Vezba cini majstora

  • 483 Odgovora
  • 218356 Pregleda
*

Van mreže Miki

  • *****
  • 587
    • Astrologija.online
Re: Vezba cini majstora
« Odgovor #180 poslato: Maj 27, 2013, 02:16:02 posle podne »
Mogu dase koriste i oba načina, samo zavisi za šta. Za događaje uvek fiksna, jer je odraz faze MO-realne situacije vremena i prostora.
http://astrologija.online/

Robert Zoller:But in order for that to happen, I had to clear a lot of rubbish out of the way. The rubbish was New-Age astrology, New-Age ideas about magic, New-Age ideas about alchemy, and things of that sort. Which are all cul-de-sa

Re: Vezba cini majstora
« Odgovor #181 poslato: Maj 31, 2013, 10:18:40 posle podne »
Napisah vec negde da imam problem sa zubom. Prva opcija je bila vadjenje ali sada razmisljam o tome da se konsultujem sa nekim oralnim hirurgom o mozda nekoj operaciji kako bi se zub spasio. Postavila sam pitanj sta ce biti sa tim zubom da li cu moci da ga spasim i dobila ovu kartu



Losa je pozicija Saturna tako visoko na nebu i ugaona, van sekte je peregriniran i ne vidi se sa dispozitorom. Ovo moze da ukaze na moje neko stanje jer se osecam potpuno izgubljeno i nisam sigurna sta da radim a pre svega sam zabrinuta sta ce od svega toga ispasti. Mars u 6oj me takodje brine jer ispada da infekcija kolo vodi. Sunce vec ne znam sta bi moglo da znaci. Zanimljivo je da Merkur vladar 6. kuce ide upravo u aspekt sa Saturnom. Trigon jeste ali je bez recepcije pa ne znam koliko je to sve povoljno po mene. Pada mi na pamet da je Sunce mozda taj zubar kod koga sam zadnje bila i koji je rekao da se vadi ( s obzirom da je peregriniran i da ne vidi svog dispozitora nisam sigurna koliko je on tu strucan ). Mesec ide u aspekt sa Jupiterom ( ovo moze biti moja rodjaka koju sam zamolila da mi nadje nekog hirurga da ga pitamo sta da radim ili je to taj hirurg ) koji daje Mesecu recepciju ali je u losem stanju sto bi znacilo da mozda zeli ali ne moze da mi pomogne?!

Kakvo je vase misljenje, ja bas nisam sigurna kako ce sve ovo da se zavrsi na kraju?

*

Van mreže Nataša

  • *****
  • 1570
    • www.tradicionalnaastrologija.com
Re: Vezba cini majstora
« Odgovor #182 poslato: Maj 31, 2013, 10:52:34 posle podne »
SA je zub i takav je kakav je, ali nije najgore kako moze biti. Stepeni defekta na kojima se nalazi su 2.5 i idu ka 2 i to na nivou flegmaticnog poremecaja koji za simptome ima sangvinicne manifestacije jer je dispozitor na startu sangvinicnog znaka kao i planeta sa kojom je MO napravio poslednji aspekt, a to je SO u Ge. I MA i SO su na ranim stepenima odstupanja od ravnoteze pa mi se cini da ces ipak pristupiti nekom tretmanu, pre nego vadjenju. ME iz 6. aplicira ka SA, a 6. su interventni zahvati, nesto sto trazi grub rad, noz i tome slicno. Dakle, hirurska intervencija koja nece biti najuspesnija jer se ME sa SA spaja preko negativne pozicije i retrogradnosti. Stomatolog je predstavljem MO, ali i tim ME jer isti dispozituje MA i u znaku je 7. pa ovaj ME moze simbolizovati tvoje odbijanje da zub izvadis i insistiranje na intervenciji kako bi ga spasila. Za sada pre vidim intervenciju lecenja, a ne vazdjenja jer i VE aplicira ka SA, a to vise lici na saniranje nego na vadjenje. ME+VE+MO ka JU, benefici, bice tu vise poteza, ali se bojim da ce na duze staze zub ipak morati napolje jer retrogradnost odbija svu svetlost koja ce ka njemu ici. Mozemo promenu znaka SA dispozitora (prelazak MA iz Ta u Ge) tumaciti i kao vadjenje, drasticnu promenu situacije, ali pre toga moras da prodjes intervencije koje simbolizuju ME i VE, odnosno JU (naredni MO aspekt). Tacka operacije i leka je na 1. Le, SO je vladar, a MO ide od SO ka JU uz istovremenu aplikaciju SO ka JU. Da, mislim da ces da lecis ovaj zub pre nego sto se od njega u perspektivi oprostis. Da, i to sto je SA u fiksnom znaku ne lici na vadjenje, ali na vadjenje lici promena MA znaka iz fiksnog u fleksibilni mada isti nije u aspektu sa SA.
« Poslednja izmena: Maj 31, 2013, 10:58:45 posle podne od strane Natasa »
astrološki tekstovi, izrada horoskopa, škola astrologije
www.tradicionalnaastrologija.com

