Natalna astrologija (primeri)

  • 1425 Odgovora
  • 640783 Pregleda
*

Van mreže Eoja

  • ***
  • 32
Re: Natalna astrologija (primeri)
« Odgovor #810 poslato: Februar 28, 2013, 09:36:31 pre podne »
I meni je Mars ugaon u solaru ove godine, i to pada i u natalnu ugaonu i u solarnu ugaonu, pa je još i u izgonu, pa nisam bila zdravija od kad sam se rodila.  :thumbsup2:

*

Van mreže Cherry

  • *****
  • 258
Re: Natalna astrologija (primeri)
« Odgovor #811 poslato: Februar 28, 2013, 11:35:35 pre podne »
Eoja, pa ne mora na zdravlje da se odnosi, kojim kućama ti vlada Mars, natalno i solarno to će da bude istaknuto..možda ti ne kači polja zdravlja ni I kuću i vladara Asc.
Što se Mine tiče istaknutost njenog Marsa mi na prvi pogled ne vuče na nešto mnogo loše, jer joj je to najbolja planeta u horoskopu..


*

Van mreže Miki

  • *****
  • 587
    • Astrologija.online
Re: Natalna astrologija (primeri)
« Odgovor #812 poslato: Februar 28, 2013, 11:58:37 pre podne »
Solar i aspekti u solaru ne mogu da menjaju natal. Ako nešto nije natalom predviđeno ma kakav solar bio neće se ni desiti.

http://astrologija.online/

Robert Zoller:But in order for that to happen, I had to clear a lot of rubbish out of the way. The rubbish was New-Age astrology, New-Age ideas about magic, New-Age ideas about alchemy, and things of that sort. Which are all cul-de-sa

*

Van mreže Cherry

  • *****
  • 258
Re: Natalna astrologija (primeri)
« Odgovor #813 poslato: Februar 28, 2013, 12:01:40 posle podne »
Evo nečeg što bi moglo da bude zanimljivo.
Šta mi se desilo u 6 godini?

Evo je dole karta sa solarom, većina vas ima podatke, ili ih mogu poslati na pp.

*

Van mreže Eoja

  • ***
  • 32
Re: Natalna astrologija (primeri)
« Odgovor #814 poslato: Februar 28, 2013, 12:41:33 posle podne »
Eoja, pa ne mora na zdravlje da se odnosi, kojim kućama ti vlada Mars, natalno i solarno to će da bude istaknuto..možda ti ne kači polja zdravlja ni I kuću i vladara Asc.
Što se Mine tiče istaknutost njenog Marsa mi na prvi pogled ne vuče na nešto mnogo loše, jer joj je to najbolja planeta u horoskopu..

Pa to sam htjela da dočaram, da ne mora nužno ugaoni Mars sam po sebi donijeti loše zdravlje. Ne vlada meni Mars ni prvom ni kućama koje se tiču zdravlja i bolesti (samo onom koja se tiče smrti  :D ), vlada trećom i osmom.

*

Van mreže Eoja

  • ***
  • 32
Re: Natalna astrologija (primeri)
« Odgovor #815 poslato: Februar 28, 2013, 12:43:50 posle podne »
Solar i aspekti u solaru ne mogu da menjaju natal. Ako nešto nije natalom predviđeno ma kakav solar bio neće se ni desiti.

To sam i pokušavala da dočaram.
Pitam se sad ovako naglas, šta u mom natalu ukazuje na značajno popravljanje zdravstvenog stanja iz godine u godinu (sve naopačke). Može biti taj SA0JU u prvoj u bliskoj aplikaciji sa vladarom Asc.  :-X

Re: Natalna astrologija (primeri)
« Odgovor #816 poslato: Februar 28, 2013, 01:17:33 posle podne »
Cherry da nisi dobila sestru (Ju malo dalje od ugla ali u IV prema nat POF, Ju vlada III)

*

Van mreže Cherry

  • *****
  • 258
Re: Natalna astrologija (primeri)
« Odgovor #817 poslato: Februar 28, 2013, 01:20:29 posle podne »
Ne, nisam. Čak ni nemam sestru :)

Re: Natalna astrologija (primeri)
« Odgovor #818 poslato: Februar 28, 2013, 01:53:27 posle podne »
 :mad: e jesam ga lupila svaka mi cast


*

Van mreže Cherry

  • *****
  • 258
Re: Natalna astrologija (primeri)
« Odgovor #819 poslato: Februar 28, 2013, 02:05:32 posle podne »
Dobila sam brata u sledećem solaru, sa nepunih 8 godina. Postavići ti kasnije solar i objašnjenje. :)

*

Van mreže mina

  • *****
  • 192
Re: Natalna astrologija (primeri)
« Odgovor #820 poslato: Februar 28, 2013, 02:07:29 posle podne »
Asc izlazi na natalnu 6, solarna 6 krcata, upala ...operacija

*

Van mreže Cherry

  • *****
  • 258
Re: Natalna astrologija (primeri)
« Odgovor #821 poslato: Februar 28, 2013, 02:11:37 posle podne »
Na dobrom si putu, ali nije baš upala ni operacija..

Re: Natalna astrologija (primeri)
« Odgovor #822 poslato: Februar 28, 2013, 02:34:03 posle podne »
Sta god da je bilo nije moglo biti posebno opasno verovatno jer je Jupiter u Raku kao vl. Asc kao i sama Venera kao vl. natalnog Asc. Iako je i ona jelte u 6. solarnoj. Vrtelo se nesto oko nekog zdravstvenog problema samo se meni cini da je pre problem napravio Saturn nego Mars jer je i on ugaon u Solaru, pravi opoziciju sa vl. solarnog Asc i retrogradan je . Isto sta moze biti lose je sto dispozitor solarnog Asc Mesec ide u spaljenost. Ja ne bih rekla da je upala nego da je nesto hronicno, nesto sto je sporo, vremenom dolazi do izrazaja i dugo je trajalo, sve u Simbolici Saturna. Sad mi ne pada na pamet koja konkretno bolest bi mogla da bude jer ja Skorpiju ( gde je Saturn natalno ) vezujem za reproduktivne organe, hormone ...

*

Van mreže Cherry

  • *****
  • 258
Re: Natalna astrologija (primeri)
« Odgovor #823 poslato: Februar 28, 2013, 02:38:17 posle podne »
Nije bila bukvalno bolest..

Inače ova dobra postavka solarne Ve na asc i Ju u Raku kao vladara godine je može biti donela toda mi leto u tom solaru bude baš lepo, dva puta sam putovala i još uvek su mi ta putovanja u lepom sećanju. Kao i to da to što se desilo prođe bez posledica.

Re: Natalna astrologija (primeri)
« Odgovor #824 poslato: Februar 28, 2013, 02:45:19 posle podne »
Pa jel to sto ti se desilo u simbolici Saturna?