Mundani ciklusi

  • 362 Odgovora
  • 155352 Pregleda
*

Van mreže Nataša

  • *****
  • 1570
    • www.tradicionalnaastrologija.com
Re: Mundani ciklusi
« Odgovor #330 poslato: Novembar 06, 2013, 03:59:26 posle podne »
Ima nesto u ME simbolici, nesto okultno i sakriveno. Najblizi je SO, ali SO svesnosti, onom sa tackom u krugu. Ta transcendencija pretpostavlja prevazilazenje onoga sto SO u nama predstavlja, a to se, u tim misterijskim krugovima starih Helena, cinilo preko "sakupljca", "glasnika", "sublimatora", Merkura. Hermetizam, stvar solarne vrste sa Merkurovim imenom u naslovnici. Ne znam, to mi je sada fokus pa se rasplinjujem, ali se secam sta je Froli za Fomalhaut govorio i zaista ispada da superiorne planete vode ascenzijom izvan coveka, dok inferiorni sektor to cini iz njega, preko izmene stanja svesti i prelaska svesnosti. Sve se desava u coveku, ceo kosmos, zapravo. Unutrasnji sektor, unutrasnjost coveka. Ima ovo veze i sa Aristotelovom podelom, pa i Platonovom na trojnost u coveku koju prebacujemo na trojnost Boga samoga. Citam intenzivno o ritualima antickih misterija i ispada da su SO, MO i ME, da su to fokusi, s tim sto ME ima dva lica, dva su ME, kao sto su i dva SO, sa tackom i bez tacke koje simbolizuje prvo lice Boga, ono nemanifestno, nedelatno, a aktivno u suprotnosti. Jedino mu ME moze prici. Otuda gnoza, hermetizam, od ME simbolike i otuda Fomalhaut kao posmatrac ekliptike i prevodilac preko nje. Simbol SO sa tackom ka SO bez tacke u krugu. Konacna transcendencija. Cuvari neba su cuvari granica fizickog univerzuma, cuvari nase samosvesnosti i individualnosti koja se prebacuje preko granice uz ME vodjstvo kako bi se u konacnici dezintegrisalo (obozilo). Tacka vere predstavlja relaciju MO i ME prema asc. ME u veri, gnoza kao vera. Fomalhaut nosi dvojnu prirodu, prirodu VE, pistisa i prirodu ME, gnoze sto znaci da granicu mozes preci kroz srce i kroz racionalnu kontemplaciju. Put srca i put gnoze. Odakle ovo Ptolomeju, hteo ili nehteo da kaze bas ovo. Ko mu je ovo ubacio za Fomalhaut u vreme dizanja hriscanstva, samom njegovom pocetku i u vreme borbe izmedju vere i gnoze. U konacnici se izlazi na istu stranu, ako se ispravnim putem krenulo. I Dzon je sugerisao ovu transcendentnu simboliku Juznih riba.Kada citam ezotericnu astrologiju i kada je uporedim sa navodima ove svetovne, primenjene za svrhu ovog zivota, shvatam neke stvari. Ko je sta od starih autora zaista mislio kada je govorio kako je govorio. Veliki broj slojeva simbolike koji se otkrivaju prema svrsi upotrebe. Ispada da je i Klaudije misticniji nego sto se to bilo kome cini na prvu loptu. Ovo postaje sve zanimljivija stvar. Taman kada ulazim u MA zivotni period i SA firdariu. ???
« Poslednja izmena: Novembar 06, 2013, 04:16:05 posle podne od strane Natasa »
astrološki tekstovi, izrada horoskopa, škola astrologije
www.tradicionalnaastrologija.com

*

Van mreže Miki

  • *****
  • 587
    • Astrologija.online
Re: Mundani ciklusi
« Odgovor #331 poslato: Decembar 05, 2013, 06:31:29 posle podne »
Jel pratio neko kad su zavarili cevi u Šajkašu?
http://astrologija.online/

Robert Zoller:But in order for that to happen, I had to clear a lot of rubbish out of the way. The rubbish was New-Age astrology, New-Age ideas about magic, New-Age ideas about alchemy, and things of that sort. Which are all cul-de-sa

Re: Mundani ciklusi
« Odgovor #332 poslato: Decembar 11, 2013, 09:50:19 posle podne »
http://www.youtube.com/results?search_query=princeza+bajatovic&sm=1

haha


shalu na stranu...
http://www.youtube.com/watch?v=HXAT1MoNk_8
kaze da je u 16:20...Toma dao znak da pocne zavarivanje.

