O bojama i ukusima neba

  • 179 Odgovora
  • 80371 Pregleda
*

Van mreže Nataša

  • *****
  • 1570
    • www.tradicionalnaastrologija.com
Re: O bojama i ukusima neba
« Odgovor #135 poslato: Oktobar 25, 2013, 11:59:46 pre podne »
Nije na korist, istina, ima tu suvisaka koji kvare corbu. Nego Boki, nemoj se ti deranzirati toliko, samo nemoj ovog demona Plutona da uvlacis iz septicke jame u nas deo dvorista. Eno ga u hijerarhiji necastivih i zna se gde mu je mesto. Jedan ovaj nas "okultista" kako nas vec krstis, Kornelije Agripa, kaze da samo nasumicna beskontemplativna pisanja astroloskih glifova, cine magiju. Mozes misliti kakvu magiju cinis kada Pl prizivas u deo koji pripada planetama. I da ne znas, ove sa dna zoves na kafu na taj nacin. Jos gore, egzlatiras ih (dizes ih) u Nebo, izjednacavas sa Nebom jer kod nas Ur je nebo, a ne planeta. Znam da sam dosadna, ali za vecno secanje Alisterove "zlatne":

Probudi se dete novog Eona,
Uzdigni pogled ka Skorpijskom znaku,
Jer niceg nema van vremena ovog,
prihvati da je Nebo u Paklu (Ur egzlatacija u Sc)

Teozofi su smislili mesta transsaturnima u Zodijaku, njihova dostojanstva, njihova znacenja. Sve ono sto kao simboliku koristis u svakodnevnoj interpretaciji. Nisi ti to izmislio, nije ni tvoj ucitelj, nije ni Dupor, vec su vam uvalili teozofi. Vrlo smisljeno, vrlo ciljano. Ima tu jos podosta materijala, ali necu da te nerviram. ;)


« Poslednja izmena: Oktobar 25, 2013, 12:11:14 posle podne od strane Natasa »
astrološki tekstovi, izrada horoskopa, škola astrologije
www.tradicionalnaastrologija.com

*

Van mreže boki

  • ****
  • 64
Re: O bojama i ukusima neba
« Odgovor #136 poslato: Oktobar 25, 2013, 12:30:42 posle podne »
I tu svako ima da pliva po sopstvenoj savesti i umecu.


Sve je vise dokaza da sto je covjek vise u lazi, grijehu, da mu se savjest obrnuto srazmjerno smanjuje, potire, živi u tragovima i da je toliko nejaka da može razlucivati ista znacajnije vrlinski, pred aplauzom, gordoscu, inteligencijom našom koja nas uspokojava govoreci, sta ti oces Božidare Đondoviću, da je lose baviti se astrologijom mislis da bi ti Bog dao da imas 3 djece koja prekjuce u jednom danu dobise cak 7 petica u skoli a ja tašt do neba, zenu koja te i dalje trpi pa jos voli odnekud, prijatelje sa kojim se razumijes, ako ti vec nije Dao pamet da promislis da je to sve zasluga predjasnja tvojih predaka koji te se stide, i da visis o toliko tankom koncu i svi tvoji sa tobom jer si sve raskućio umišljajući i služeci poluistinama?

Znas, ko krimosi, misle nikad nece pasti, otimaju od gorih od sebe, postene ne diraju, vidis neki dozivi i 50 godina, sve im ide ko po loju. Ali pogledas mu malo naslednike za koju deceniju, sve jad i tuga, pojeo im je svo dobro koje su trebali imati.

Moj se strah rodio sto nisam godinama imao nikakav kada je spekulativno znanje u pitanju, jer je valjda nelogicno da tako bude.

 


*

Van mreže Nataša

  • *****
  • 1570
    • www.tradicionalnaastrologija.com
Re: O bojama i ukusima neba
« Odgovor #137 poslato: Oktobar 25, 2013, 12:40:11 posle podne »
Jeste, po potomcima o precima sudis. Ima tu istine. Gledaj u decu svoju. Cestitam petice, eto bolji su od tebe Bogu Hvala.  :applause: A i zeni cestitam na izdrzljivosti.  :smiley:
astrološki tekstovi, izrada horoskopa, škola astrologije
www.tradicionalnaastrologija.com

*

Van mreže boki

  • ****
  • 64
Re: O bojama i ukusima neba
« Odgovor #138 poslato: Oktobar 25, 2013, 12:42:25 posle podne »
Ok, mozemo se mi vratiti opet na UR, NE i PL, ja sam zato vazda spreman, ali steta da razvodnjavamo temu, cini mi se da smo sloznom i lijepo nekom energijom krenuli bilo oko ovih Palih andjela?

