Mundani ciklusi

  • 362 Odgovora
  • 156082 Pregleda
*

Van mreže Nataša

  • *****
  • 1570
    • www.tradicionalnaastrologija.com
Re: Mundani ciklusi
« Odgovor #300 poslato: Septembar 30, 2013, 04:22:10 posle podne »
Dobro, za Dacica i Jeremica se prica. Demontaza zutih verujem da nece biti konacna, u smislu totalnog unistenja, vec svodjenja na kontrolu i saradnju. Ima i tih koji predvidjaju Vucicevu novu koaliciju sa novom DS i moguce je da se Boki ponovo nadje u toj prici. Videcemo. Ovo za Cedu, ja se selim iz Srbije ako on uzjase na vlast. SPS, takodje, ne verujem da ce biti unisten.  Za Jeremica se vec prica kako ce u SPS mozda. Videcemo. Sklanjaju Djilasa, to je, za sada, jedino izvesno. On, brze-bolje, sklonio posao kod nekog Bugarina. Mozes misliti. Mislim da smo Tanja i ja jos na artu prognozirale moguc povratak Boki-Takija. Dobro, nije to u izgledu za sada, ali, slusah Micunovica pre neki dan, a taj deda bas nesto ne mirise plavog i, cini se, predstavlja Tadicev glas.
astrološki tekstovi, izrada horoskopa, škola astrologije
www.tradicionalnaastrologija.com

*

Van mreže Miki

  • *****
  • 587
    • Astrologija.online
Re: Mundani ciklusi
« Odgovor #301 poslato: Septembar 30, 2013, 04:38:10 posle podne »
Usitnjenje, Boki je debil, njemu će ameri da spreme sakatu stranku, jednako invalidnu kao što su ostaci DS-a.
SPS i nije u planu za uništenje, samo će Čorko da sedne na Ivicino mesto kad ovog odvede Marica
Ali Čeda je žalosna budućnost
http://astrologija.online/

Robert Zoller:But in order for that to happen, I had to clear a lot of rubbish out of the way. The rubbish was New-Age astrology, New-Age ideas about magic, New-Age ideas about alchemy, and things of that sort. Which are all cul-de-sa

*

Van mreže Nataša

  • *****
  • 1570
    • www.tradicionalnaastrologija.com
Re: Mundani ciklusi
« Odgovor #302 poslato: Septembar 30, 2013, 04:47:39 posle podne »
Ma sve je to ok, "osvezavanje" stranaka zarad bolje kontrole zemlje, poznate su igre u pitanju, ali ovaj garavi dziber je preko svake mere i, tesko mi je da poverujem u takvu perspektivu. I njemu se stranka raspala, ne znam vise ni koje tu clan ozbirom da je sve iole pismeno i relativno uracunljivo, iz nje pobeglo. Pazi kada ja jedino to lice licno dozivljavam u ovoj igri koja sve nas prevazilazi i u kojoj, u sustini, ne ucestvujemo kao stratezi, vec pioni. Taj covek nikakvog stila nema, ciljnu predstavu, takodje, nema, kada ustane ne zna kuda je krenuo, otprilike tako deluje. Lose govori, lose logicira, loseg licnog stila, ma katastrofa. Ne lici na politicara uopste, nimalo, vise na nekog navijackog sponzora.
astrološki tekstovi, izrada horoskopa, škola astrologije
www.tradicionalnaastrologija.com

*

Van mreže Miki

  • *****
  • 587
    • Astrologija.online
Re: Mundani ciklusi
« Odgovor #303 poslato: Septembar 30, 2013, 05:48:23 posle podne »
Ne liči ni na čoveka, ali šta će njima bolji, a šta će i nama. Koji narod bi pretrpeo sve ovo što smo mi u zadnjih 25 godina, i to bez ijednog ozbiljnijeg otpora. Takvima se daje ološ da im vlada.
http://astrologija.online/

Robert Zoller:But in order for that to happen, I had to clear a lot of rubbish out of the way. The rubbish was New-Age astrology, New-Age ideas about magic, New-Age ideas about alchemy, and things of that sort. Which are all cul-de-sa

*

Van mreže Tanja

  • *****
  • 310
    • AstroSensa
Re: Mundani ciklusi
« Odgovor #304 poslato: Oktobar 01, 2013, 01:56:07 posle podne »
Sklanjaju Djilasa, to je, za sada, jedino izvesno.

Na ovo je ukazao onaj horar za isbor predsednika DS-a. Samo je bilo pitanje vremena.

