Natalna astrologija (primeri)

  • 1425 Odgovora
  • 635661 Pregleda
*

Van mreže Cherry

  • *****
  • 258
Re: Natalna astrologija (primeri)
« Odgovor #345 poslato: Februar 13, 2013, 11:14:47 posle podne »
E pa ja nosila ljubičastu boju i išla sam prevozom i stalno bila u pokretu pa ništa ne uradih  ;D

Jupiter je triplicitetni vladar Ve i Ma koji su u istom znaku, i nalazi se u II kući, u III znaku, u Strelcu..preko trigona se vidi sa Ma i Ve u Lavu..uz to je i duada Marsa u Strelcu..
Eto i na koliko sam ispita išla, ništa mi drugo ne preostaje nego da naučim da vozim..ili to ili da više idem po inostranstvu.. 8)

Btw setih se Ile one teorije koju si preneo,da je ljubavna godina kada je profekcija u ugaonom znaku od Tačke braka, a Jupiter u tranzitu u kvadratu ili opoziciji sa Tačkom. Prvi put mi je super odradilo, a sada evo prolazi profekcija ugaonog znaka od Tačke za oko dve nedelje...i eto ostaće ovaj put bez efekta.   ::)

Re: Natalna astrologija (primeri)
« Odgovor #346 poslato: Februar 13, 2013, 11:17:12 posle podne »
Saturn u 5. kuci vladar 8. i 9. kuce a imam jednu osobu na umu koja bi mogla da se uklopi. Kolega sa fakulteta, arhitekta kao i ja ( Saturn u Vagi ). A vl. podznaka mu je Merkur u Blizancima0Sunce 120 Saturn u Vagi  . Slika i prilika te moje konfiguracije , pritom Merkur kao vl. Asc 12inom je u Skorpiji ( povezuje se sa tim mojim Jupiterom ) i to tacno na mojoj 12ini Jupitera. A ovako dodje njegov vl. Asc na mom Suncu tacno ,skoro egzaktno. Samo jos da on shvati da sam ja ta njemu sudjena i bice svadbe hahaha
« Poslednja izmena: Februar 13, 2013, 11:20:08 posle podne od strane LadyInRed »

*

Van mreže Nataša

  • *****
  • 1570
    • www.tradicionalnaastrologija.com
Re: Natalna astrologija (primeri)
« Odgovor #347 poslato: Februar 13, 2013, 11:21:18 posle podne »
Sacekaj prvo vreme SA. Bilo koji ciklus. Valjalo bi da je u to vreme solar obecavajuci za ljubavna pitanja.
astrološki tekstovi, izrada horoskopa, škola astrologije
www.tradicionalnaastrologija.com

Re: Natalna astrologija (primeri)
« Odgovor #348 poslato: Februar 13, 2013, 11:30:15 posle podne »
Profekcija mi pada u znak Jarca upravo za naredni solar e sada po pitanju ljubavi je djene djene. Mozda bolje 2014 kada je u Vodoliji a u solaru kao vl Asc na Mc-u u egzaktnom trigonu sa Jupiterum u Raku na desc. Inace Saturn je jedina Sunceva aplikacija. Pritom Merkur kao vl. Asc je u solidnoj recepciji sa Saturnom i izmedju njih je trigon. Tako da on je izgleda najveca uzdanica  :D

*

Van mreže Ile

  • *****
  • 313
    • Beyond The Heaven
Re: Natalna astrologija (primeri)
« Odgovor #349 poslato: Februar 13, 2013, 11:32:04 posle podne »
Profekcija mi pada u znak Jarca upravo za naredni solar e sada po pitanju ljubavi je djene djene. Mozda bolje 2014 kada je u Vodoliji a u solaru kao vl Asc na Mc-u u egzaktnom trigonu sa Jupiterum u Raku na desc. Inace Saturn je jedina Sunceva aplikacija. Pritom Merkur kao vl. Asc je u solidnoj recepciji sa Saturnom i izmedju njih je trigon. Tako da on je izgleda najveca uzdanica  :D

Nisam li ti ja predviđao neku vezu ili nešto više za ta 2014? Ili za kasnije je bilo?