Re: Vezba cini majstora
« Odgovor #183 poslato: Maj 31, 2013, 11:24:56 posle podne »
Hvala na odgovoru. Ja sam zapela da ga spasavam pa to ti je iako cu se mozda samo dodatno izmaltretirati a na kraju ga opet izvade. Kada bi mogao tako zalecen makar koju godinu da izgura bilo bi dobro. Idem u ponedeljak da vidim koje su mi opcije pa javljam ishod. Hvala jos jednom :)

U svakom slucaju cisto pojasnjenja radi u vezi Marsovih termina i samog Marsa ako se bude nesto radilo bice hirusko secenje ( eliminacija ) korena i zadrzavanje gornjeg dela zuba do daljnjeg. Tako da je neko seckanje vrlo moguce.
« Poslednja izmena: Maj 31, 2013, 11:27:34 posle podne od strane LadyInRed »

Re: Vezba cini majstora
« Odgovor #184 poslato: Jun 03, 2013, 04:37:32 posle podne »
Da dam feed. Zub ce se definitivno vaditi. Ovi benefici se mozda pre odnose na neke zenske osobe uglavnom koje su mi izasle u susret da dodjem do hirurga i dobijem savet , nije nikakva terapija ukljucena. Vadjenje zuba je zakazano za 11.jun i zanimljivo je da u solaru imam ponavljanje natalnog Merkur( vl. asc ) 120 Saturn gde Saturn dolazi na Asc solara. I da 11. juna tranzitom Merkur pravi 90 Saturn natalni. Gledala sam stanje neba u 14:00 kada mi je zakazano i mislim da ce sve biti skroz ok :) iako zuba na zalost vise nece biti.

*

Van mreže Miki

  • *****
  • 587
    • Astrologija.online
Re: Vezba cini majstora
« Odgovor #185 poslato: Jun 03, 2013, 04:46:07 posle podne »
Gledaj to sa praktične strane, imaćeš gde da zaglaviš cigaru 8)
http://astrologija.online/

Robert Zoller:But in order for that to happen, I had to clear a lot of rubbish out of the way. The rubbish was New-Age astrology, New-Age ideas about magic, New-Age ideas about alchemy, and things of that sort. Which are all cul-de-sa

Re: Vezba cini majstora
« Odgovor #186 poslato: Jun 03, 2013, 04:50:27 posle podne »
Da bar pusim :) Ovako nicemu nece sluziti. Jedino ce se umnjak radovati jer ce napokon imati mesta gde da izadje , eto makar nesto ...

Zanimljiva stvar je da sam slican problem imala u 1. razredu osnovne skole i sada gledam i tada je Saturn bio na Asc solara ... mada tada je bio u pitanju mlecni zub pa je na njegovo mesto porastao novi ovde nema sada sta da poraste jedino vestacki, sto je vrlo verovatno da ce se desiti ako skontam da mi se vidi i da je ruzno. Sve za lepotu :)
« Poslednja izmena: Jun 03, 2013, 04:53:23 posle podne od strane LadyInRed »

*

Van mreže Nataša

  • *****
  • 1570
    • www.tradicionalnaastrologija.com
Re: Vezba cini majstora
« Odgovor #187 poslato: Jun 03, 2013, 06:37:19 posle podne »
Tesko da su te zenske osobe relevantne. Mozda simbolizuju olaksanje, ko ce ga znati i ispada da je dispoziciji vladare asc presudila. Ne znam, ali krajnji ishod i jeste isao u pravcu vadjenja, samo sto se stvar brze odvijala. Mozda zbog kardinalnog ME iz 6. ka r SA koji ga odbija.
« Poslednja izmena: Jun 03, 2013, 07:52:41 posle podne od strane Natasa »
astrološki tekstovi, izrada horoskopa, škola astrologije
www.tradicionalnaastrologija.com

