Natalna astrologija (primeri)

  • 1425 Odgovora
  • 639994 Pregleda
*

Van mreže Nataša

  • *****
  • 1570
    • www.tradicionalnaastrologija.com
Re: Natalna astrologija (primeri)
« Odgovor #105 poslato: Januar 21, 2013, 11:25:17 pre podne »
Nemam pojma, ne mogu nesto posebno da povezem. U solaru, natalni asc u 9. solara, ME0SO na natalnom vrhu 9. a ME natalno stoji u dubini 9. 120 sa asc u usporavanju, pred r. MA natala tacno na dsc solara. MA, prema celim znacima, vlada 9. i ovako na uglu prilicno je jasno da odvlaci negde na daljinu. Godisnje profekcije obrcu uglove, asc dolazi na dsc. Prema ranijim pravilima dsc ima veze sa putovanjima, selidbama, promenama jer ugao prirodno pripada najvecem putniku, MO. Profekcioni asc u 3. solara, a tamo guzva sa MA, VE i cvorom.

astrološki tekstovi, izrada horoskopa, škola astrologije
www.tradicionalnaastrologija.com

*

Van mreže Miki

  • *****
  • 587
    • Astrologija.online
Re: Natalna astrologija (primeri)
« Odgovor #106 poslato: Januar 21, 2013, 11:34:47 pre podne »
Godisnje profekcije obrcu uglove, asc dolazi na dsc. Prema ranijim pravilima dsc ima veze sa putovanjima, selidbama, promenama jer ugao prirodno pripada najvecem putniku, MO. Profekcioni asc u 3. solara, a tamo guzva sa MA, VE i cvorom.

Ne mogu da se setim koji autor, ali sam davno čitao, samo znam da je neki od starih,  da jaka postavka 7.polja daje privremeni boravak u inostranstvu-ne put, nego nešto što se smatra dužim, a jaka postavka 9.p život u inostranstvu. Tako da su jasno podelili još u antici. E posle je neki od mislim Roberta obrnuo da je 7. polje egzil, a 9. boravak ili tako nešto
Pitao sam te zbog dir. JU u 6. polju, interesovao me zdravstveno, jer sam mnogo puta kod MA u Biku video operacije u sličnim slučajevima.
http://astrologija.online/

Robert Zoller:But in order for that to happen, I had to clear a lot of rubbish out of the way. The rubbish was New-Age astrology, New-Age ideas about magic, New-Age ideas about alchemy, and things of that sort. Which are all cul-de-sa

*

Van mreže Ile

  • *****
  • 313
    • Beyond The Heaven
Re: Natalna astrologija (primeri)
« Odgovor #107 poslato: Januar 21, 2013, 11:35:17 pre podne »
Da, i ja sam primetio daj tvoj ME koji u Solaru pada na natalni vrh 9-te, a pritom je preuzeo vladarstvo Firdarije u toj godini pa mu se i natalna simbolika akcentira sa Suncem u 9. Ali to po Placidusu. Po Alkabitijusu, i ME i SU padaju u 8. (kroz Solara) a pošto koristim Alkabitius, upravo me ta postavka zbunila i nisam bio odlučan da iskomentiram o stvarima povezane sa 9. polje.
« Poslednja izmena: Januar 21, 2013, 11:37:39 pre podne od strane Ile »

*

Van mreže Nataša

  • *****
  • 1570
    • www.tradicionalnaastrologija.com
Re: Natalna astrologija (primeri)
« Odgovor #108 poslato: Januar 21, 2013, 11:38:09 pre podne »
Tako je, veliki firdarski period ME sam zaboravila. Ja sam Doroteja imala na umu u vezi sa znacenjem 7. i to kod katarhai pravila.
astrološki tekstovi, izrada horoskopa, škola astrologije
www.tradicionalnaastrologija.com

*

Van mreže Nataša

  • *****
  • 1570
    • www.tradicionalnaastrologija.com
Re: Natalna astrologija (primeri)
« Odgovor #109 poslato: Januar 21, 2013, 11:39:59 pre podne »
Slobodno mozemo moje SO u 8. zakucati. ME svakako natalno stoji u 9. i primarnom rotacijom te godine dolazi na vladara asc na taj nacin posredno povezujuci signifikaciju 9. i 1.
astrološki tekstovi, izrada horoskopa, škola astrologije
www.tradicionalnaastrologija.com

*

Van mreže Ile

  • *****
  • 313
    • Beyond The Heaven
Re: Natalna astrologija (primeri)
« Odgovor #110 poslato: Januar 21, 2013, 11:41:57 pre podne »
Slobodno mozemo moje SO u 8. zakucati. ME svakako natalno stoji u 9. i primarnom rotacijom te godine dolazi na vladara asc na taj nacin posredno povezujuci signifikaciju 9. i 1.

Da, čini se da je to veoma snažna indikacija.

*

Van mreže Ile

  • *****
  • 313
    • Beyond The Heaven
Re: Natalna astrologija (primeri)
« Odgovor #111 poslato: Januar 21, 2013, 11:47:40 pre podne »
Kad završimo sa tvoju 1990, baciču ja jedan zanimljiv natal sa veoma burnom godinom.

