jer nisam sposobna da budem na nečijoj strani, jer su to sve interesne grupe. Zato mi je krivo, ja sam iskreno rekla da ne mogu da podnesem da mi se nameće nešto, i da mislim da je to prepiranje marketing a malo malo mi se nameće. Zato sam i eksplodirala.

A tamo mi se nije nametalo. I zato zaključih da su oni ispravniji.

*

Van mreže Miki

  • *****
  • 587
    • Astrologija.online
Re: Astro Shaban
« Odgovor #53 poslato: Jun 24, 2013, 10:42:05 posle podne »
A tamo mi se nije nametalo. I zato zaključih da su oni ispravniji.
ma naravno, vidi se iz onoga što si pisala
Ajde bre ne blamiraj se više :thumbsdown:
http://astrologija.online/

Robert Zoller:But in order for that to happen, I had to clear a lot of rubbish out of the way. The rubbish was New-Age astrology, New-Age ideas about magic, New-Age ideas about alchemy, and things of that sort. Which are all cul-de-sa

*

Van mreže Cherry

  • *****
  • 258
Re: Astro Shaban
« Odgovor #54 poslato: Jun 24, 2013, 10:52:37 posle podne »
Vidi se lepo ti si mene izvređao, ti si rekao da se ovde vuku neke priče da se kladite na ljude sa foruma...možda ste vi hteli da se neko izleti da bi imali od toga nešto...ko to zna, svašta si ti pokrenuo i pitanje je sad kome je ovde za verovati. Što više pišeš sve se više blamiraš i otvaraš..

Dakle, vidi se sve sami ste se ukopali, ko je koga izvređao i služio se svakakvim metodama, a  ko ovde piše sam, jedino oružje koje ima je sarkazam i navođenje realnih događaja koji su se dešavali. Ovde sam potpuno sama.

A vidi se i ko se izvukao i poslao Mikija da se sa mnom tu prepire u njegovom stilu. Vas je dakle više na mene jednu, uključujući i osobu za koju se ispostavilo da prenosi ono što joj je poslato na pp da bi se vama dodvorila.

« Poslednja izmena: Jun 24, 2013, 10:54:15 posle podne od strane Cherry »

*

Van mreže Nataša

  • *****
  • 1570
    • www.tradicionalnaastrologija.com
Re: Astro Shaban
« Odgovor #55 poslato: Jun 24, 2013, 10:53:35 posle podne »
Lady, ti nisi ucestvovala u ovome, ne znam zasto se pitas bilo sta. I sama znas da znas astrologiju, a koliko je razumes nemoj od mene to traziti da javno pricam, vec sam te pohvalila, nadam se da je dovoljno. Ne radi se ovde o tome u sta se forum pretvorio vec kako je bio zamisljen. Vi ste dosli i ja sam vas prihvatila jer odakle znam na kojoj ste liniji i kako razumete stvari. Nije problem u poznavanju tehnika, niti jednu ne morate znati, vec u necem drugom. Ti si inteligentna osoba i svoje kapacitete znas bez da ti ja prosipam komplimente. Jednako vazi i za Cherry i ovde to nije dovedeno u pitanje vec duh i razumevanje situacije u vezi sa klevetom. Nista vama ja ne sporim, ali priznajem da je forum bio zamisljen malo drugacije (tada vas nisam poznavala) i da sam isti otvorila na vise puta upucene sugestije da to ucinim zbog stanja astro-arta i vrlo tesko sam se na taj korak odlucila, onda kada vise nisam imala izbora. Znala sam ja da ce do ovoga doci, pricali smo Miki i ja, ali kako sam vec prolazila na starom artu ove situacije, ne smetaju mi uopste. Ovde pisu i ljudi koji ne znaju tako mnogo i ljudi koji znaju, ali nemaju isti odnos prema tom misticnom delu astrologije i to je ok. Ja samo ne zelim, i trudicu se da ne dozvolim, da ovaj forum preraste u svoju suprotnost, odnosno, da postane populisticki sa velikim brojem aktivnih clanova. To ne dolazi u obzir. Vi ste prihvaceni jer se pokazalo da zaista znate TA tehnike dok neki od vas, i to oni religiozni, razumeju i taj misticni koncept na kome ja insistiram, ali ne insistiram da ga prihvate i razumeju svi. Nikakvih problema nema Lady, uostalom ti si osoba sa SO na asc sto samo po sebi nesto kazuje. Suprotno uverenju brojnih nemih posmatraca ja upravo masovnost ove stvari ne zelim i zato ironisanje na temu "posecenosti" mene ne moze povrediti jer posecenost ni u jednom trenutku nisam zelela. Svojevremeno sam je, pre skoro deset godina, imala na artu kada je preko 20 000 ulazaka na TA deo dnevno bila normalna stvar i kada se masovno odgovaralo na horarna pitanja i natalne analize. To se pretvorilo u pakao i kada se broj potpunih idiota za ove stvari do te mere umnozio, stvar sam zakljucala i eliminisala visak tako sto sam teme za gatanja zatvorila i pricu okrenula ka suvoj teoriji i doktrini. Bilo je svega i svacega, svadja, trolovanja, provokacija koje nisam mogla da kontrolisem. Dakle, sa tvojom astrologijom je sve u redu sve dok ne preterujes sa samogatanjima. To ti ne treba, znas i sama. Vrlo si inteligentna i, prosto receno, ima nesto u tebi.
astrološki tekstovi, izrada horoskopa, škola astrologije
www.tradicionalnaastrologija.com