Kakve koristi sve i da zaista jesi kao TA potpuno u pravu a ja u krivu, ako je tacna ova jednakost:
Astrologija = Pali andjeli = Zli dusi

I sad sto ja ubacim UR, NE i PL, eto bicu vise od nekog TA gresan kad je i sve njegovo od Palosti sacinjeno? Ja ubacujem u bure sa cistom vodom 3 kapi mastila, a vi jednu, i sta dobijamo, sve sem, čistu vodu. Ako vam je lakse, po takvoj anologiji ste manje crni, manje lazete od mene? I nista vise. 

*

Van mreže Nataša

  • *****
  • 1570
    • www.tradicionalnaastrologija.com
Re: O bojama i ukusima neba
« Odgovor #139 poslato: Oktobar 25, 2013, 12:48:32 posle podne »
Kod nas gnostika ta jednakost ne vazi, ali kod tebe, manje-vise, svejedno. Eto, mozes i to da kvalifikujes kao i odgovornost salterke i nas astrologa. Ko zna na koga se starozavetna magija odnosila. Okultne su i te reci, mnoge reci iz svetih spisa. Okultno znaci skriveno, viseslojno, simbolicno. Uostalom, mozes da se drzis strogocrkvenog i opet ne bi trebalo da se bavis astrologijom, narocito ne onom direktnosatanstickom.
astrološki tekstovi, izrada horoskopa, škola astrologije
www.tradicionalnaastrologija.com

*

Van mreže boki

  • ****
  • 64
Re: O bojama i ukusima neba
« Odgovor #140 poslato: Oktobar 25, 2013, 01:04:19 posle podne »
Čim ste spokojni u toj gnostici blago vama, onda vam i ne moze vaziti ova jednakost da je astrologija od Palih demona.

Ali me cudi sto onda vjerujete da moze meni ako koristim UR, NE i PL? Sve se bojim vasi demoni cistiji od mojih, istina vi ih imate tek 7 a ja 10, izgleda ja kao junacina otresitija na svojim nejakim plećima mogu da poteglim više.  :smiley:
 





 
« Poslednja izmena: Oktobar 25, 2013, 01:10:11 posle podne od strane boki »

*

Van mreže Nataša

  • *****
  • 1570
    • www.tradicionalnaastrologija.com
Re: O bojama i ukusima neba
« Odgovor #141 poslato: Oktobar 25, 2013, 01:33:30 posle podne »
Čim ste spokojni u toj gnostici blago vama, onda vam i ne moze vaziti ova jednakost da je astrologija od Palih demona.

Samo ti se reklo. Mi smo spokojni, ti nisi. Ako nisi, znas sta ti valja raditi. Jer to je tvoje, svaki covek moze to u sebi da prepozna. Put kojim ne bi trebalo da ide.
« Poslednja izmena: Oktobar 25, 2013, 04:22:06 posle podne od strane Natasa »
astrološki tekstovi, izrada horoskopa, škola astrologije
www.tradicionalnaastrologija.com

*

Van mreže Miki

  • *****
  • 587
    • Astrologija.online
Re: O bojama i ukusima neba
« Odgovor #142 poslato: Oktobar 25, 2013, 02:58:48 posle podne »
Ali me cudi sto onda vjerujete da moze meni ako koristim UR, NE i PL? Sve se bojim vasi demoni cistiji od mojih, istina vi ih imate tek 7 a ja 10, izgleda ja kao junacina otresitija na svojim nejakim plećima mogu da poteglim više.
Jok Boki, nisi razumeo, astrologija je kao i svako znanje od Boga. Krađom tog i ostalih znanja su se poslužili pali anđeli=demoni, da zavladaju čovekom. nakon toga je Bog poslao 7 Arhanđela da moderno rečeno popeglaju štetu i postave ravnotežu. Da bi pretegli Satanisti su krenuli onim čime se u materijalnom svetu uvek ide, kvantitetom, te u astrologiju zamešaše svojih 10 palih anđela=demona.
Time je i astrologija kao i svako znanje u procepu dobra i zla, hoće li preteći 7 Arhanđela ili 10 demona.
Demonisti se trude, 97% astrologije su zauzeli, a crkva po Božjoj promisli unapred zna gde će satana udariti i zato generalno brani astrologiju ljudima, jer su ljudi slabi, nesavršenih čula, skloni obmani i samoobmani, što ćeš najviše videti kod kvazitradicionalista, koje su demoni najviše zaposeli jer hoće da profitiraju od obe astrologije. To su ti Bole oni koji koriste i trnssaturn i sve metode tradicije. Ti su ti za prvi krug pakla, počasna loža ;D
A mi smo ti nespokojni gnostici, koji svaku sitnicu mere, jeli ispravna ili je zaseda sotonina.
Prelazi ti bolje na našu stranu i skini ta tri demona koje si dobio iniciranjem u teozofskosatanističku prekrojenu astrologiju.
Izvini na predugom postu, al se bojim da ti kraćim ne bi dobro objasnio, te da znaš da nije sujeta i slično. :smiley:
http://astrologija.online/

