Mundani ciklusi

  • 362 Odgovora
  • 155536 Pregleda
*

Van mreže Tanja

  • *****
  • 310
    • AstroSensa
Re: Mundani ciklusi
« Odgovor #60 poslato: Februar 02, 2013, 08:13:56 posle podne »
Ja samo znam da DS preriškava svoje članstvo, verovatno da bi opipala sa čim konkretno raspolaže pa na osnovu toga iskalkuliše naredne poteze. Međutim, kada se neko ko je recimo 5-6 godina član DS-a tretira kao "stari član", onda je jasno kakva je struktura.

Čak i da dođe do novih izbora, ja zaista ne mogu da zamislim da demokrate nešto ozbiljno urade, bar sudeći na osnovu onog što zapažam ovde u unutrašnjosti, Beograd je možda druga priča. A onda, koje suštinske promene možemo očekivati?
« Poslednja izmena: Februar 02, 2013, 08:31:09 posle podne od strane Tanja »
"Ljubav je valjda jedina stvar na svijetu koju ne treba objašnjavati ni tražiti joj razloge." M. Selimović

*

Van mreže Nataša

  • *****
  • 1570
    • www.tradicionalnaastrologija.com
Re: Mundani ciklusi
« Odgovor #61 poslato: Februar 02, 2013, 08:34:14 posle podne »
MA novi sinod pocinje na 29 Ar. Donekle simptomaticno jer se desava na dsc karte izglasavanja. Karte su vrlo slicne jer i sa asc na poslednjem stepenu Li, Sc je u najvecem delu 1. Uostalom, kardinalan je i vladar asc karte polaganja zakletve. Jedino sto je ovaj pozni stepen pocetka prve karte direktniji u deskripciji nestabilnosti i brzog menjanja stvari. R SA ciklus je, svakako, relelvantan jer kaci mc, SO, u 1. kuci, a statisticki znamo da vlasti trpe promenu bas u vreme ovog ciklusa. Sa onim MA na dsc, tamo negde u aprilu i kontekstu vrlo kardinalnih ingresa iz zime i proleca, nije tesko izvesti zakljucak.
astrološki tekstovi, izrada horoskopa, škola astrologije
www.tradicionalnaastrologija.com

*

Van mreže Nataša

  • *****
  • 1570
    • www.tradicionalnaastrologija.com
Re: Mundani ciklusi
« Odgovor #62 poslato: Februar 02, 2013, 08:50:25 posle podne »
SA r startuje tacno na stepenu Plasidus 5. kuce proleca 2013. za Beograd dok MA, koji dominira tom kartom na vrhu u Ar, istom vlada. SA je vladar 10. zime i u poziciji je 7. kuce zalaska u karti. Ovo znaci da su SA i MA vrlo vazni univerzalni signifikatori ovog puta i valjalo bi stoga i kartu njihove konjunkcije za Beograd ispitati.
astrološki tekstovi, izrada horoskopa, škola astrologije
www.tradicionalnaastrologija.com

*

Van mreže Nataša

  • *****
  • 1570
    • www.tradicionalnaastrologija.com
Re: Mundani ciklusi
« Odgovor #63 poslato: Februar 02, 2013, 09:01:09 posle podne »
Astronomska konjunkcija malefika desila se 15.8.2012. u 12.04. pm. I ovde je Sc na asc, ali je signifikator vlasti, SO u 10, u Le vrlo, vrlo stabilan mada mu je otezavajuca okolnost to sto aplicira prema stepenu same konjunkcije preko sekstila i svog detrimenta u Li. MA0SA se kompletira u 12. kuci za Beograd i cini se da odavde i dolaze talasanja prema vladi i izvlacenje prljavog vesa. Sam dispozitor konjunkcije je VE na vrhu, tacno na vrhu plasidusove 9. Prilicno jasno da iz inostranstva dolaze sve price i sve "posalice" na racun Premijera i Vucica (provokacije u TV emisijama, mucni i pogrdni tekstovi poluludih novinara, rekla-kazala...). Sigurna sam da nekome "tamo daleko" ova vlada vise ne treba. Ova karta je prilicno deskriptivna i direktna, ali za razliku od katarhai gornje dve, ova je mnogo jaca za poziciju sadasnje vlasti.
astrološki tekstovi, izrada horoskopa, škola astrologije
www.tradicionalnaastrologija.com

