Natalna astrologija (primeri)

  • 1425 Odgovora
  • 635708 Pregleda
*

Van mreže Nataša

  • *****
  • 1570
    • www.tradicionalnaastrologija.com
Re: Natalna astrologija (primeri)
« Odgovor #1035 poslato: Mart 04, 2013, 11:59:52 pre podne »
Ok, vidim sada da si rekao ustanova, ne uprava, ja sam pogresno procitala. Dakle, VE bi sa tim trebalo da ima veze na neki nacin.
astrološki tekstovi, izrada horoskopa, škola astrologije
www.tradicionalnaastrologija.com

*

Van mreže Miki

  • *****
  • 587
    • Astrologija.online
Re: Natalna astrologija (primeri)
« Odgovor #1036 poslato: Mart 04, 2013, 12:06:17 posle podne »
Netipična je stvar, retrogradnost bitno ukazuje na profesiju, Ju je significira i svakako ima veze Ve u 7. 120 JU u 11.
http://astrologija.online/

Robert Zoller:But in order for that to happen, I had to clear a lot of rubbish out of the way. The rubbish was New-Age astrology, New-Age ideas about magic, New-Age ideas about alchemy, and things of that sort. Which are all cul-de-sa

*

Van mreže Nataša

  • *****
  • 1570
    • www.tradicionalnaastrologija.com
Re: Natalna astrologija (primeri)
« Odgovor #1037 poslato: Mart 04, 2013, 12:11:55 posle podne »
Razumem ja tebe i to sa r, ali ne pada mi na pamet nista jer nemam uvid u strukturu i poslove drzavnih sluzbi kojih ima na stotine. Deskripcija koja se izvlaci iz r JU je ok, ali gde da ciljam kada ne znam ni u kojoj ustanovi radi. Od restauracije, preko istorije, opet kontrole neke vrste, ma ne pada mi na pamet, verovatno nemam u arhivi informacija tu pricu. R, vraca se unazad, proslost, obnova, arhiviranje (stavljanje ispod), ponavljanje...
astrološki tekstovi, izrada horoskopa, škola astrologije
www.tradicionalnaastrologija.com

*

Van mreže Miki

  • *****
  • 587
    • Astrologija.online
Re: Natalna astrologija (primeri)
« Odgovor #1038 poslato: Mart 04, 2013, 12:15:58 posle podne »
Razumem ja tebe i to sa r, ali ne pada mi na pamet nista jer nemam uvid u strukturu i poslove drzavnih sluzbi kojih ima na stotine. Deskripcija koja se izvlaci iz r JU je ok, ali gde da ciljam kada ne znam ni u kojoj ustanovi radi. Od restauracije, preko istorije, opet kontrole neke vrste, ma ne pada mi na pamet, verovatno nemam u arhivi informacija tu pricu. R, vraca se unazad, proslost, obnova, arhiviranje (stavljanje ispod), ponavljanje...
Jupiter koji je Rx, SA takođe, a pošto je obrazovanje u pitanju, asistent-predaje istoriju države i prava-nacionalnu MO u 10. Nije lako za otkriti ali Ju kao pravnik je prepoznatljiv, VE na dsc-u bi dala aktivnog-praktičnog pravnika da ovi nisu retro
http://astrologija.online/

Robert Zoller:But in order for that to happen, I had to clear a lot of rubbish out of the way. The rubbish was New-Age astrology, New-Age ideas about magic, New-Age ideas about alchemy, and things of that sort. Which are all cul-de-sa

*

Van mreže Eoja

  • ***
  • 32
Re: Natalna astrologija (primeri)
« Odgovor #1039 poslato: Mart 04, 2013, 12:17:28 posle podne »
Meni je zdravstveno stanje davalo mnogo jasniju sliku nego profesija, pa sam dijagnozu maltene iz cuga vidjela, a profesija mi nešto okruglo pa na ćoše  :D, ali sva je državna uprava takva.

VE u 7 može ukazivati na rad sa strankama, zato mi je pala na pamet sekretarica ili medijator. Nemam ideja sa državnom upravom, neke strategije, neki nadzor  ::)?

*

Van mreže Miki

  • *****
  • 587
    • Astrologija.online
Re: Natalna astrologija (primeri)
« Odgovor #1040 poslato: Mart 04, 2013, 12:23:03 posle podne »
Zdravstveno stanje se ističe.
Profesija i jeste izazov u ovoj karti jer je netipična stvar.
http://astrologija.online/

Robert Zoller:But in order for that to happen, I had to clear a lot of rubbish out of the way. The rubbish was New-Age astrology, New-Age ideas about magic, New-Age ideas about alchemy, and things of that sort. Which are all cul-de-sa

*

Van mreže Nataša

  • *****
  • 1570
    • www.tradicionalnaastrologija.com
Re: Natalna astrologija (primeri)
« Odgovor #1041 poslato: Mart 04, 2013, 12:23:51 posle podne »
VE je egzaltacijski dispozitor mc-a i stoji u SA znaku, ali njena dispozicija SA u 2. nema mnogo veze sa istorijom, ali ima veze sa vrhom Plasidusove 9. koja pada u Aq. VE je i 4. znak od asc. Ipak, sve je to u kontekstu deriviranih konteksta.
astrološki tekstovi, izrada horoskopa, škola astrologije
www.tradicionalnaastrologija.com

