Vezba cini majstora

  • 483 Odgovora
  • 218361 Pregleda
*

Van mreže Miki

  • *****
  • 587
    • Astrologija.online
Re: Vezba cini majstora
« Odgovor #135 poslato: Mart 20, 2013, 03:01:00 posle podne »
Mislim da će ipak prvo malo da ga zatvore, ipak MO je u 8.p. pa tek onda eventualni dogovor.
http://astrologija.online/

Robert Zoller:But in order for that to happen, I had to clear a lot of rubbish out of the way. The rubbish was New-Age astrology, New-Age ideas about magic, New-Age ideas about alchemy, and things of that sort. Which are all cul-de-sa

*

Van mreže Nataša

  • *****
  • 1570
    • www.tradicionalnaastrologija.com
Re: Vezba cini majstora
« Odgovor #136 poslato: Mart 22, 2013, 08:00:18 posle podne »
Evo, najsveziji sportski horarni primer. Hrvatska-Srbija, mi izgubili. Od cetiri moguca pristupa, najredje primenjivan, ovoga puta jedini koji, donekle, daje rezultate je pravilo boje, odnosno, svetlosti boje dresova. Hrvatska je, em favorit, em domacin, asc Li, VE u Ar spaljena, pod vlascu MA u svom domicilu. MO aplicira preko trigona tom MA, dakle, reprezentacija iz 7. pobedjuje ubedljivo. Prvi udarac izvodi Hrvatska i ovde imamo poklapanje dva, odnosno, tri pravila, pravilo o asc koji se dodeljuje domacinu, pravilo o asc koji se dodeljuje favoritu i pravilo po kome asc pripada onome ko dobija prvi sut. Sve se to steklo u Hrvatskoj, a asc i VE katastrofalni. Jedino sto mogu da uklavirim je da su boje dresova odlucile raspodelu ose horizonta. Mi smo bili beli, dakle svetli, sto je u skladu sa VE i Li, oni tamniji dresovi, sa nesto crvenog, pre ce biti Ar nego Li.

22.3.2013. 18h, Zagreb.
astrološki tekstovi, izrada horoskopa, škola astrologije
www.tradicionalnaastrologija.com

*

Van mreže Tanja

  • *****
  • 310
    • AstroSensa
Re: Vezba cini majstora
« Odgovor #137 poslato: Mart 22, 2013, 09:02:42 posle podne »
"Ljubav je valjda jedina stvar na svijetu koju ne treba objašnjavati ni tražiti joj razloge." M. Selimović

*

Van mreže Miki

  • *****
  • 587
    • Astrologija.online
Re: Vezba cini majstora
« Odgovor #138 poslato: Mart 23, 2013, 01:20:20 posle podne »
Nezgodan primer, vrlo. I najčešće na utakmicama reprezentacija se i dešavaju ovako "nemušti" primeri.
http://astrologija.online/

Robert Zoller:But in order for that to happen, I had to clear a lot of rubbish out of the way. The rubbish was New-Age astrology, New-Age ideas about magic, New-Age ideas about alchemy, and things of that sort. Which are all cul-de-sa

*

Van mreže Nataša

  • *****
  • 1570
    • www.tradicionalnaastrologija.com
Re: Vezba cini majstora
« Odgovor #139 poslato: Mart 23, 2013, 01:35:36 posle podne »
Zato sam ga i iznela. Secate se one duge rasprave sa Corom kada sam pokusala da objasnim da ne postoje pouzdani okviri za ovu stvar i da za to postoji prost razlog koji se tice izvora same predikcije, odnosno, inspiracije. Nije nam dozvoljeno da u serijama pogadjamo inace bi ovaj svet bio besmislen. Lepota astrologije je u retkim i brilijantim pogocima, a ne rutinskim gatanjima. I dok smo na ovo drugo mi profesionalci svakodnevno osudjeni, na ovo prvo smo osudjeni po izboru, milosti, kako god, a Bogami kod mnogih cesto i po osnovu nekih mracnih sila i od ovoga ne treba bezati.
astrološki tekstovi, izrada horoskopa, škola astrologije
www.tradicionalnaastrologija.com

*

Van mreže alea

  • *****
  • 160
Re: Vezba cini majstora
« Odgovor #140 poslato: Mart 30, 2013, 08:00:38 pre podne »
Ja cu samo kratak feed.
Natasa, bila si u pravu, od posla nema nista, primili su jednog momka, iako sam ja razgovarala i sa direktoricom i sa regionalnim direktorom i bili su veoma srdacni. Na zalost, spaljenost VE je ocigledno odigrala svoje, ( a mozda bude i na srecu, jer mi daje sansu da se fokusiram i na druge banke  :smiley: ) dolazi novi kolega.

