Natalna astrologija (primeri)

  • 1425 Odgovora
  • 635661 Pregleda
*

Van mreže Cherry

  • *****
  • 258
Re: Natalna astrologija (primeri)
« Odgovor #360 poslato: Februar 14, 2013, 12:06:18 pre podne »
Meni je jako zanimljiva jedna stvar, uvek ste vi sami nastavljali da joj tumačite, ama baš na svakoj temi  :D
Tako da mislim da ne duguje baš toliko, jednostavno joj se dalo da se toliko izanalizira to, jer ni jednom ne videh da je ona to tražila, samo je pomenula svoje iskustvo. :)

*

Van mreže Ile

  • *****
  • 313
    • Beyond The Heaven
Re: Natalna astrologija (primeri)
« Odgovor #361 poslato: Februar 14, 2013, 12:09:15 pre podne »
Meni je jako zanimljiva jedna stvar, uvek ste vi sami nastavljali da joj tumačite, ama baš na svakoj temi  :D
Tako da mislim da ne duguje baš toliko, jednostavno joj se dalo da se toliko izanalizira to, jer ni jednom ne videh da je ona to tražila, samo je pomenula svoje iskustvo. :)

Naravno, kao sto sam ja pomenuo to da nam on duguje pa si se ti nadovezala na to. To tako ide  ;D

*

Van mreže Cherry

  • *****
  • 258
Re: Natalna astrologija (primeri)
« Odgovor #362 poslato: Februar 14, 2013, 12:14:06 pre podne »
Vi njoj dugujete za nanet duševni bol  ;D ;D
Cor je ubeđivao da je nesrećna jer je almuten Mars u Vagi, i ovo sad kada je ubeđujete da može sama kroz život 8)

Šalim se naravno  :) :)

*

Van mreže Ile

  • *****
  • 313
    • Beyond The Heaven
Re: Natalna astrologija (primeri)
« Odgovor #363 poslato: Februar 14, 2013, 12:17:19 pre podne »
Vi njoj dugujete za nanet duševni bol  ;D ;D
Cor je ubeđivao da je nesrećna jer je almuten Mars u Vagi, i ovo sad kada je ubeđujete da može sama kroz život 8)

Šalim se naravno  :) :)

Hahahah ne šališ se ti naravno!
Jesmo malo prestrogi bili ja i Cor, možda  ;D
Ali smo samo realni jbg, nije li život dokaz naših "crnih" predikcija? lol

A gde je Cor ubedjivao da je nesrecna? Ne secam se toga hahahaha
« Poslednja izmena: Februar 14, 2013, 12:18:51 pre podne od strane Ile »

Re: Natalna astrologija (primeri)
« Odgovor #364 poslato: Februar 14, 2013, 12:19:50 pre podne »
Ma sve cu da vas izljubim i da vam ispunim svaku zelju samo da se udam za nekog kog volim. Nema nikakvih problema, priznajem da sam vam debelo duzna :) Svima zajedno :) Zvacu van na svadbu da mi budete pocasni gosti :)

Cherry pazi sa ovim mojim nesrecnikom ( smaracem ) sam upala u rebus upravu u Saturnovom potepriodu a kada je opet krenula prica mi je bio Saturnov povratak i pritom u Solaru Sunce120Saturn a i na sam dan pokretanja price again je egzaktno bilo Sunce 120 Saturn. A cim je Saturn mora da bude smarac hahaha

*

Van mreže Cherry

  • *****
  • 258
Re: Natalna astrologija (primeri)
« Odgovor #365 poslato: Februar 14, 2013, 12:27:14 pre podne »
Vi njoj dugujete za nanet duševni bol  ;D ;D
Cor je ubeđivao da je nesrećna jer je almuten Mars u Vagi, i ovo sad kada je ubeđujete da može sama kroz život 8)

Šalim se naravno  :) :)

Hahahah ne šališ se ti naravno!
Jesmo malo prestrogi bili ja i Cor, možda  ;D
Ali smo samo realni jbg, nije li život dokaz naših "crnih" predikcija? lol

A gde je Cor ubedjivao da je nesrecna? Ne secam se toga hahahaha

Heheh ma nije veruj mi smejala sam se dok sam pisala, nije strašno jer znam da se ona nije potresla uopšte, ali da je neko drugi bio na njenom mestu ne znam šta bi bilo.  ;D
Jao to je obirisano bilo sa teme, čitava se frka napravila, ne mogu da se setim kako je počela ta rasprava, ni na kojoj je temi bila..