*

Van mreže Tanja

  • *****
  • 310
    • AstroSensa
Re: Mundani ciklusi
« Odgovor #64 poslato: Februar 02, 2013, 09:14:01 posle podne »
Ja sam "pomerala" do egzaktne knjunkcije i došla do vremena 11:35, mada to ne menja suštinski pozicije karte.
"Ljubav je valjda jedina stvar na svijetu koju ne treba objašnjavati ni tražiti joj razloge." M. Selimović

*

Van mreže Nataša

  • *****
  • 1570
    • www.tradicionalnaastrologija.com
Re: Mundani ciklusi
« Odgovor #65 poslato: Februar 02, 2013, 09:19:05 posle podne »
Ocigledno zavisi od programa. Menja, pazi ovo. Sa tim tvojim vremenom (kod mene konjunkcija odstupa 1 lucni minut), asc je na poslednjem stepenu Li, kao u katarhai izglasavanja, ali mc i SO ostaju isti.
astrološki tekstovi, izrada horoskopa, škola astrologije
www.tradicionalnaastrologija.com

*

Van mreže Tanja

  • *****
  • 310
    • AstroSensa
Re: Mundani ciklusi
« Odgovor #66 poslato: Februar 02, 2013, 09:25:27 posle podne »
Moja greška, nisam uzela u obzir da je tada bilo letnje računanje vremena, samo sam pomerala  :-[
Znači, dodati jedan sat, pa ispada da je 12:35.

Evo, postaviću tu kartu kad sam je već "vrtela". Verovatno preciznost u lučnim sekundima nije ni neophodna, a i tu zaista mogu biti varijacije od programa do programa.
Važno je da imamo Asc u Sc, MC u Le, gde se vrlo blizu nalazi SO.
MO je u knjunkciji sa fiksnom zvezdom Procyon, a sama konjunkcija malefika je tu gde i Spica, što bi možda bilo dodatno za proučavanje. 
« Poslednja izmena: Februar 02, 2013, 09:45:01 posle podne od strane Tanja »
"Ljubav je valjda jedina stvar na svijetu koju ne treba objašnjavati ni tražiti joj razloge." M. Selimović

*

Van mreže Nataša

  • *****
  • 1570
    • www.tradicionalnaastrologija.com
Re: Mundani ciklusi
« Odgovor #67 poslato: Februar 02, 2013, 09:26:59 posle podne »
I greske su sinhronicitetno nastelovane. Nije prvi put da je tako. Dakle, asc konjunkcije je na 5. Sc.
astrološki tekstovi, izrada horoskopa, škola astrologije
www.tradicionalnaastrologija.com

*

Van mreže Nataša

  • *****
  • 1570
    • www.tradicionalnaastrologija.com
Re: Mundani ciklusi
« Odgovor #68 poslato: Februar 04, 2013, 09:05:33 pre podne »
Sta mislite, na osnovu nekolicine mundanih karti i na osnovu svoje sopstvene logike, ko stoji iza iniciranja ovih poslednjih prica o umesanosti Premijera u organizovani kriminal? Setite se da svemu ovome prethodi i "saljiva" provokacija sa skrivenom kamerom. Da li iz samih karti mozete izvuci bilo kakav smisleni zakljucak?
astrološki tekstovi, izrada horoskopa, škola astrologije
www.tradicionalnaastrologija.com

*

Van mreže Miki

  • *****
  • 587
    • Astrologija.online
Re: Mundani ciklusi
« Odgovor #69 poslato: Februar 04, 2013, 10:35:58 pre podne »
Da se našalim, sam premijer, jer se umešao u organizovani kriminal ;)
BND(Bundesnachrichtendienst), jer ima informacije o tome-ovo nije šala 8)
http://astrologija.online/