Ima li mesto na forumu gde mogu da se postave pitanja oko nekih nedoumica u horarnoj?

*

Van mreže Nataša

  • *****
  • 1570
    • www.tradicionalnaastrologija.com
Re: Vezba cini majstora
« Odgovor #141 poslato: Mart 30, 2013, 10:28:47 pre podne »
Ima, "Horarna astrologija (ovo nije tema za postavljanje licnih pitanja)".
astrološki tekstovi, izrada horoskopa, škola astrologije
www.tradicionalnaastrologija.com

*

Van mreže mina

  • *****
  • 192
Re: Vezba cini majstora
« Odgovor #142 poslato: April 08, 2013, 09:11:54 pre podne »
Da ne bude da hocu da vas 'iskoristim' ali evo postavila sam jedno horarno sinoc...pokusala da odgonetnem sama i uplela se...naravno

Da li cu otvoriti diskont pica?



Ovako da pojasnim to bih otvorila u okviru kuce...znaci imam plan u glavi (ako uspe naravno)...Vladar 10p je Ve spaljena plus Mars kao vl. 4p ishoda...vidim da Ve duadom ide na ASC, sto ne znam da rastumacim i to naravno sa JMC :thumbsdown:

E sad da pojasnim, od mog posla tj. prevodjenja sve slabije i slabije, samo opet gomilam dugove, prodala bih stan u najbrzem roku, kupila plac i otvorila diskont, ovaj Mesec vidim odvaja se od Sa kao vladara 2p sto je tacno beda i nemastina, i ide ka Merkuru ali ne znam kako da rastumacim Me kao vladara 7p i umetnutog 9...

Sta cu ja u 7p ni to ne znam...
vladar poslednje sizigije je Ve koju Mars prima ali je spaljena i odvaja se od Marsa...a vladar je 10p. S tim sto ne znam da li gledam 10p jer ja svoj osnovni posao vec imam ovo bi bilo dodatno da se pokrpimo...

Zanimljivo mi je da je sve u 4p sto mu dodje dom i tacno sve bi bilo u okviru kuce kao i obicno jer ja ceo zivot i radim maltene od kuce iz kuce itd...

Ve i Ma su u sekti, Mars je svoj na svome, Mesec je u hajzu...sto bi kao bilo olaksavajuce ili se tesim...Mesec je u kuci radovanja,

Brine  me sto sam ja pogubljena sa Ju u Ge, nemam ni sa cim aplikaciju mada kao vidim MC ...

Vladar sata je Merkur kojeg Ju prima u Ribama...
Asc je Strelac sto sam i ja sama...

Meni se cini da je slika neba tacno onako kako razmisljam, dakle, da se orijentisem na kucu iz kuce radim, ja pogubljena, Sa vladar 2p retro i on jadan para nema niotkuda...a ja blebecem o tome sa Mo u 3p...toliko laicki...i ne shvatam sto su sve separacije i nista ni sa cim nema aplikaciju osim Meseca sa Merkurom, a Merkur ne znam da li onda ima veze sa 7p...ali sto 7p kad razmisljam o poslu...ili ga tumacim kao rad sa ljudima...ne shvatam taj deo uopste...ja da putujem nigde necu...osim ako ne protumacim kao samu selidbu dakle iz 4p idem u 7p sto jeste tacno jer bi selidba podrazumevala potpuno novi kraj grada...eee da to mi sada pade napamet da je to u stvari najlogicnije, (daj Boze da je za te neke 3 jedinice npr. tri meseca...jer ako su godine bojim se da cu prodavati stan zbog dugova sto bi me ubilo...a to eno imam komsije koji su upravo to u ovom periodu uradili tj. prodaju da vrate dugove...strasno se toga bojim...)
« Poslednja izmena: April 08, 2013, 09:26:46 pre podne od strane mina »

*

Van mreže mina

  • *****
  • 192
Re: Vezba cini majstora
« Odgovor #143 poslato: April 25, 2013, 07:23:28 posle podne »
Kako ti nije plan da se vratis negde, onda ovaj ME r otezava stvar jer ispada da ces ti imati vise prilika i da ces ih odbijati jer SO od SA ide ka njemu, a SA su nekretnine drugih ljudi. Dakle, za sada mogu samo da ti kazem da ces prilika imati, ali ces ih odbacivati, s tim sto krajnji ishod zaista moze da bude povoljan. SA je i cena nekretnina pa ce cene jos dugo (imali smo na primeru od pre koju nedelju, isto u vezi sa nekretninama) biti u padu, barem jos 14 do 16 meseci dok se SA ne vrati u prosecan ritam. VE ne znam sta bi mogla da znaci, ali deluje kao nesto lepo jer je sama beneficna i iz beneficne kuce. Taj trojni spoj benefika obecava ispunjenje na kraju.