*

Van mreže Nataša

  • *****
  • 1570
    • www.tradicionalnaastrologija.com
Re: Natalna astrologija (primeri)
« Odgovor #112 poslato: Januar 21, 2013, 11:49:20 pre podne »
Slobodno.
astrološki tekstovi, izrada horoskopa, škola astrologije
www.tradicionalnaastrologija.com

*

Van mreže Ile

  • *****
  • 313
    • Beyond The Heaven
Re: Natalna astrologija (primeri)
« Odgovor #113 poslato: Januar 21, 2013, 11:51:34 pre podne »
OK. Evo detalje.

March 25th 1979, 18h15 in Perigueux, France

2009-ta je godina bila veoma burna u njen život. Šta se desilo?

BTW Imam njenu dozvolu da spodjelujem informacije.

*

Van mreže Miki

  • *****
  • 587
    • Astrologija.online
Re: Natalna astrologija (primeri)
« Odgovor #114 poslato: Januar 21, 2013, 12:11:28 posle podne »
Ova ima natalni karambol 6--12. kad njoj nije bilo burno? Jel '09. bila zdravstveno ugrožena na bilo koji način?
http://astrologija.online/

Robert Zoller:But in order for that to happen, I had to clear a lot of rubbish out of the way. The rubbish was New-Age astrology, New-Age ideas about magic, New-Age ideas about alchemy, and things of that sort. Which are all cul-de-sa

*

Van mreže Ile

  • *****
  • 313
    • Beyond The Heaven
Re: Natalna astrologija (primeri)
« Odgovor #115 poslato: Januar 21, 2013, 12:14:16 posle podne »
BTW Zanimljivo je Nataša, kako je aktivacija na taj tvoj Merkur putem Firdarije, od 18 pa do 31 godine, kod tebe donjeo ascenzija tvog astrološkog statusa.
On je vladar na nekoliko bitnih tačaka u tvoj natal. A to su:
Egzaltacija, Pars Hyleg (koja često opisuje životne misije), Pars Rationis i Fortune (nevezano za ovim, interesantno je pomenuti da on vlada i Tačkom Putovanja u Blizanci, pa se to uklapa sa pričom iz 1990).

Merkur je donjeo benefite u te godine vladarstva putem Firdarije. Te su benefite bile povezane sa Astrologijom (Merkur u 9) od koju si zarađivala novac (Merkur vlada sa 2.). Dispozitor Merkura je Mars u 10. što dobro upučuje na uzimanje Astrologiju kao karijeru, a to što je Merkur dispozitor Saturna u 11, ukazuje da su tvoje prijatelje povezane sa Astrološkim krugovima i to su ljudi koji se zanimaju za okultno i ezoterično (Saturn).

Firdarije su baš zanimljive za ovakvu Bigger Picture.

*

Van mreže Ile

  • *****
  • 313
    • Beyond The Heaven
Re: Natalna astrologija (primeri)
« Odgovor #116 poslato: Januar 21, 2013, 12:18:40 posle podne »
Ova ima natalni karambol 6--12. kad njoj nije bilo burno? Jel '09. bila zdravstveno ugrožena na bilo koji način?

Da Miki, ceo život joj je bio buran. Priložiču kasnije i ostali događaji.
Za tu godinu nemam informacije da li je bila zdravstveno ugrožena, najvjerovatno i da je bila, sigurno nije bilo nešto ozbiljno čim mi nije pomenula. Radi se o 3 krupnim događajima u njen život.

*

Van mreže Nataša

  • *****
  • 1570
    • www.tradicionalnaastrologija.com
Re: Natalna astrologija (primeri)
« Odgovor #117 poslato: Januar 21, 2013, 12:39:08 posle podne »
Ja taj grad u Francuskoj ne mogu da nadjem u Janusu. Jel' se tako bas pise? Ne mogu ni da izgovorim. Ne znam Francuski nimalo.
astrološki tekstovi, izrada horoskopa, škola astrologije
www.tradicionalnaastrologija.com

*

Van mreže Ile

  • *****
  • 313
    • Beyond The Heaven
Re: Natalna astrologija (primeri)
« Odgovor #118 poslato: Januar 21, 2013, 12:40:11 posle podne »
Ja taj grad u Francuskoj ne mogu da nadjem u Janusu. Jel' se tako bas pise? Ne mogu ni da izgovorim. Ne znam Francuski nimalo.

http://en.wikipedia.org/wiki/P%C3%A9rigueux

Morinus daje ove koordinate:
00E43
45N10
« Poslednja izmena: Januar 21, 2013, 12:42:35 posle podne od strane Ile »

*

Van mreže Miki

  • *****
  • 587
    • Astrologija.online
Re: Natalna astrologija (primeri)
« Odgovor #119 poslato: Januar 21, 2013, 12:45:09 posle podne »
Ima li veze 2009. sa brakom?
Evo karta
BTW što akvitanci znaju da uvale ime: vile prosjakinje, hahahahaa
« Poslednja izmena: Januar 21, 2013, 12:49:45 posle podne od strane Miki »
http://astrologija.online/

Robert Zoller:But in order for that to happen, I had to clear a lot of rubbish out of the way. The rubbish was New-Age astrology, New-Age ideas about magic, New-Age ideas about alchemy, and things of that sort. Which are all cul-de-sa