Vezba cini majstora

  • 483 Odgovora
  • 218354 Pregleda
*

Van mreže Nataša

  • *****
  • 1570
    • www.tradicionalnaastrologija.com
Re: Vezba cini majstora
« Odgovor #480 poslato: Jul 01, 2014, 07:00:44 posle podne »
Jedno klasicno. "Da li cu se pomiriti sa bivsim deckom?" 30.6.2014. u 14.26. u Beogradu, asc 27. Li.
astrološki tekstovi, izrada horoskopa, škola astrologije
www.tradicionalnaastrologija.com

Re: Vezba cini majstora
« Odgovor #481 poslato: Jul 02, 2014, 02:20:01 posle podne »
Postoje dva oprecna pokzatelja .. prvi koji ide ka tome da je difinitivan kraj je odvajanje Meseca od Venere vl. Asc i apliciranje preko kvadrata Saturnu koji je ujedno i vladar 4. kuce koja moze da oznaci konacan kraj. Ka negativnom ishodu vodi i kadentan vl. desc ali je u znaku asc sto bi znacilo da ona zeli da da sve od sebe da bi se pomirili ka cemu vodi i aplikacija Venera prema Marsu preko trigona. Doduse nema neke prave recepcije od strane Marsa ali ipak je neometena i sta ja znam meni deluje da mozda nakon nekog kraja bude neka sansa za novi pocetak. Ali mislim da prvo sledi jedan los period i velika patnja zbog ove aplikacije Meseca ka Saturnu a onda kasnije mozda neki pokusaji pomirenja. Ne bih mogla da budem izricita da se nece pomiriti. Ne deluje bas sjajno ali ja mislim da neka sansa da se porazgovara ipak postoji.

*

Van mreže Nataša

  • *****
  • 1570
    • www.tradicionalnaastrologija.com
Re: Vezba cini majstora
« Odgovor #482 poslato: Jul 02, 2014, 08:00:20 posle podne »
Kada ne bi racunali stepenove, MA bi bio na asc. Njemu neometano, preko trigona, aplicira VE i to je slika ispunjenja. Ne mora da postoji recepcija kod trigona, stoji u Bonatijevim pravilima. Jeste, MO ide ka SA, ali i SO ide ka SA pa se cini da taj SA povezuje svetla koja izmenjuju svoje domicile. MO u SO znaku i SO u MO jeste dobar pokazatelj vezanosti muskarca i zene. Palo mi je na pamet da ce ih ponovo povezati neki nemili dogadjaj koji SA prezentuje. Na kraju, imamo severni cvor na asc. Znak uvecavanja i beneficija kada je u kuci, bez veze sa nekom planetom. Taj nemili dogadjaj ce se ticati nje jer SA stoji u VE egzilu, a MO detrimentu.
astrološki tekstovi, izrada horoskopa, škola astrologije
www.tradicionalnaastrologija.com

*

Van mreže Nataša

  • *****
  • 1570
    • www.tradicionalnaastrologija.com
Re: Vezba cini majstora
« Odgovor #483 poslato: Jul 10, 2014, 01:03:26 pre podne »
Rascivijajte kartu. Devojka pita za koga da se opredeli, ima vezu sa dvojicom, dugogodisnjim deckom i kolegom sa posla. Sa kim ce biti i da li ce biti 8.7.2014. u 20.05. u Beogradu.
astrološki tekstovi, izrada horoskopa, škola astrologije
www.tradicionalnaastrologija.com