Robert Zoller:But in order for that to happen, I had to clear a lot of rubbish out of the way. The rubbish was New-Age astrology, New-Age ideas about magic, New-Age ideas about alchemy, and things of that sort. Which are all cul-de-sa

*

Van mreže Nataša

  • *****
  • 1570
    • www.tradicionalnaastrologija.com
Re: Mundani ciklusi
« Odgovor #70 poslato: Februar 04, 2013, 10:49:41 pre podne »
Dobro, ja sam mislila da su Britanci jer su prvi poceli da komentarisu pi.. "posalicu" u svojim medijima, neobicno mnogo zainteresovani za takvu budalastinu i prostotu.
astrološki tekstovi, izrada horoskopa, škola astrologije
www.tradicionalnaastrologija.com

*

Van mreže Miki

  • *****
  • 587
    • Astrologija.online
Re: Mundani ciklusi
« Odgovor #71 poslato: Februar 04, 2013, 11:47:34 pre podne »
Britanci su sveprisutno zlo, ali dok SNS vlada svabe se mesaju. Kad njih obore eto Engleza da nas nahuskaju na nemacke tvorevine po balkanu.
http://astrologija.online/

Robert Zoller:But in order for that to happen, I had to clear a lot of rubbish out of the way. The rubbish was New-Age astrology, New-Age ideas about magic, New-Age ideas about alchemy, and things of that sort. Which are all cul-de-sa

*

Van mreže Nataša

  • *****
  • 1570
    • www.tradicionalnaastrologija.com
Re: Mundani ciklusi
« Odgovor #72 poslato: Februar 04, 2013, 11:50:59 pre podne »
Ponekad mi se cini da oni seruju planove i informacije. Trebalo bi da bude tako, obzirom na istorijsku klackalicu. Obzirom da je DS i LDP potrcao da trazi nove izbore i mase cinjenicama naocigled javnosti, nije tesko zkaljuciti.
astrološki tekstovi, izrada horoskopa, škola astrologije
www.tradicionalnaastrologija.com

*

Van mreže Miki

  • *****
  • 587
    • Astrologija.online
Re: Mundani ciklusi
« Odgovor #73 poslato: Februar 04, 2013, 12:06:06 posle podne »
LDP potrcao ne bi li spasili Cedu zatvora znog Fidelinke
http://astrologija.online/

Robert Zoller:But in order for that to happen, I had to clear a lot of rubbish out of the way. The rubbish was New-Age astrology, New-Age ideas about magic, New-Age ideas about alchemy, and things of that sort. Which are all cul-de-sa

*

Van mreže Cor scorpii

  • *****
  • 244
  • ARS LONGA VITA BREVIS
Re: Mundani ciklusi
« Odgovor #74 poslato: Februar 04, 2013, 04:05:49 posle podne »
Pitam se kakav bi mozdani profil mogao nakon svega sto je prodrlo u javnost(a opet ima mnogo toga sto jos ne znamo i necemo ni saznati!) glasati na izborima za proliv-stranku ili Cedu praska...

Nema potrebe da se stranci ovdje petljaju, nasi uvijek nadju nacina da dokazu kako smo sami sebi najveci neprijatelji.
Odvratno.

Iako mi svaki atom bica prokljuca gadjenjem na pomen komunista, mislim da im je metod obracuna sa bagrom najucinkovitiji.
Nece biti spasa ako se ubrzo ne pocne primjenjivati.
« Poslednja izmena: Februar 04, 2013, 04:17:32 posle podne od strane Cor scorpii »
https://klasicnaastrologija.wordpress.com/
https://7heavenastrology.wordpress.com/
Psalm 14:1  The fool hath said in his heart, there is no God.
Proverbs 9:10 The fear of the LORD is the beginning of wisdom