*

Van mreže Miki

  • *****
  • 587
    • Astrologija.online
Re: Astro Shaban
« Odgovor #56 poslato: Jun 24, 2013, 10:54:51 posle podne »
Vidi se lepo ti si mene izvređao, ti si rekao da se ovde vuku neke priče da se kladite na ljude sa foruma...možda ste vi hteli da se neko izleti da bi imali od toga nešto...ko to zna, svašta si ti pokrenuo i pitanje je sad kome je ovde za verovati. Što više pišeš sve se više blamiraš i otvaraš..

Dakle, vidi se sve sami ste se ukopali, ko je koga izvređao i služio se svakakvim metodama, a  ko ovde piše sam, jedino oružje koje ima je sarkazam i navođenje realnih događaja koji su se dešavali. Ovde sam potpuno sama.

A vidi se i ko se izvukao i poslao Mikija da se sa mnom tu prepire u njegovom stilu. Vas je dakle više na mene jednu, uključujući i osobu za koju se ispostavilo da prenosi ono što joj je poslato na pp da bi se vama dodvorila.


Prvo si izgledala samo kao nezrela ali se po tvom agresivnom nastupu vidi da nemaš obraza
http://astrologija.online/

Robert Zoller:But in order for that to happen, I had to clear a lot of rubbish out of the way. The rubbish was New-Age astrology, New-Age ideas about magic, New-Age ideas about alchemy, and things of that sort. Which are all cul-de-sa

*

Van mreže Cherry

  • *****
  • 258
Re: Astro Shaban
« Odgovor #57 poslato: Jun 24, 2013, 10:55:42 posle podne »
Nataša, sve je to u redu dok ne potegneš uvrede.
Pitaju se ljudi zato ko je sledeći...

*

Van mreže Miki

  • *****
  • 587
    • Astrologija.online
Re: Astro Shaban
« Odgovor #58 poslato: Jun 24, 2013, 11:04:30 posle podne »
Nataša, sve je to u redu dok ne potegneš uvrede.
Pitaju se ljudi zato ko je sledeći...

Vidi se koja ti je namera, možeš li jadnije?
http://astrologija.online/

Robert Zoller:But in order for that to happen, I had to clear a lot of rubbish out of the way. The rubbish was New-Age astrology, New-Age ideas about magic, New-Age ideas about alchemy, and things of that sort. Which are all cul-de-sa

*

Van mreže Nataša

  • *****
  • 1570
    • www.tradicionalnaastrologija.com
Re: Astro Shaban
« Odgovor #59 poslato: Jun 24, 2013, 11:04:47 posle podne »
Ko se pokaze kao psihopata, vrlo jednostavno.
astrološki tekstovi, izrada horoskopa, škola astrologije
www.tradicionalnaastrologija.com