Venecijanska ogledala su u proslosti bila veoma cenjena i skupa. Ljudi su se ogledali u njima i bivali lepsi nego na drugim ogledalima. Majstori su dodavali malo zlatnog praha u zhivu. zlato-sunce-otac, ogledalo-mesec-majka, zhiva-merkur-dete, sve to zjaedno cini sveto trojstvo sto bi Hriscani rekli...Naravno da su ljudi izgledali lepse u njima.  ;D
« Poslednja izmena: Decembar 11, 2013, 09:59:41 posle podne od strane 2nikola2 »

*

Van mreže Miki

  • *****
  • 587
    • Astrologija.online
Re: Mundani ciklusi
« Odgovor #333 poslato: Decembar 12, 2013, 08:02:18 pre podne »
Karta događaja uz koju se  mora gledati prethodni Li i naravno Ar ingress

« Poslednja izmena: Decembar 12, 2013, 08:03:56 pre podne od strane Miki »
http://astrologija.online/

Robert Zoller:But in order for that to happen, I had to clear a lot of rubbish out of the way. The rubbish was New-Age astrology, New-Age ideas about magic, New-Age ideas about alchemy, and things of that sort. Which are all cul-de-sa

*

Van mreže Miki

  • *****
  • 587
    • Astrologija.online
Re: Mundani ciklusi
« Odgovor #334 poslato: Januar 10, 2014, 10:36:18 posle podne »
Naizgled, ali stvar ide otprilike ovako:
-prvo žutica ide u demontažu, USA stoje iz toga da bi za par godina rasčistili prostor za Čedu, koji će da zaskoči vlast kad Vučić ne bude više imao kapaciteta
-Dinkić je sklonjen sa mogućnošću reaktiviranja po potrebi
-"berba banana" sklanja Ivicu(završio je posao oko Briselskog sporazume i predao Kosovo pa sad može u zatvor za kofer) a na njegovo mesto dolazi Jeremić-početak ili sredina 2014.
-Vučić uzima svu vlast i čisti "nasleđe 90.-ih sredina 2014 ili početak 2015
-Na tome mu USA pomažu ali mu i spremaju zamke koje koriste Čedi koji na vlast dolazi 2018 do 2020. i koji uvođenjem Srbije u neku para evropsku uniju ili sličnu USA tvorevinu(jer će se EU menjati nakon izlaska Britanije) okončava proces neokolonijalizacije srbije.

Uz ovo bi dodao još jednu opasku, a to je da ako Nemci pokušaju spreče Britaniju da izađe, ili sa njom pokušaju neku vrastu pritiska, onda će oni(Britanija) nas nahuškati na najveću Nemačku investiciju u jugoistočnoj Evropi-Hrvatsku, kao što su i 1914. iskoristili da izazvu rat. U toj opciji Praška će da drže i dalje u rezervi a izumeće nekog novog, jer Vučić suviše približava srbiju Nemačkoj
Znaci pored puta
http://www.kurir-info.rs/gradonacelnik-londona-nisu-srbi-krivi-za-prvi-svetski-rat-vec-nemci-clanak-1172305
http://astrologija.online/

Robert Zoller:But in order for that to happen, I had to clear a lot of rubbish out of the way. The rubbish was New-Age astrology, New-Age ideas about magic, New-Age ideas about alchemy, and things of that sort. Which are all cul-de-sa

*

Van mreže Nataša

  • *****
  • 1570
    • www.tradicionalnaastrologija.com
Re: Mundani ciklusi
« Odgovor #335 poslato: Januar 12, 2014, 04:58:37 posle podne »
Vucica uhvatila prejaka dijareja. Brate, kocenje...Ne znam, videcemo. Mozda je u pravu, sve tako cvrknut kakav je i preteran. Vreme ce pokazati. Jos uravnotezenog nismo imali, valjda samo preterani mogu da nose istoriju.
astrološki tekstovi, izrada horoskopa, škola astrologije
www.tradicionalnaastrologija.com

*

Van mreže Miki

  • *****
  • 587
    • Astrologija.online
Re: Mundani ciklusi
« Odgovor #336 poslato: Januar 13, 2014, 09:12:01 pre podne »
Vučić i Dačić imaju gadne aspekte, Vučićev MA na Dačićevom MO, udaviće ga PPV ko zmija žabu :D
http://astrologija.online/

Robert Zoller:But in order for that to happen, I had to clear a lot of rubbish out of the way. The rubbish was New-Age astrology, New-Age ideas about magic, New-Age ideas about alchemy, and things of that sort. Which are all cul-de-sa

