Mundani ciklusi

  • 362 Odgovora
  • 155476 Pregleda
*

Van mreže Miki

  • *****
  • 587
    • Astrologija.online
Re: Mundani ciklusi
« Odgovor #345 poslato: Januar 28, 2014, 09:20:03 posle podne »
Bota će ovim potezom i zajedno sa Djilasom da uvede stečaj u DS i sve njene isprdke
SNS će imati većinu sa Rasimom, manjinama i otetim PUPS-om, ako ne i sa nekom Dinkićevom muljažom
Ako Vučić pusti ludaka sa Napoleonovim komplexom neće mu vlada na dobro izaći
http://astrologija.online/

Robert Zoller:But in order for that to happen, I had to clear a lot of rubbish out of the way. The rubbish was New-Age astrology, New-Age ideas about magic, New-Age ideas about alchemy, and things of that sort. Which are all cul-de-sa

*

Van mreže Nataša

  • *****
  • 1570
    • www.tradicionalnaastrologija.com
Re: Mundani ciklusi
« Odgovor #346 poslato: Januar 28, 2014, 11:04:05 posle podne »
Nece da ga pusti tek tako sigurno, ali mu se ovaj nudi. Mislim da ce se sve iskomplikovati zbog MA u Li. Nesto me tera taj osecaj.
astrološki tekstovi, izrada horoskopa, škola astrologije
www.tradicionalnaastrologija.com

*

Van mreže Miki

  • *****
  • 587
    • Astrologija.online
Re: Mundani ciklusi
« Odgovor #347 poslato: Januar 29, 2014, 02:40:28 posle podne »
Politička prostitucija
izbori se raspisuju uoči Ve okreta, Me usporavanja i Ma u Li i Ju Rx, gadno mućkanje i prljavi dilovi
Raspadaće se predizborne koalicije nakon izbora, mada mogu tajkuni da bace na sto 150 miliona € i da kupe 7-10 Vučićevih sledbenika prvog reda pa da mu zavuku nož u leđa

http://astrologija.online/

Robert Zoller:But in order for that to happen, I had to clear a lot of rubbish out of the way. The rubbish was New-Age astrology, New-Age ideas about magic, New-Age ideas about alchemy, and things of that sort. Which are all cul-de-sa

*

Van mreže Tanja

  • *****
  • 310
    • AstroSensa
Re: Mundani ciklusi
« Odgovor #348 poslato: Februar 08, 2014, 08:12:14 posle podne »
http://www.kurir-info.rs/tadic-sutra-registruje-novu-demokratsku-stranku-clanak-1212657
http://www.blic.rs/Vesti/Politika/440859/Nastavlja-se-osipanje-DS-i-uclanivanje-u-Novu-Demokratsku-stranku

Samo neki od naslova...

Dakle, evo ga prikaz ugaonog i retrogradnog JU u izgonu koji je izgubio stranačke izbore, ali posle izvesnog vremena povratio skoro celu stranku...

Po nekim opštinskim odborima DS-a od pre dva dana bukvalno pustoš, praktično preko noći se desilo maltene kolektivno preseljenje u NDS.
"Ljubav je valjda jedina stvar na svijetu koju ne treba objašnjavati ni tražiti joj razloge." M. Selimović

*

Van mreže Nataša

  • *****
  • 1570
    • www.tradicionalnaastrologija.com
Re: Mundani ciklusi
« Odgovor #349 poslato: Februar 08, 2014, 11:43:58 posle podne »
Ko da Tadic moze bez politike. Lep i nedvosmisleno deskriptivan horarac.
astrološki tekstovi, izrada horoskopa, škola astrologije
www.tradicionalnaastrologija.com

*

Van mreže Miki

  • *****
  • 587
    • Astrologija.online
Re: Mundani ciklusi
« Odgovor #350 poslato: Februar 19, 2014, 11:02:31 pre podne »
Novi sukobi u Ukrajini, izgleda da dolazimo na horarac o podeli, još samo da zarate na AR ingress, pa da puknu kao exYuga
http://astrologija.online/

Robert Zoller:But in order for that to happen, I had to clear a lot of rubbish out of the way. The rubbish was New-Age astrology, New-Age ideas about magic, New-Age ideas about alchemy, and things of that sort. Which are all cul-de-sa

*

Van mreže Nataša

  • *****
  • 1570
    • www.tradicionalnaastrologija.com
Re: Mundani ciklusi
« Odgovor #351 poslato: Februar 19, 2014, 02:22:17 posle podne »
Koji horarac? Oni su vec u ratu. Kod svih u Evropi je ove godine MO 90 MA kao poslenji MO aspekt u ingresima. Ipak, kod Ukrajinaca je MA kadentan, ali moze biti da je ugaon prema prvom ingresu koji nisam gledala jer me mrzi da istrazujem koji istorijski da uzmem za prvi. Jednako tako, kao i u nasem slucaju, mozda je MA iz tog nekog prvog ingresa prominentan prema aktuelnim. Vidim, Putin cuti za sada iako je ovo direktno protiv Rusije izvedeno.
astrološki tekstovi, izrada horoskopa, škola astrologije
www.tradicionalnaastrologija.com