Robert Zoller:But in order for that to happen, I had to clear a lot of rubbish out of the way. The rubbish was New-Age astrology, New-Age ideas about magic, New-Age ideas about alchemy, and things of that sort. Which are all cul-de-sa

*

Van mreže boki

  • ****
  • 64
Re: O bojama i ukusima neba
« Odgovor #143 poslato: Oktobar 25, 2013, 04:32:06 posle podne »
Mikajlo, konacno je napisano nesto da mogu razumjeti jasnije vase stanoviste.

Ali bih upitao u vezi ovoga popeglavanja sve sa fajtanjem na Astrologiju:


Jok Boki, nisi razumeo, astrologija je kao i svako znanje od Boga. Krađom tog i ostalih znanja su se poslužili pali anđeli=demoni, da zavladaju čovekom. nakon toga je Bog poslao 7 Arhanđela da moderno rečeno popeglaju štetu i postave ravnotežu. Da bi pretegli Satanisti su krenuli onim čime se u materijalnom svetu uvek ide, kvantitetom, te u astrologiju zamešaše svojih 10 palih anđela=demona.
Time je i astrologija kao i svako znanje u procepu dobra i zla, hoće li preteći 7 Arhanđela ili 10 demona.


Ti hoces da mi kazes da je Astrologija u pocetku kao i svako znanje od Palih andjela, a onda je Bog odmah potom poslao 7 Arhandjela da sve popeglaju kao sto i ja negdje napisah da je vjerovatno ucinio sa hemijom i drugim znanjima, ali ne i tvoj nastavak, da su i samu Astrologiju Božji Andjeli prepravili, i koja je prema tome bila prečisto znanje sve do kraja 19 ili kad 20 vijeka dok ovi ludaci nisu uradili to sa UR, NE i PL?!

- Stvarno ne razumijem odakle to izvlacis, ispada da je Astrologija dozvoljena bila toliko vijekova od Crkve, od Biblije, jer cijela judeo-hriscanska misao bez izuzetka, ne prihvata postojanje Sudbine, a kako bi tek Astrologiju?
- Koji su to Arhandjeli i kada ucinili sa astrologijom, gdje se navodi, imate li neke dokaze iz tih knjiga da se brate na sledecu ispovjed pozovem na to napismeno da me vise ne maltretiraju zbunjenog?  ::)
- Bog prepravio, popeglao Astrologiju a nigdje nije to objavljeno u Sveto Pismu?







*

Van mreže Miki

  • *****
  • 587
    • Astrologija.online
Re: O bojama i ukusima neba
« Odgovor #144 poslato: Oktobar 25, 2013, 05:33:47 posle podne »
Ti hoces da mi kazes da je Astrologija u pocetku kao i svako znanje od Palih andjela, a onda je Bog odmah potom poslao 7 Arhandjela da sve popeglaju kao sto i ja negdje napisah da je vjerovatno ucinio sa hemijom i drugim znanjima, ali ne i tvoj nastavak, da su i samu Astrologiju Božji Andjeli prepravili, i koja je prema tome bila prečisto znanje sve do kraja 19 ili kad 20 vijeka dok ovi ludaci nisu uradili to sa UR, NE i PL?!
Ne baš tim redosledom, pali anđeli su ukrali svo znanje pa i astrološko, a do popeglavanja je došlo već tokom sukoba Nebeske vojske sa luciferom. No, "pandorina" kutija znanja je već bila otvorena, te je i Bog morao da interveniše šaljući Arhanđele zbog ravnoteže; nešto po principu, kad je već čovek dobio nešto zabranjeno da se to dalje ne degeneriše i da se drži pod kontrolom. No satana ne ore i ne kopa, već radi protiv čoveka pa je poslao svoje demončiće da obuzmu krolija, blavatsku, alana lea i ostale reformatore, među kojima su u to vreme osim pomenute blavatske bile najaktivnije i ostale lezbejke, poput en besan isličnih, pa je rogati kako mu i priliči okupio ološ i napao astrologiju, jer njemu nije ni bio cilj da podaripravo znanje, nego da tim mamcem korumpira čoveka i otme mu dušu.
Tu je primenjiv onaj deo koji si ti navodio o slobodnoj volji; da čovek bira, zato je i spustio Arhanđele da bi imao šta da bira.