*

Van mreže Cor scorpii

  • *****
  • 244
  • ARS LONGA VITA BREVIS
Re: Natalna astrologija (primeri)
« Odgovor #350 poslato: Februar 13, 2013, 11:32:40 posle podne »
 
Citat
Prvi put mi je super odradilo, a sada evo prolazi profekcija ugaonog znaka od Tačke za oko dve nedelje...i eto ostaće ovaj put bez efekta.   ::)
Kuda prolazi za dvije nedjelje, kad je znak profekcije vazeci za citavu godinu?
« Poslednja izmena: Februar 13, 2013, 11:35:31 posle podne od strane Cor scorpii »
https://klasicnaastrologija.wordpress.com/
https://7heavenastrology.wordpress.com/
Psalm 14:1  The fool hath said in his heart, there is no God.
Proverbs 9:10 The fear of the LORD is the beginning of wisdom

*

Van mreže Nataša

  • *****
  • 1570
    • www.tradicionalnaastrologija.com
Re: Natalna astrologija (primeri)
« Odgovor #351 poslato: Februar 13, 2013, 11:36:07 posle podne »
Forsiraj kontraste na sebi jer SA u VE znaku jesu opozitne boje (crno-belo, tamno sivo-belo, tamno sivo-svetlo sivo). Jednako tako, 5. kuca simbolizuje crveno- beli kontrast koji u kontekstu SA znaci tamne crvene nijanse, vrlo tamne sa svetlim detaljem. Obicno se stvari nekako i sloze na ovaj nacin i bez da ih stimujemo. Primeticete neke sitnice kada se stvari desavaju jer po principu univerzalne povezanosti sve je sa svim u vezi na nivou jedne skale (sve sto simbolizuje jedan horoskopski faktor u kontekstu mundane i zodijacke pozadine).
astrološki tekstovi, izrada horoskopa, škola astrologije
www.tradicionalnaastrologija.com

*

Van mreže Ile

  • *****
  • 313
    • Beyond The Heaven
Re: Natalna astrologija (primeri)
« Odgovor #352 poslato: Februar 13, 2013, 11:37:48 posle podne »
Citat
Btw setih se Ile one teorije koju si preneo,da je ljubavna godina kada je profekcija u ugaonom znaku od Tačke braka, a Jupiter u tranzitu u kvadratu ili opoziciji sa Tačkom. Prvi put mi je super odradilo, a sada evo prolazi profekcija ugaonog znaka od Tačke za oko dve nedelje...i eto ostaće ovaj put bez efekta. 

E sada, dodajmo na to i Trigoni Jupitera pa če se slika potpuniti, jer ako Mašalah kaže uglove, Dorotej dopunjuje sa Trigone. Zapravo, iznenađičeš se kako trigone bolje "pecaju", ali trebaš koristiti onu tačku koja se projektira od Marsa.

Mars + Mesec - Sunce (sa reverzijom po noči), za ženske natale. Ova je specifično za brak!
« Poslednja izmena: Februar 13, 2013, 11:40:56 posle podne od strane Ile »

*

Van mreže Eoja

  • ***
  • 32
Re: Natalna astrologija (primeri)
« Odgovor #353 poslato: Februar 13, 2013, 11:40:13 posle podne »
Forsiraj kontraste na sebi jer SA u VE znaku jesu opozitne boje (crno-belo, tamno sivo-belo, tamno sivo-svetlo sivo). Jednako tako, 5. kuca simbolizuje crveno- beli kontrast koji u kontekstu SA znaci tamne crvene nijanse, vrlo tamne sa svetlim detaljem. Obicno se stvari nekako i sloze na ovaj nacin i bez da ih stimujemo. Primeticete neke sitnice kada se stvari desavaju jer po principu univerzalne povezanosti sve je sa svim u vezi na nivou jedne skale (sve sto simbolizuje jedan horoskopski faktor u kontekstu mundane i zodijacke pozadine).

Zanimljivo, ja se oduvijek najradije upravo tako oblačim, u dvije nijanse - kontrastne i najdraža kombinacija mi je svijetlo sivo- crno i tamno sivo - bijelo). Sjećam se davno mi jedan kolega kaže: Eoja, ti k'o Vasarelijeve slike (jedan slikar iz Op-art pravca).

*

Van mreže Ile

  • *****
  • 313
    • Beyond The Heaven
Re: Natalna astrologija (primeri)
« Odgovor #354 poslato: Februar 13, 2013, 11:41:42 posle podne »
Citat
Prvi put mi je super odradilo, a sada evo prolazi profekcija ugaonog znaka od Tačke za oko dve nedelje...i eto ostaće ovaj put bez efekta.   ::)
Kuda prolazi za dvije nedjelje, kad je znak profekcije vazeci za citavu godinu?

LOL da! Cherry o čemu pričaš?  ;D

Re: Natalna astrologija (primeri)
« Odgovor #355 poslato: Februar 13, 2013, 11:45:03 posle podne »
Nisam li ti ja predviđao neku vezu ili nešto više za ta 2014? Ili za kasnije je bilo?