Boga mi...stvari se "desavaju" dolaze mi kupci, i ja odjednom gledam kuće u Zemunu preko oglasa...a u Zemunu sam živela kao dete kod pokojne babe...da nije to taj retro Me...??? Sad mi proradi mozak, jer kad si me pitala...ni na kraj pameti, ali ni na kraj...

postavila sam sada idiotsko pitanje
Gde ću kupiti kuću

25.04.2013 19:10 Bgd..


rani Asc. i Mesec i Sa Via Combusta...ali mi je zanimljiv retro Sa kao vladar 4p (ako to ima veze) i Ma na samom Desc sto mu dodjem ja u nekoj 4 od 4 nekretnini...kako odrediti pravac? Ili sam sumanuta...pošto skačem za male pare što ću prodati stan pa gledam od Karaburme do Zemuna u smislu cena...pa čak i Višnjičku Banju i naravno grad itd...ali ne preko Pančevačkog mosta, i ne tamo Čukarica bla bla...a ja sam u Mirijevu...baš me interesuje da li se to može videti???? Čisto tehnički jer sam se ja pogubila po oglasima...ccc...sto se i vidi po spaljenom Marsu

*

Van mreže Nataša

  • *****
  • 1570
    • www.tradicionalnaastrologija.com
Re: Vezba cini majstora
« Odgovor #144 poslato: April 25, 2013, 09:52:37 posle podne »
Severoistok od tvoje sadasnje pozicije jer je vladar 4. u severnom znaku, a asc simbolizuje istok.
astrološki tekstovi, izrada horoskopa, škola astrologije
www.tradicionalnaastrologija.com

*

Van mreže mina

  • *****
  • 192
Re: Vezba cini majstora
« Odgovor #145 poslato: April 26, 2013, 08:56:13 pre podne »
Hvala ako sam dobro orijentisana to je Visnjica, Visnjicka Banja od mene???

*

Van mreže Nataša

  • *****
  • 1570
    • www.tradicionalnaastrologija.com
Re: Vezba cini majstora
« Odgovor #146 poslato: April 26, 2013, 11:26:25 pre podne »
Ne shvatih gde si ti, ali Visnjica pada negde na tu stranu generalno.
astrološki tekstovi, izrada horoskopa, škola astrologije
www.tradicionalnaastrologija.com

*

Van mreže mina

  • *****
  • 192
Re: Vezba cini majstora
« Odgovor #147 poslato: April 26, 2013, 01:41:08 posle podne »
Mirijevo...:)
Ovi se kupci zainteresovali...ne znam nista do posle praznika

*

Van mreže Nataša

  • *****
  • 1570
    • www.tradicionalnaastrologija.com
Re: Vezba cini majstora
« Odgovor #148 poslato: Maj 07, 2013, 10:57:38 pre podne »
Jedno vrlo retko pitanje:

"kod  mog dede  u
susednom  selu, u  njegovom  dvoristu,  ispred  same  kuce,  nalazi
se  zakopano zlato,  mene  interesuje,  hocu  li  ja  da  nadjem  to
zlato  odnosno  ja  znam  otprilike  gde  se  nalazi  cekam  da
prodju praznici  pa bi  poceo  sa  kopanjem,  ne  znam  kako  bih
formulisao  pitanje,  neka  glasi  ovako,  HOCU  LI  JA  POSLE  USKRSA
 DA  ISKOPAM  TO  ZLATO."

24.4.2013. u 13.47. u Beogradu, asc 30. Le!
astrološki tekstovi, izrada horoskopa, škola astrologije
www.tradicionalnaastrologija.com

*

Van mreže Tanja

  • *****
  • 310
    • AstroSensa
Re: Vezba cini majstora
« Odgovor #149 poslato: Maj 07, 2013, 03:33:19 posle podne »
Slika je poprilično neobična. Pitanje je postavljeno u danu i satu ME, a manje od pola stepena odvaja Asc od Merkurovog znaka.

Ovako kasni stepeni bi možda imali smisla ukoliko je pitanju prethodilo neko dugotrajnije istraživanje i pripreme kako bi se krenulo u akciju, mada sam uvek oprezna kada se Asc ide iz znaka u znak.

Generalno, SO se odvaja MA kao vladara IV, dok MO ne vidi ni jednog ni drugog, pa mi to nije pokazatelj pronalaska ikakvog blaga. No, ne znam kako da tumačim ovu povezanost JU, ME i MO. Zlatom prirodno vlada SO, ali možda bi i JU mogli uzeti za pokazatelj nekih vrednosti, a ME kao vladar sata pitanja i II kuće bi imao slučajnu signifikaciju pokretnih dobara. 
"Ljubav je valjda jedina stvar na svijetu koju ne treba objašnjavati ni tražiti joj razloge." M. Selimović