- Koji su to Arhandjeli i kada ucinili sa astrologijom, gdje se navodi, imate li neke dokaze iz tih knjiga da se brate na sledecu ispovjed pozovem na to napismeno da me vise ne maltretiraju zbunjenog?
- Bog prepravio, popeglao Astrologiju a nigdje nije to objavljeno u Sveto Pismu?
Neću ti direktno odgovoriti, ne zato što nema ili neznam, nego zato što si ti na putu na kome ćeš ili sam otkriti ili...... ali ću ti preporučiti da za početak obratiš pažnju na Jevanđelje po Luki. Tu je jedan od ulaza u priču, ali samo ako prepoznaš simboliku.
A nije objavljeno direjktno, jer kako ti rekoh čovek je kao biće sklon da sve iskvari, i svaku iskvaru lako prihvati, pa su od njega skrivene mnoge stvari.
« Poslednja izmena: Oktobar 25, 2013, 05:37:08 posle podne od strane Miki »
http://astrologija.online/

Robert Zoller:But in order for that to happen, I had to clear a lot of rubbish out of the way. The rubbish was New-Age astrology, New-Age ideas about magic, New-Age ideas about alchemy, and things of that sort. Which are all cul-de-sa

*

Van mreže boki

  • ****
  • 64
Re: O bojama i ukusima neba
« Odgovor #145 poslato: Oktobar 26, 2013, 08:28:35 pre podne »
Čekam i dalje odgovor na ovo dolje, kao i na ovo: odakle pravo Samovoljom pravdati astrologiju od Palih andjela, a ne pravdati takodje Samovoljom ovu od umisljenih modernista, kada je rogati i jednu i drugu misao stavio u glavu i jednih i drugih, pa onda nastavljamo. Čime ti znaš, tvrdis, dokazujes osim svojim uvjerenjem da je Bog popravio i Astrologiju kao sto je druga znanja? Cime znas, tvrdis i dokazujes da Bog nije popravio Astrologiju i preko Mihaila Cukica, ili Goran Milekica koji joj daje kroz psiholosko slobodu izbora? Ili pak pokvario rogati jos vise? Iz uvjerenja sto bi htio d aje tako, iz toga sto vidis da je tako, iz toga sto je zapisano tako?

Dakle jos jednom pokusaj na ovo:


- Stvarno ne razumijem odakle to izvlacis, ispada da je Astrologija dozvoljena bila toliko vijekova od Crkve, od Biblije, jer cijela judeo-hriscanska misao bez izuzetka, ne prihvata postojanje Sudbine, a kako bi tek Astrologiju?




*

Van mreže boki

  • ****
  • 64
Re: O bojama i ukusima neba
« Odgovor #146 poslato: Oktobar 26, 2013, 08:47:03 pre podne »
Čim ste spokojni u toj gnostici blago vama, onda vam i ne moze vaziti ova jednakost da je astrologija od Palih demona.

Samo ti se reklo. Mi smo spokojni, ti nisi. Ako nisi, znas sta ti valja raditi. Jer to je tvoje, svaki covek moze to u sebi da prepozna. Put kojim ne bi trebalo da ide.


Tek sada vidjeh da si ovo naknadno editovala.