*

Van mreže Nataša

  • *****
  • 1570
    • www.tradicionalnaastrologija.com
Re: Natalna astrologija (primeri)
« Odgovor #1042 poslato: Mart 04, 2013, 12:25:08 posle podne »
Zasto mislis da je netipicna? Profesora istorije ove ili one kategorije ima podosta. To sto radi na fakultetu i nije neka posebnost.
astrološki tekstovi, izrada horoskopa, škola astrologije
www.tradicionalnaastrologija.com

*

Van mreže Miki

  • *****
  • 587
    • Astrologija.online
Re: Natalna astrologija (primeri)
« Odgovor #1043 poslato: Mart 04, 2013, 12:26:36 posle podne »
Zato što derivatno dolazimo do toga, nema jasan pokazatelj u natalu.
http://astrologija.online/

Robert Zoller:But in order for that to happen, I had to clear a lot of rubbish out of the way. The rubbish was New-Age astrology, New-Age ideas about magic, New-Age ideas about alchemy, and things of that sort. Which are all cul-de-sa

*

Van mreže Nataša

  • *****
  • 1570
    • www.tradicionalnaastrologija.com
Re: Natalna astrologija (primeri)
« Odgovor #1044 poslato: Mart 04, 2013, 12:31:42 posle podne »
Ma to je redovan slucaj danas zbog broja profesionalnih finesa. To stoji. Nikada kontekst kao danas nije imao tezinu u astrologiji. Stari se sigurno ne bi snasli na nacin koji, moguce, to ocekujemo. Uvek i pre svega kontekst.
astrološki tekstovi, izrada horoskopa, škola astrologije
www.tradicionalnaastrologija.com

*

Van mreže Nataša

  • *****
  • 1570
    • www.tradicionalnaastrologija.com
Re: Natalna astrologija (primeri)
« Odgovor #1045 poslato: Mart 04, 2013, 12:32:49 posle podne »
Evo, dva primera sa ugaonom VE, a ni traga od kreativnosti.
astrološki tekstovi, izrada horoskopa, škola astrologije
www.tradicionalnaastrologija.com

*

Van mreže Miki

  • *****
  • 587
    • Astrologija.online
Re: Natalna astrologija (primeri)
« Odgovor #1046 poslato: Mart 04, 2013, 12:35:29 posle podne »
U tome je fora, gledati stvari iz kontre. Mada je u oba primera kao dispozitori navode malefici, te je lakše shvatiti da neće biti kreativna
http://astrologija.online/

Robert Zoller:But in order for that to happen, I had to clear a lot of rubbish out of the way. The rubbish was New-Age astrology, New-Age ideas about magic, New-Age ideas about alchemy, and things of that sort. Which are all cul-de-sa

Re: Natalna astrologija (primeri)
« Odgovor #1047 poslato: Mart 04, 2013, 12:37:15 posle podne »
Ja sam bas juce zbog one Venere u Sco gledala karte dizajnera. Primetila sam jednu stvar a to je da svi imaju povezanost Asc i 5. kuce, bilo kroz poziciju vl. Asc u 5oj, bilo da je u aspektu sa vl.5 ili sa planetom u 5.oj. Ima ih cak dosta sa planetama u 5.oj.

Ali dosta ljudi imaju takvu povezanost tako da ne znam bas po cemu se to moze videti, odnosno mozda ti ljudi i jesu kreativni ali im nije profesija takva. a Kod ovog zadnjeg primera je mozda partner neki kreativni tip jer je Venera u 7.oj.
« Poslednja izmena: Mart 04, 2013, 12:39:31 posle podne od strane LadyInRed »

*

Van mreže Nataša

  • *****
  • 1570
    • www.tradicionalnaastrologija.com
Re: Natalna astrologija (primeri)
« Odgovor #1048 poslato: Mart 04, 2013, 12:38:40 posle podne »
Ne mora biti, nekada i SA moze da se udene u kreativni kontekst. Recimo, u arhitekturi ili petljanju sa glinom i tome slicno. SA je materijalna forma, konstrukcija, kostur i prvi nosilac najnize materijalne manifestacije. Ko zna, mozda se i neki takav primer nadje sa SA kreativcem. Kontra, bas tako.
astrološki tekstovi, izrada horoskopa, škola astrologije
www.tradicionalnaastrologija.com

*

Van mreže Nataša

  • *****
  • 1570
    • www.tradicionalnaastrologija.com
Re: Natalna astrologija (primeri)
« Odgovor #1049 poslato: Mart 04, 2013, 12:41:47 posle podne »
Ja sam bas juce zbog one Venere u Sco gledala karte dizajnera. Primetila sam jednu stvar a to je da svi imaju povezanost Asc i 5. kuce, bilo kroz poziciju vl. Asc u 5oj, bilo da je u aspektu sa vl.5 ili sa planetom u 5.oj. Ima ih cak dosta sa planetama u 5.oj.

Ali dosta ljudi imaju takvu povezanost tako da ne znam bas po cemu se to moze videti, odnosno mozda ti ljudi i jesu kreativni ali im nije profesija takva. a Kod ovog zadnjeg primera je mozda partner neki kreativni tip jer je Venera u 7.oj.

Jedan primer imam. Sve u Sa u 5. Primenjena umetnost, radi neku grafiku. 5. je VE kuca.
astrološki tekstovi, izrada horoskopa, škola astrologije
www.tradicionalnaastrologija.com