Primer retkog zdravstvenog sindroma

  • 35 Odgovora
  • 21226 Pregleda
*

Van mreže Nataša

  • *****
  • 1570
    • www.tradicionalnaastrologija.com
Re: Primer retkog zdravstvenog sindroma
« Odgovor #30 poslato: Jul 02, 2013, 01:34:52 posle podne »
Jeste karta po par osnova losa, tu nema zbora, jedino sto je 'nedovrsena" na neki nacin, kao da nema definitivnog razresenja jer i VE i MA nastavljaju bez realizacije aspekta, a preko promene znaka tako da vremenski okvir ovde tesko da mozemo izvuci. MO120SA, ali mi se cini da je to vreme vec proslo ako racunamo fleksibilne stepene kao mesece.

Interesantno je da je asc horarne karte kod njenog natalnog JU u 6. a vladar asc VE u dvanaestini natalne VE u Ca (grudi, zenska stvar, zenska bolest), tako da asc mozemo njoj dodeliti u ovom slucaju jer ima poklapanja sa natalom.

Dodacu jos da verujem da ce SA ciklusi za nju biti znacajni jer je SA treci triplicitetni vladar ic-a i odnosi se specificno na 'kraj stvari". Sreca u svemu je sto tih ciklusa ima mnogo i ne moramo strepeti samo zbog narednog (r 180 prema JU). Ima neceg u njenom natalu sto sve prolongira i odlaze, a to je upravo taj egzaltirani i triplicitetni SA na vrhu neba. Zbog ovoga sam se odrekla JU remedijale koja se osnovnom logikom namece jer mi se negde cini, osecam to, da joj SA pruza konacnu zastitu i da od njega sve zavisi. Ako pregura 2017. moguce je cak da taj SA doda svoje najmanje godine na ukupan kontekst alkohodena, ali pod uslovom da hajleg ulogu prepustimo SO.
astrološki tekstovi, izrada horoskopa, škola astrologije
www.tradicionalnaastrologija.com

Re: Primer retkog zdravstvenog sindroma
« Odgovor #31 poslato: Jul 02, 2013, 10:10:49 posle podne »
U slučaju da je SO hajleg onda je alkohoden ME...? Ili možda VE?

*

Van mreže Nataša

  • *****
  • 1570
    • www.tradicionalnaastrologija.com
Re: Primer retkog zdravstvenog sindroma
« Odgovor #32 poslato: Jul 02, 2013, 11:18:28 posle podne »
ME, ali se na njegove srednje godine dodaju najmanje SA jer je isti vladar geniture, ali to nikada nije precizna racunica. Gotovo nikada. SO nije u terminu VE, mislila sam na ME i nije sa njim u aspektu, ali za Ptolomejev metod to nije neophodno. Prosto, ME ima citav sticaj dostojanstava na mestu SO. VE je vladarka tripliciteta pa i ona moze da bude alkohoden jer je u istom znaku sa SO (prema drugim pravilima) tako da ove stvari cesto nisu definitivne.
astrološki tekstovi, izrada horoskopa, škola astrologije
www.tradicionalnaastrologija.com

Re: Primer retkog zdravstvenog sindroma
« Odgovor #33 poslato: Jul 03, 2013, 02:38:03 posle podne »
Da, da, jasno mi je..
Nadam se da će delovati priroda SA u smislu da joj pomogne da se izbori sa svim eventualnim krizama koje dolaze.

Re: Primer retkog zdravstvenog sindroma
« Odgovor #34 poslato: Mart 14, 2015, 05:09:03 posle podne »
Pozdrav svima na forumu, ja se javljam sa povratnom informacijom o situaciji sa natalom koji smo tumačili..
Baš kao što je Nataša pomenula da tranzit SA preko natalnog MA može doneti promenu stanja, to se i dogodilo. Otkriven je nov tumor na dojci, ne znamo kakva mu je narav, treba da stignu rezultati, ali na ultrazvuku je evidentirano njegovo postojanje, oko 1,5cm.
Nadam se dobrom ishodu..

*

Van mreže Nataša

  • *****
  • 1570
    • www.tradicionalnaastrologija.com
Re: Primer retkog zdravstvenog sindroma
« Odgovor #35 poslato: Mart 14, 2015, 05:27:28 posle podne »
Svakako. Nada je imperativ.
astrološki tekstovi, izrada horoskopa, škola astrologije
www.tradicionalnaastrologija.com