Kada je neko spokojan u moru poluistina spekulativnog gdje su vrtlozi haosa na svakom koraku, gdje se Anđeli i demoni otimaju o svakog covjeka i svake misli, ili je naivan ili neoprezan ili tvrd specijalac.
« Poslednja izmena: Oktobar 26, 2013, 08:52:06 pre podne od strane boki »

*

Van mreže Nataša

  • *****
  • 1570
    • www.tradicionalnaastrologija.com
Re: O bojama i ukusima neba
« Odgovor #147 poslato: Oktobar 26, 2013, 10:09:38 pre podne »
Ili nesto cetvrto, ali ne brigaj ti, ovo je bilo napisano u cilju tvog fokusa, tvog osecaja, tvoje vere. Samo to. To sto ti trazis, ovde neces naci, vec u Crkvi jer stvari ne opravdavas ma mistican nacin. Imamo mi mnogo izvora i imnogo interpretacija, ali to je nista za tebe jer ti jedino u crkveno tumacenje verujes. Nema se tu Boki sta pricati, osim da te punimo gnostickim interpretacijama, jos nekim apokrifima,...Nase je hriscanstvo misticno, mi u mnogim recima Biblije otkrivamo znacenja drugacija od znacenja koja otkriva Crkva i verujemo i vislojnost Objave. Prosto, mi drugacije dozivljavamo Hrista i njegovu ulogu. Ne iskljucujemo u svemu ono sto je Crkva u vezi sa tim rekla, vec verujemo da je Crkva neke stvari izmenila, a neke sakrila, uglavnom opravdano zbog nekih okolnosti, a ponegde i neopravdano. Prema nekim se ljudima i ogresila u toj svojoj borbi, neke je cak i ubila "u ime ispravne vere", a nije morala. U to verujemo, u to da Novi zavet znaci daleko vise od pukog prostiranja na nejevrejski opseg. Novi savez sa Bogom ukljucuje nesto vise nego sto Crkva priznaje i tumaci. Hristovo iskupljenje nije samo iskupljenje nasih grehova i nova nada u nebeski prolaz, vec iskupljenje celog kosmosa, prostorna apokatastaza, otvaranje ociju za izabrane (ima toga u Novom zavetu)...Mnogo toga ima, ali ne treba to tebi kao verniku od prve vrste (i mi smo vernici i to je nase) jer tebi je neki drugi put dat da ga predjes, a sta u konacnici svakome ovo od nas pojedinacno znaci i zasto znaci, necemo mi ovde na ovom forumu resiti. Ja tebe razumem, razumem i tvoj nespokoj kao sto i svoj spokoj razumem. Nemoj se sa time boriti ovde jer kod tebe ce Crkva da otkloni sve sumnje. Ili vreme, ko zna. Uostalom, i ta tvoja borba koja eto traje da ja svedocim citavu deceniju, sigurno ima nekog smisla. Sta ce ti nasa opravdanja uopste ili neopravdanja.
« Poslednja izmena: Oktobar 26, 2013, 03:38:11 posle podne od strane Natasa »
astrološki tekstovi, izrada horoskopa, škola astrologije
www.tradicionalnaastrologija.com

*

Van mreže Miki

  • *****
  • 587
    • Astrologija.online
Re: O bojama i ukusima neba
« Odgovor #148 poslato: Oktobar 26, 2013, 11:07:38 pre podne »
Čekam i dalje odgovor na ovo dolje, kao i na ovo: odakle pravo Samovoljom pravdati astrologiju od Palih andjela, a ne pravdati takodje Samovoljom ovu od umisljenih modernista, kada je rogati i jednu i drugu misao stavio u glavu i jednih i drugih, pa onda nastavljamo. Čime ti znaš, tvrdis, dokazujes osim svojim uvjerenjem da je Bog popravio i Astrologiju kao sto je druga znanja? Cime znas, tvrdis i dokazujes da Bog nije popravio Astrologiju i preko Mihaila Cukica, ili Goran Milekica koji joj daje kroz psiholosko slobodu izbora? Ili pak pokvario rogati jos vise? Iz uvjerenja sto bi htio d aje tako, iz toga sto vidis da je tako, iz toga sto je zapisano tako?

Dakle jos jednom pokusaj na ovo:


- Stvarno ne razumijem odakle to izvlacis, ispada da je Astrologija dozvoljena bila toliko vijekova od Crkve, od Biblije, jer cijela judeo-hriscanska misao bez izuzetka, ne prihvata postojanje Sudbine, a kako bi tek Astrologiju?

