Tradicionalna Astrologija i Karma!

  • 50 Odgovora
  • 22190 Pregleda
*

Van mreže Tanja

  • *****
  • 310
    • AstroSensa
Re: Tradicionalna Astrologija i Karma!
« Odgovor #45 poslato: Jul 10, 2013, 04:38:32 posle podne »
Da nisi i ti od onih sto mrze filozofe  ;) Ovo nije na tvoj racun, dosla si mi kao kec na deset. I da, ovo o cemu pricamo nije filozofija, ali ima svoj filozofiju.

 :D
Naprotiv, filozofiju smatram uzvišenom, božanskom i duhovnom, majkom svih (sa)znanja.
"Ljubav je valjda jedina stvar na svijetu koju ne treba objašnjavati ni tražiti joj razloge." M. Selimović

*

Van mreže Nataša

  • *****
  • 1570
    • www.tradicionalnaastrologija.com
Re: Tradicionalna Astrologija i Karma!
« Odgovor #46 poslato: Jul 10, 2013, 04:45:24 posle podne »
Ja sam rekla da sam hriscanin-platonista, a to znaci dozvolu rituala unutar Kosmosa i zabranu u pravcu iznad. Tu nastupa religija. Razumes sada.

Siki, ovo je tebi upuceno, Tanja upala izmedju.
« Poslednja izmena: Jul 10, 2013, 04:48:47 posle podne od strane Natasa »
astrološki tekstovi, izrada horoskopa, škola astrologije
www.tradicionalnaastrologija.com

*

Van mreže Nataša

  • *****
  • 1570
    • www.tradicionalnaastrologija.com
Re: Tradicionalna Astrologija i Karma!
« Odgovor #47 poslato: Jul 10, 2013, 07:38:36 posle podne »
Nesto sam obrisala, nesto ostavila jer moji odgovori na Alexove postove imaju kontekst prema temi.
astrološki tekstovi, izrada horoskopa, škola astrologije
www.tradicionalnaastrologija.com

*

Van mreže Miki

  • *****
  • 587
    • Astrologija.online
Re: Tradicionalna Astrologija i Karma!
« Odgovor #48 poslato: Jul 15, 2013, 08:31:44 posle podne »
Da nastavimo ozbiljni deo priče;
Žak Beržije je šezdesetih godina, u čuvenoj knjizi koju je napisao zajedno s Luisom Pauelsom, "Jutro čarobnjaka", zabeležio da je Fulkanelija sreo 1937. i da mu je ovaj rekao: „Evo tajne alhemije: postoji način da se manipuliše materijom i energijom tako da se proizvede ono što bi savremeni naučnici nazvali polje sila. To polje sila deluje na posmatrača i dovodi ga u povlašćen položaj u odnosu na univerzum. S te povlašćene tačke on ima pristup stvarnosti koje prostor i vreme, materija i energija, od nas običnih smrtnika skrivaju. To je ono što alhemičari nazivaju Veledelo: univerzalno razumevanje univerzuma."
http://astrologija.online/

Robert Zoller:But in order for that to happen, I had to clear a lot of rubbish out of the way. The rubbish was New-Age astrology, New-Age ideas about magic, New-Age ideas about alchemy, and things of that sort. Which are all cul-de-sa

*

Van mreže Nataša

  • *****
  • 1570
    • www.tradicionalnaastrologija.com
Re: Tradicionalna Astrologija i Karma!
« Odgovor #49 poslato: Jul 15, 2013, 08:52:19 posle podne »
Nemoj tako Miki da im dajes ideje. Poverovace da im je za poduhvat i auto akumulator dovoljan. :D Nemoj da skrivis neciju glupost u pokusaju da se "ukljuci" u polje.  :mad:
« Poslednja izmena: Jul 15, 2013, 08:54:18 posle podne od strane Natasa »
astrološki tekstovi, izrada horoskopa, škola astrologije
www.tradicionalnaastrologija.com

*

Van mreže Miki

  • *****
  • 587
    • Astrologija.online
Re: Tradicionalna Astrologija i Karma!
« Odgovor #50 poslato: Jul 15, 2013, 09:34:09 posle podne »
Ako posle onog boldovanog potegne neko akumulator, taj zaslužuje dalekovod u najmanju ruku :D :D , da se bez odlaganja prebaci na višu oktavu :D :D :D
http://astrologija.online/

Robert Zoller:But in order for that to happen, I had to clear a lot of rubbish out of the way. The rubbish was New-Age astrology, New-Age ideas about magic, New-Age ideas about alchemy, and things of that sort. Which are all cul-de-sa