Povratak Bokija smo, mislim, zaključile na osnovu retrogradnosti ugaonog JU...
"Ljubav je valjda jedina stvar na svijetu koju ne treba objašnjavati ni tražiti joj razloge." M. Selimović

*

Van mreže Nataša

  • *****
  • 1570
    • www.tradicionalnaastrologija.com
Re: Mundani ciklusi
« Odgovor #305 poslato: Oktobar 01, 2013, 02:02:58 posle podne »
Jep.
astrološki tekstovi, izrada horoskopa, škola astrologije
www.tradicionalnaastrologija.com

*

Van mreže Miki

  • *****
  • 587
    • Astrologija.online
Re: Mundani ciklusi
« Odgovor #306 poslato: Oktobar 24, 2013, 09:20:54 pre podne »
ErSrbija, prvi let 23.10.2013. u 11:53 Surčin  44°47′21″N 20°16′29″E
http://astrologija.online/

Robert Zoller:But in order for that to happen, I had to clear a lot of rubbish out of the way. The rubbish was New-Age astrology, New-Age ideas about magic, New-Age ideas about alchemy, and things of that sort. Which are all cul-de-sa

*

Van mreže Nataša

  • *****
  • 1570
    • www.tradicionalnaastrologija.com
Re: Mundani ciklusi
« Odgovor #307 poslato: Oktobar 24, 2013, 09:46:45 pre podne »
I, sta kaze katarhe? Ima li leba za njih ili ne.
astrološki tekstovi, izrada horoskopa, škola astrologije
www.tradicionalnaastrologija.com

*

Van mreže Miki

  • *****
  • 587
    • Astrologija.online
Re: Mundani ciklusi
« Odgovor #308 poslato: Oktobar 24, 2013, 11:14:19 pre podne »
Na Rx Merkur, otpoceti nesto vezano za saobracaj, pa nema leba, samo evidentiram da imamo kad padne prvi avion ;)
http://astrologija.online/

Robert Zoller:But in order for that to happen, I had to clear a lot of rubbish out of the way. The rubbish was New-Age astrology, New-Age ideas about magic, New-Age ideas about alchemy, and things of that sort. Which are all cul-de-sa

*

Van mreže Nataša

  • *****
  • 1570
    • www.tradicionalnaastrologija.com
Re: Mundani ciklusi
« Odgovor #309 poslato: Oktobar 24, 2013, 11:16:16 pre podne »
Srecom pa nemam para za daleka preletanja.
astrološki tekstovi, izrada horoskopa, škola astrologije
www.tradicionalnaastrologija.com

*

Van mreže Miki

  • *****
  • 587
    • Astrologija.online
Re: Mundani ciklusi
« Odgovor #310 poslato: Oktobar 24, 2013, 11:17:19 pre podne »
I jos 9 dana pred Me sinod, ala ce da bude problemaaaaaaaaaaaa :scared:
http://astrologija.online/

Robert Zoller:But in order for that to happen, I had to clear a lot of rubbish out of the way. The rubbish was New-Age astrology, New-Age ideas about magic, New-Age ideas about alchemy, and things of that sort. Which are all cul-de-sa

*

Van mreže Miki

  • *****
  • 587
    • Astrologija.online
Re: Mundani ciklusi
« Odgovor #311 poslato: Oktobar 28, 2013, 06:45:12 posle podne »
Tijanić promenio svet.
Rođen je 13.12.1949. posle 23 časa u Đakovici po informacijam koje ja imam.
http://astrologija.online/

Robert Zoller:But in order for that to happen, I had to clear a lot of rubbish out of the way. The rubbish was New-Age astrology, New-Age ideas about magic, New-Age ideas about alchemy, and things of that sort. Which are all cul-de-sa

*

Van mreže Nataša

  • *****
  • 1570
    • www.tradicionalnaastrologija.com
Re: Mundani ciklusi
« Odgovor #312 poslato: Oktobar 28, 2013, 07:19:35 posle podne »
I izgledao je kao da se sprema na put. Koliko je ono kilograma izgubio? 40, 50 i nikako mu nije stajalo i lose je izgledao i videlo se da nije zdrav.
astrološki tekstovi, izrada horoskopa, škola astrologije
www.tradicionalnaastrologija.com

*

Van mreže Miki

  • *****
  • 587
    • Astrologija.online
Re: Mundani ciklusi
« Odgovor #313 poslato: Oktobar 29, 2013, 10:18:46 pre podne »
MA/SA konjunkcija u 1. polju 90 sa SO, izgleda da je srčana ili moždana kap

« Poslednja izmena: Oktobar 29, 2013, 10:21:06 pre podne od strane Miki »
http://astrologija.online/

Robert Zoller:But in order for that to happen, I had to clear a lot of rubbish out of the way. The rubbish was New-Age astrology, New-Age ideas about magic, New-Age ideas about alchemy, and things of that sort. Which are all cul-de-sa

*

Van mreže Nataša

  • *****
  • 1570
    • www.tradicionalnaastrologija.com
Re: Mundani ciklusi
« Odgovor #314 poslato: Oktobar 29, 2013, 10:24:11 pre podne »
Dva malefika na asc i usao u 7. deceniju. Astroloski gotovo neverovatno. Zivot su mu produzili SO na uglu i MO 120 dva benefika, MO je svetlo vremena, a benefici su u 6. znaku. Taman.
astrološki tekstovi, izrada horoskopa, škola astrologije
www.tradicionalnaastrologija.com