Ma sve cu da vas izljubim i da vam ispunim svaku zelju samo da se udam za nekog kog volim. Nema nikakvih problema, priznajem da sam vam debelo duzna :) Svima zajedno :) Zvacu van na svadbu da mi budete pocasni gosti :)


Ovo kao da čitam Minu. ;D

Pa vidiš moguće onda da je on, a averzija se taman uklapa u to inostranstvo jer on kako sam razumela malo je ovde, malo tamo.

*

Van mreže mina

  • *****
  • 192
Re: Natalna astrologija (primeri)
« Odgovor #366 poslato: Februar 14, 2013, 12:30:09 pre podne »
Citat
Sta je 10ak godina gore dole  :D

Pa da, ti pricas kao da vec imas 100 godina pa su male sanse da pozivis jos 10  :D


Cuti Lady ako ja cekam famoznu 49-50, sta je to naspram tvojih desetak :) Salim se...ali...obrni okreni ako si Cor u pravu pa Ju/Sa konjukcija u Aq 2020. donese belaja...sta ce nama djuvegija onda uopste...bezanija ce da bude :(

Re: Natalna astrologija (primeri)
« Odgovor #367 poslato: Februar 14, 2013, 12:32:09 pre podne »
Ja se tog ubedjivanja da sam nesrecna stvarno srecam kroz maglu ali jes bilo neko zestoko ubedjivanje. A okolnosti u kojima zivim jesu blagi uzas ali ja se nekako drzim iznad vode. Meni malo treba da se oraspolozim. Evo ove Natasine instrukcije su me usrecile neizmerno recimo :)

A da da i samu sam sebe podsetila na Minu hahahah.

Ma da, sa njim je averzija na delu tal total. I dok je bio ovde i posle kada je otisao za inostranstvo. A i ako budemo u braku bice tu svakakvih razdvajanja zbog njegovih poslovnih ambicija, mogu da se kladim. A mozda i nije on  :D

*

Van mreže mina

  • *****
  • 192
Re: Natalna astrologija (primeri)
« Odgovor #368 poslato: Februar 14, 2013, 12:35:03 pre podne »
Spustite kriterijume i ko zna kakva se vrata otvore. To vam je najbolja moguca magija.

Jao cuti bolje da ti ne pricam koje kriterijume sam spustila, spala na mrvice...pa nista >:(...ima to svoju logiku, ali kad si sav izgnan/izdebilitiran/korumpiran sa vladarima mozes da se slikas...pa kod mene od tog spustanja kriterijuma dobijes - lezilebovica, lazova i prevaranta kakve majka ne radja  :(

*

Van mreže Cherry

  • *****
  • 258
Re: Natalna astrologija (primeri)
« Odgovor #369 poslato: Februar 14, 2013, 12:44:36 pre podne »
Ja mogu da ih spustim samo u pravcu da možda može i razveden ili sa decom nrp. ali u smislu da je loša osoba, neambiciozan, hladan ili loš u krevetu, e tu već ne mogu..valjda svako i kada spusti kriterijume ne pobegne dovoljno od sebe..(vladar VII Mars u Lavu u X, XI znak)

A šta kod Mine recimo..mi smo pokušavali da rešimo to..koje boje ona da nosi? Gde da se kreće? Šta sa ovim Marsom u Jarcu, ima li on ikakve veze sa partnerima ili samo sa njenim novcem i zaradom..
Ili koliko je taj neki stav prema religiji Mini doneo a koliko odmogao kada su partneri u pitanju, da li se to vidi negde iz njene karte?


*

Van mreže mina

  • *****
  • 192
Re: Natalna astrologija (primeri)
« Odgovor #370 poslato: Februar 14, 2013, 12:45:57 pre podne »


Citat
Ovo kao da čitam Minu. ;D

Cuti Cherry cuti...Mina prednjaci, ali vidim da smo mi zene iste...koja se ostvarila na tom planu, moze posle toga i planine da pomera, koja nije...osta sa planinom za vratom :-\

Vala Lady kad se udas ima da drmnem 3 kajsijevace odjednom  :-*

*

Van mreže mina

  • *****
  • 192
Re: Natalna astrologija (primeri)
« Odgovor #371 poslato: Februar 14, 2013, 12:49:32 pre podne »
Citat
koje boje ona da nosi?

nazalost poslednjih godina preovladjuje crna boja, vrlo malo sarenisa nosim, tako nije bilo ranije, ali ja to pripisujem JMC/ASC 90 Sa u 4...