Re: Vezba cini majstora
« Odgovor #188 poslato: Jun 06, 2013, 11:24:18 pre podne »
Obzirom da sam trudna i ulazim u 6ti mjesec jucer postavim pitanje da li da idem na CR ili prirodno i da li je dr. pogrijesio sto se tice spola. Jucer u 18:52, Sarajevo

splela sam se malo sto se tice tumacenja, uglavnom kao da cu lose proci na porodu za sta god da se odlucim jer ovaj lose postavljeni Sa180Mo, ali cu se oporaviti brzo jer mi je takav organizam egz. Mo u VI.
Eh sada sto se tice spola Ma je vl V i u Blizancima je preregrin i ovo mi nikako nije jasno, dr. kaze da je s bebarom sve ok iako sam ja pocela da se debljam k'o sumanuta pa mozda zbog toga da cu dovesti bebanu u kakvu opasnost  ???

*

Van mreže Nataša

  • *****
  • 1570
    • www.tradicionalnaastrologija.com
Re: Vezba cini majstora
« Odgovor #189 poslato: Jun 06, 2013, 12:27:05 posle podne »
Nemoj tumaciti karte u trudnoci, nista videti neces kako treba i ne treba gledati. I ja sam to cinila i svasta nesto videla, a proslo je na kraju sve dobro. Porodjaj je vanredna situacija i teske slike su vrlo ceste, 12. kuca je kuca porodjaja i cesta je u trudnickim kartama i kako je ME na asc znaci da ce sve biti u redu. Ne beri brigu vec se opusti. MO preko recpepcije se spaja sa tim ME, posle toga, ulazi u dug prazni hod, dakle, sve ce biti kako treba. Pol nemoj gledati ako karta nije prva koju si u vezi sa ovim tumacila.
astrološki tekstovi, izrada horoskopa, škola astrologije
www.tradicionalnaastrologija.com

Re: Vezba cini majstora
« Odgovor #190 poslato: Jun 06, 2013, 02:06:05 posle podne »
Dobro da si mi rekla, ma sta god da bude mora se preturiti preko glave nego meni se cini da mi je nekako lakse ako se pripremim ... a nije prva karta koju sam gledala za spol bas zbog toga sam i postavila pitanje ... prvu kartu koju sam gledala nekad 2009, pokusat cu da je nadjem spol je bio muski i jedno dijete jedva i sada mi nije jasno da li sam ja pogrijesila ili dr. koji kaze da je curica  ;D

*

Van mreže Nataša

  • *****
  • 1570
    • www.tradicionalnaastrologija.com
Re: Vezba cini majstora
« Odgovor #191 poslato: Jun 06, 2013, 02:46:54 posle podne »
To zavisi samo od prve karte i to pod uslovom da je ista radikalna. Dzon je, recimo, meni odmah pisao da nosim devojcicu iako ga nista pitala tada nisam, sam je bacio kartu kada je cuo da sam trudna. Ta prva karta je kljucna.
astrološki tekstovi, izrada horoskopa, škola astrologije
www.tradicionalnaastrologija.com

Re: Vezba cini majstora
« Odgovor #192 poslato: Jun 06, 2013, 03:12:42 posle podne »
Evo ga nasla sam 14.42h, 10.11.2009, Sarajevo

arapska tačka djece je na 23° Riba

*

Van mreže Nataša

  • *****
  • 1570
    • www.tradicionalnaastrologija.com
Re: Vezba cini majstora
« Odgovor #193 poslato: Jun 06, 2013, 03:16:20 posle podne »
To je nesto veoma staro, pre ove trudnoce. Kako je tacno glasilo?
astrološki tekstovi, izrada horoskopa, škola astrologije
www.tradicionalnaastrologija.com

Re: Vezba cini majstora
« Odgovor #194 poslato: Jun 06, 2013, 04:06:06 posle podne »
Pitala sam nesto u kontekstu da li cu i kada ostati trudna i bilo je oko 5g