Ti si vise gadjao Jupiter i njegove periode koji je istaknut u solaru za 2015. A Saturn je pre toga evo vidim vladar je i firdarskog potperioda u 2014oj. Za tu 2014 si mi ukazao vse na karijeru a posto je Jupiter tacno na desc i to u Raku negde kao i neka veza sa tim koji ce mi pomoci u poslu. Tako nesto.


*

Van mreže Cherry

  • *****
  • 258
Re: Natalna astrologija (primeri)
« Odgovor #356 poslato: Februar 13, 2013, 11:47:07 posle podne »
Citat
Prvi put mi je super odradilo, a sada evo prolazi profekcija ugaonog znaka od Tačke za oko dve nedelje...i eto ostaće ovaj put bez efekta.   ::)
Kuda prolazi za dvije nedjelje, kad je znak profekcije vazeci za citavu godinu?

Pa zavisi od autora do autora.
Prošle godine u martu čim je profekcioni asc ušao u novi znak osetila sam neku baš promenu. Ne znam, možda treba gledati oba..

Citat
Btw setih se Ile one teorije koju si preneo,da je ljubavna godina kada je profekcija u ugaonom znaku od Tačke braka, a Jupiter u tranzitu u kvadratu ili opoziciji sa Tačkom. Prvi put mi je super odradilo, a sada evo prolazi profekcija ugaonog znaka od Tačke za oko dve nedelje...i eto ostaće ovaj put bez efekta. 

E sada, dodajmo na to i Trigoni Jupitera pa če se slika potpuniti, jer ako Mašalah kaže uglove, Dorotej dopunjuje sa Trigone. Zapravo, iznenađičeš se kako trigone bolje "pecaju", ali trebaš koristiti onu tačku koja se projektira od Marsa.

Mars + Mesec - Sunce (sa reverzijom po noči), za ženske natale. Ova je specifično za brak!

Koristila sam Sa tačku, ne znam gde mi je ta..Ma svakako mi se aktivira nešto ubrzo (bolje da ne mislim), nego mi je ovo bilo baš upečatljivo jer sam po toj tehnici (Sa tačka i Ju)  uspela da lociram svoje najveće zaljubljivanje, sa tačno 20 godina. A ni po jednoj drugoj tehnici se tako lepo ne uklapa ta 20-a godina. Bila je doduše natalna Ve na asc solara, ali jedino to..

Re: Natalna astrologija (primeri)
« Odgovor #357 poslato: Februar 13, 2013, 11:48:24 posle podne »
Forsiraj kontraste na sebi jer SA u VE znaku jesu opozitne boje (crno-belo, tamno sivo-belo, tamno sivo-svetlo sivo). Jednako tako, 5. kuca simbolizuje crveno- beli kontrast koji u kontekstu SA znaci tamne crvene nijanse, vrlo tamne sa svetlim detaljem. Obicno se stvari nekako i sloze na ovaj nacin i bez da ih stimujemo. Primeticete neke sitnice kada se stvari desavaju jer po principu univerzalne povezanosti sve je sa svim u vezi na nivou jedne skale (sve sto simbolizuje jedan horoskopski faktor u kontekstu mundane i zodijacke pozadine).

Hvala na savetima. Ja se inace tako oblacim odnosno volim jake, zive boje. I inace sam crnka sa svetlim ocima pa sam sama po sebi kontrastna  :D I da, nosim cesto sivu boju. Kombinaciju sive i roze. A prosle godine kada sam se sa njim sretala sam nesto bila u fazonu crvenih nekih detalja , sto kroz trakice neke oko vrata, sto kroz neki crveni karmin. Ako je on taj, onda je ceo nas odnos obojen Saturnom jer se razvlacimo godinama u varijanti postoje emocije a nikako da se spojimo. A mozda se pojavi i neko sasvim nov. U svakom slucaju namestice se valjda nekako kockice :)

*

Van mreže Cherry

  • *****
  • 258
Re: Natalna astrologija (primeri)
« Odgovor #358 poslato: Februar 14, 2013, 12:00:31 pre podne »
Ja glasam za nekog novog.   ;D
Ovaj je neki smarač 8)

Koje si direkcije imala kada si ga upoznala?

*

Van mreže Ile

  • *****
  • 313
    • Beyond The Heaven
Re: Natalna astrologija (primeri)
« Odgovor #359 poslato: Februar 14, 2013, 12:02:16 pre podne »
Ja glasam za nekog novog.   ;D
Ovaj je neki smarač 8)

Koje si direkcije imala kada si ga upoznala?

Ne znam ko je i kakav ce biti ali to da nam mnogo duguje za sve ove glavobolje i analize to jeste  ;D