Citat
Ili koliko je taj neki stav prema religiji Mini doneo a koliko odmogao kada su partneri u pitanju, da li se to vidi negde iz njene karte?

Mislim da se ne vidi, problem je sta bi Mina htela,a sta joj zivot servira...a servira sa ovim sad tek spustenim kriterijumima zbog suzenog izbora sve Boze sacuvaj...i onda moj 'solarni princip' mora da se istakne, jer previse tog prizemnog na kraju me odvede em sa pravog puta, em sa glavnog koloseka, em iz mene najgore izvuce, dakle najgore u svakom pogledu...nazalost :(

*

Van mreže Cherry

  • *****
  • 258
Re: Natalna astrologija (primeri)
« Odgovor #372 poslato: Februar 14, 2013, 01:13:30 pre podne »
Da li može kod Mine da Venera nešto izvuče, nema aspekt sa oba vladara ali Jupiter vidi. E sad ne znam za ovo što Ve vlada XII, i umetnutom šestom..
Ve u dobrom odnosu sa Sa, on njoj daje vladarstvo, ona ga prima u znak egzaltacije...možda možeš i crno da nosiš :)
Sa vlada II, III, IV..

Imaš li ti Mina još nekog komšiju? :)


*

Van mreže mina

  • *****
  • 192
Re: Natalna astrologija (primeri)
« Odgovor #373 poslato: Februar 14, 2013, 10:22:00 pre podne »
Zaboravljas da mi je Ve pod opsadom  >:(
pitala ja onomad za tu recepciju Sa i Ve pa dobih odgovor da je lose jer su prirodni antipodi :(
ima aspekt sa MeR i to jacinu valjda trigona zbog dekster aspekta (eto sta sam sve zapamtila ali slaba vajda hahaha)

pa teoretski osim onog komsije davnih dana, onog alkosa i ovog skorasnjeg sto se pojavljivao nije bilo komsija....ali to pripisujem slucajnosti jer se slabo krecem ...ostatak je bio cist Merkur - upoznavanje na granici, upoznavanje preko telefona, upoznavanje preko predavanja...u smislu nekih desavanja na tom planu...

*

Van mreže Cor scorpii

  • *****
  • 244
  • ARS LONGA VITA BREVIS
Re: Natalna astrologija (primeri)
« Odgovor #374 poslato: Februar 14, 2013, 10:55:27 pre podne »
Citat
Pa zavisi od autora do autora.
Prošle godine u martu čim je profekcioni asc ušao u novi znak osetila sam neku baš promenu. Ne znam, možda treba gledati oba..

Pa da, onda slobodno ubaci i transsaturne&co u mix jer sve je razlicito od autora do autora zavisi kako ko gleda - ko je sad dovoljno pametan da kaze sta moze da se radi, a sta ne?

Promjena koju si osjetila isto tako(pored sijaset drugih stvari) moze imati veze sa progresijom stepena godisnje profekcije koji u toku godine pravi aspekte sa natalnim planetama i tako ukazuje na varijacije unutar glavne teme. Ali to nema veze sa promjenom znaka profekcije koji tako toboze dobija novog vladara - koji god da je autor u pitaju, predstavio je pogresno izvorno ucenje, pobrkao stvari u tome je caka. Kladio bih se da je to jedan od ovih "savremenijih", nama vremenski blizih.

Tehnika profekcija je koncipirana tako da planeta vladar ima uticaj i vladavinu nad citavom godinom sva odstupanja od toga koja kasnije dolaze su znak da se udaljava od izvornog ucenja za sta moze postojati vise razloga ali bit je ista.

Citat
Hahahah ne šališ se ti naravno!
Jesmo malo prestrogi bili ja i Cor, možda  ;D
Ali smo samo realni jbg, nije li život dokaz naših "crnih" predikcija? lol

A gde je Cor ubedjivao da je nesrecna? Ne secam se toga hahahaha

Normalno da se ne sali, i kao i uvijek, radi se o iskrivljavanju onoga sto sam rekao.
« Poslednja izmena: Februar 14, 2013, 10:57:08 pre podne od strane Cor scorpii »
https://klasicnaastrologija.wordpress.com/
https://7heavenastrology.wordpress.com/
Psalm 14:1  The fool hath said in his heart, there is no God.
Proverbs 9:10 The fear of the LORD is the beginning of wisdom