*

Van mreže Miki

  • *****
  • 587
    • Astrologija.online
Re: Mundani ciklusi
« Odgovor #337 poslato: Januar 22, 2014, 07:10:42 posle podne »
Evo još jedan rascep kod demokrata, oni se dele ko amebe....još "radi" onaj horar.....
http://astrologija.online/

Robert Zoller:But in order for that to happen, I had to clear a lot of rubbish out of the way. The rubbish was New-Age astrology, New-Age ideas about magic, New-Age ideas about alchemy, and things of that sort. Which are all cul-de-sa

*

Van mreže Nataša

  • *****
  • 1570
    • www.tradicionalnaastrologija.com
Re: Mundani ciklusi
« Odgovor #338 poslato: Januar 22, 2014, 07:17:49 posle podne »
Na sta mislis? Je l' o Tadicu sto se govorka da hoce svoju stranku da pravi ili?
astrološki tekstovi, izrada horoskopa, škola astrologije
www.tradicionalnaastrologija.com

*

Van mreže Miki

  • *****
  • 587
    • Astrologija.online
Re: Mundani ciklusi
« Odgovor #339 poslato: Januar 22, 2014, 09:27:20 posle podne »
Mislim na njihov sukob i pokušaj povratka Tadića.
OOv je stanje pred politički stečaj te stranke
http://astrologija.online/

Robert Zoller:But in order for that to happen, I had to clear a lot of rubbish out of the way. The rubbish was New-Age astrology, New-Age ideas about magic, New-Age ideas about alchemy, and things of that sort. Which are all cul-de-sa

*

Van mreže Nataša

  • *****
  • 1570
    • www.tradicionalnaastrologija.com
Re: Mundani ciklusi
« Odgovor #340 poslato: Januar 25, 2014, 12:31:37 posle podne »
Izbori konacno,  taman u vreme MA kocenja i kardinalnih uglova u ingresima. Sve po planu i pravilima. MA na asc katahai Vlade, tu ce negde i zokrenuti... Kako tacno sve radi, kao sat.
« Poslednja izmena: Januar 25, 2014, 12:35:33 posle podne od strane Natasa »
astrološki tekstovi, izrada horoskopa, škola astrologije
www.tradicionalnaastrologija.com

*

Van mreže Miki

  • *****
  • 587
    • Astrologija.online
Re: Mundani ciklusi
« Odgovor #341 poslato: Januar 27, 2014, 01:54:50 posle podne »
sad nožemo da otvorimo kladionicu, hoće li Vučić preći 126 ili će podbaciti ispod 80
http://astrologija.online/

Robert Zoller:But in order for that to happen, I had to clear a lot of rubbish out of the way. The rubbish was New-Age astrology, New-Age ideas about magic, New-Age ideas about alchemy, and things of that sort. Which are all cul-de-sa

*

Van mreže Nataša

  • *****
  • 1570
    • www.tradicionalnaastrologija.com
Re: Mundani ciklusi
« Odgovor #342 poslato: Januar 27, 2014, 07:31:21 posle podne »
Prevedi u procente. Procenjujem izmedju 38 i 44%.
astrološki tekstovi, izrada horoskopa, škola astrologije
www.tradicionalnaastrologija.com

*

Van mreže Miki

  • *****
  • 587
    • Astrologija.online
Re: Mundani ciklusi
« Odgovor #343 poslato: Januar 27, 2014, 08:35:11 posle podne »
kampanja na rx Me, pa neće ići baš lako, mislim oko 42%
http://astrologija.online/

Robert Zoller:But in order for that to happen, I had to clear a lot of rubbish out of the way. The rubbish was New-Age astrology, New-Age ideas about magic, New-Age ideas about alchemy, and things of that sort. Which are all cul-de-sa

*

Van mreže Nataša

  • *****
  • 1570
    • www.tradicionalnaastrologija.com
Re: Mundani ciklusi
« Odgovor #344 poslato: Januar 28, 2014, 03:14:20 posle podne »
Evo ga Tadic i zvanicno ponovo u igri. Nosilac liste "Demokratski front" sa boranijom Cankom, moguce i Chadomirom Chadom...Na mala vrata se vraca u ring jer mu je velika zacepio Djiki. Verovatno mozemo nazreti buducu vezu sa SNS u formiranju nove vlade. Taman da dodju do 7%, mozda i vise. Sve je vec namesteno. R JU iz onog horarca.
« Poslednja izmena: Januar 28, 2014, 03:21:48 posle podne od strane Natasa »
astrološki tekstovi, izrada horoskopa, škola astrologije
www.tradicionalnaastrologija.com