*

Van mreže Miki

  • *****
  • 587
    • Astrologija.online
Re: Mundani ciklusi
« Odgovor #352 poslato: Februar 19, 2014, 03:10:11 posle podne »
Kako koji horarac, pa onaj gde sam postavio pitanje odgovara li Rusiji podela Ukrajine, ili tako nešto, što je zaključak bio da Putin nije planirao ali mu se namešta(ovde ili na FB-u).
Meni se čini da će kraj biti kad Ruski tenkovi izbiju na Dnjepar, zauzmu Kiev i Dnjepropetrovsk i zaposednu Krim, ako ne i Odesu
http://astrologija.online/

Robert Zoller:But in order for that to happen, I had to clear a lot of rubbish out of the way. The rubbish was New-Age astrology, New-Age ideas about magic, New-Age ideas about alchemy, and things of that sort. Which are all cul-de-sa

*

Van mreže Nataša

  • *****
  • 1570
    • www.tradicionalnaastrologija.com
Re: Mundani ciklusi
« Odgovor #353 poslato: Februar 19, 2014, 03:22:07 posle podne »
Zaboravila sam na to.
astrološki tekstovi, izrada horoskopa, škola astrologije
www.tradicionalnaastrologija.com

*

Van mreže Tanja

  • *****
  • 310
    • AstroSensa
Re: Mundani ciklusi
« Odgovor #354 poslato: Mart 04, 2014, 04:06:45 posle podne »
Htela sam potpuno da se izolujem od ovih predstojećih izbora u Srbiji, ali kako se oni bliže tako i ja počinjem više da razmišljam o mogućem ishodu. Ne znam da li ste zainteresovani i vi i koje karte bi valjalo posmatrati.
 
"Ljubav je valjda jedina stvar na svijetu koju ne treba objašnjavati ni tražiti joj razloge." M. Selimović

*

Van mreže Nataša

  • *****
  • 1570
    • www.tradicionalnaastrologija.com
Re: Mundani ciklusi
« Odgovor #355 poslato: Mart 05, 2014, 01:51:26 posle podne »
Tesko da ce karte pomoci, vec sada imamo analize i, manje-vise, zna se ishod. Interesantnije bi bilo proceniti ko ce uci u narednu vladu, ali ne vidim nacin da se to vidi iz mundanih karti. Kako razlikovati SPS od neke druge minorije.
astrološki tekstovi, izrada horoskopa, škola astrologije
www.tradicionalnaastrologija.com

*

Van mreže Tanja

  • *****
  • 310
    • AstroSensa
Re: Mundani ciklusi
« Odgovor #356 poslato: Mart 05, 2014, 02:43:25 posle podne »
Ne znam da li to iz mene izbija neka pusta želja, ali sve nekako kontam da će rezultati ipak u nekom delu da iznenade.
"Ljubav je valjda jedina stvar na svijetu koju ne treba objašnjavati ni tražiti joj razloge." M. Selimović

*

Van mreže Miki

  • *****
  • 587
    • Astrologija.online
Re: Mundani ciklusi
« Odgovor #357 poslato: Mart 18, 2014, 07:55:09 posle podne »
Izbori su zaista iznenađenje, očekivao sam 115-125 poslanika SNS-u, ali 157 je neverovatno......jednako kao i automatsko hapšenje Šarića, onako naivno skinutog sa vešalice dan nakon izbora
Lazarević pred izbore, Šarić odmah posle, a Dačić i njegova ekipa do kraja godine
http://astrologija.online/

Robert Zoller:But in order for that to happen, I had to clear a lot of rubbish out of the way. The rubbish was New-Age astrology, New-Age ideas about magic, New-Age ideas about alchemy, and things of that sort. Which are all cul-de-sa

*

Van mreže Nataša

  • *****
  • 1570
    • www.tradicionalnaastrologija.com
Re: Mundani ciklusi
« Odgovor #358 poslato: Mart 19, 2014, 11:03:13 pre podne »
Ne znam, meni ne deluje tako. Broj poslanika nije toliko bitan, znalo se da naprednjaci odlicno stoje, zato se i islo na izbore, da iskoriste pik za nove cetiri godine. Nisu 44, vec oko 49 %, ali to se redovno desava sa predizbornim procenama i postizbornim rezultatima. I DS, znalo se manje-vise kao stoje. Jedino je DSS ispod cenzusa, suprotno ocekivanju, ali ako uzmemo u obzir da se radi samo o 2 % i nije neobicno i izvan mogucnosti. Zaista nisam iznenadjena. Sarica je Vucic najavio tacno u terminu, nekih nedelju dana oko izbora. On je u vezi sa Dacicem...Videcemo. Ako Dacica ubaci u novu vladu onda verovatno nece ici na njega.
astrološki tekstovi, izrada horoskopa, škola astrologije
www.tradicionalnaastrologija.com

*

Van mreže Miki

  • *****
  • 587
    • Astrologija.online
Re: Mundani ciklusi
« Odgovor #359 poslato: Mart 29, 2014, 05:49:27 posle podne »
Hapšenje Peruače-PUPS + privođenje Markonija, šefa Dačićeve BIA unutar BIA........voziće ipak marica Ivicu u Bačvansku
http://astrologija.online/

Robert Zoller:But in order for that to happen, I had to clear a lot of rubbish out of the way. The rubbish was New-Age astrology, New-Age ideas about magic, New-Age ideas about alchemy, and things of that sort. Which are all cul-de-sa