Da si pročitao pomenuto jevanđelje bilo bi ti jasno. Nije Bog popravio astrologiju, već je ona sačuvana u izvornom obliku a rogati je prepravio. Radi se o primarnim principima, ispoljenih kroz 7 planeta i 7 Arhangela, koji su došli da spreče devastaciju svog znanja koje sprovode korumpirani ljudi u ime satanino. Tako da logično svako ko krši manifestovani univerzum kako je predstavljen na slici koju je Nataša postavila, radi za sotonu znao to ili ne.
Vidim da se borba u tebi odvija, reci mi jesi li prilikom učenja primio neki predmet, zapis, ili šta slično? Jer to ti je čin inicijacije, kojeg mnogi i nisu svesni. A meni se čini da kod tebe nije bio obred celovit, te da si zato krenuo u preispitivanje, što je u krajnjem slučaju i dobro po tebe. Nisu te aiwas i ekipa potčinili.
I molim te nemoj da me porediš sa nekim ko se nije bavio istim stvarima kao ja. Ne poredim ni ja tebe sa tradicionalistima.
Prihvatam da kritkuješ moj rad i autore na koje se ja pozivam, kao što i ja kritikujem tvoje.
http://astrologija.online/

Robert Zoller:But in order for that to happen, I had to clear a lot of rubbish out of the way. The rubbish was New-Age astrology, New-Age ideas about magic, New-Age ideas about alchemy, and things of that sort. Which are all cul-de-sa

*

Van mreže Nataša

  • *****
  • 1570
    • www.tradicionalnaastrologija.com
Re: O bojama i ukusima neba
« Odgovor #149 poslato: Oktobar 26, 2013, 11:11:07 pre podne »
Čekam i dalje odgovor na ovo dolje, kao i na ovo: odakle pravo Samovoljom pravdati astrologiju od Palih andjela, a ne pravdati takodje Samovoljom ovu od umisljenih modernista, kada je rogati i jednu i drugu misao stavio u glavu i jednih i drugih, pa onda nastavljamo. Čime ti znaš, tvrdis, dokazujes osim svojim uvjerenjem da je Bog popravio i Astrologiju kao sto je druga znanja?

Jeste da nisi pitao mene, ali kao da jesi pa cu i odgovoriti po ko zna koji put. Opravdanje izvlacimo iz nase vere i to vrlo cvrsto, iz onih crteza koje sam ti prilozila o nebeskoj i podnebesnoj hijerarhiji, a koje je i Crkva precutno priznavala do kopernikanskog obrta jer crtez datira iz 11. veka, na njega se pozivao Mihajlo Pselos, profesor i rektor Carigradskog univerziteta, predavac astronomije, magike, poznoantickog kvadrivijuma, tutor mladog princa hriscanina...Isti oni razlozi koji su i Crkvu ponukali da se uskopisti protiv heliocentrizma, ne zato sto uboga nije znala o cemu se radi (znala je jer je i Ptolomej i ceo uceni anticki svet znao da se Zemlja okrece oko Sunca), vec zato sto se uplasila perspektive koja se tim obrtom namece. To sto Crkva danas "drzi korak" sa trendovima, manje je vazno i posledica je sa povrsine. Postoje neke davne godine na koje se mi pozivamo, davne borbe, pocesto i skrivene istorijske interpretacije i to je sve samovoljno jednako koliko je i samovoljna bila volja onih koji su Crkvu par vekova posle Hrista temeljili i cija je samovolja bila protiv samovolje oponenata gnostika o kojima istorija svedoci kao o dostojnim protivnicima i nimalo slabim. Na kraju, pobedili ste vi i sada iz toga ti mozes , jednako tako samovoljno, da se pozoves na Svetog Duha, a ja na ta stara vremena i Svetog Duha kako se nekim gnosticima javio i borbu za "stvar" koja je neke od njih u smrt oterala. Okreni ti to na Lucifera, to je tvoje, ali nije nase. Jos jednom pogledaj one slike pa pljuni po njima. Nema veze, mozda docekas i zene svestenike, Bozic na 25.12. kako Bog zapoveda jer SO tada iz juzne svoje tacke, sa dna koje simbolizuje prolazni zivot, krece ka uskrsnucu istocne svoje astronomske pozicije u prolecnom ekvinocijumu, homoseksualne blagoslovene brakove...Istorija jos uvek traje. Nemoj biti siguran da se neke stvari nece menjati. I Crkve su prolazna stvar kao sto su prolazne bile tolike religijske price. Nisu bile prolazne, zapravo, vec su se utopile u druge, integrisale se sa njima. Nije hriscanstvo tikva bez korena. Mi se pozivamo na zlatnu nit koja se ne prekida kroz istoriju i koja se prepoznaje od Vavilona do danas. Zovemo je cosmologia perenis.
« Poslednja izmena: Oktobar 26, 2013, 03:41:54 posle podne od strane Natasa »
astrološki tekstovi, izrada horoskopa, škola astrologije
www.tradicionalnaastrologija.com